و می گوید آن را نمی خواهد متوقف کردن استفاده از دارو اثبات نشده در دامپزشکان در حال حاضر

واشنگتن (AP) — رو به رشد انتقاد وزارت امور جانبازان در روز جمعه گفت که آن را نمی خواهد متوقف کردن استفاده از یک اثبات نشده مالاریا دارو در جانبازان با COVID-19 اما که کمتر از آن بیماران در حال حاضر مصرف آن است.

در پاسخ ارائه شده به کنگره و به دست آمده توسط آسوشیتدپرس VA گفت: آن را هرگز “را تشویق و یا دلسرد” دولت-اجرای بيمارستان به استفاده از هیدروکسی کلروکین در بیماران حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت ترویج مواد مخدر برای ماه بدون شواهد علمی از اثربخشی آن است.

هنوز هم آن اذعان کرد که و وزیر رابرت Wilkie تا به حال به اشتباه اظهار داشت علنا و بدون شواهد که این دارو نشان داده شده است به نفع جوان جانبازان. VA ملت بزرگترین بیمارستان سیستم همچنین توافق کردند بیشتر مطالعه در مورد مواد مخدر و پیشنهاد استفاده از آن در حال حاضر محدود به شرایط تخفیف, چنین به عنوان اخرین تلاش برای نجات یک coronavirus زندگی بیمار.

در هفته اول مارس 17 بيمار تا به حال دریافت دارو برای COVID-19 با توجه به و داده های به دست آمده توسط AP. این گروه کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از بیماران درمان شده با هیدروکسی کلروکین برای coronavirus از ژانویه اما تحلیل های اخیر VA بیمارستان داده ها نشان داد که صدها نفر از جانبازان آن را گرفته بود در اوایل ماه آوریل است.

“و نه تایید شده و نه دلسرد استفاده از هیدروکسی کلروکین در COVID-19 بيمار را ترک کرده است و کسانی که تصمیم گیری برای ارائه دهندگان و بیماران خود را” VA گفت. “در حالی که تمام داروهای دارای پتانسیل برای عوارض جانبی و برخی از داروهای خاص مانند هیدروکسی کلروکین شناخته شده به خطرات خاص زمانی که آنها استفاده می شود با دقت و عاقلانه آنها را می توان با خیال راحت.”

به عنوان جمعه 11,883 جانبازان تا به حال تایید شده است به توان و حذف ویروس ها و 985 فوت کرده است با توجه به و آمار.

در پاسخ به نوشته سوال از بهداشت ، جان تستر نماینده دموکرات سنا Veterans Affairs Committee, بخش بستری, آن را تا به حال هیچ مطالعه یا شواهد تا Wilkie ادعا می کنند که هیدروکسی کلروکین تا به حال نشان داده شده است اثر در جوان جانبازان در خاص است.

“استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID کاهش یافته است خاموش به طور چشمگیری” VA گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تحت فشار قرار دادند تا به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای COVID-19 و آنها می تواند باعث مشکلات ریتم قلب و سایر عوارض می شود. غذا و داروی آمریکا هشدار داده است در برابر دارو های ترکیبی و گفت: هیدروکسی کلروکین تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus در مطالعات رسمی.

دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی بدون بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که پنج شنبه منتشر شده در مجله BMJ یکی توسط محققان فرانسوی و دیگر از چین رسید این نتیجه همان بود.

تستر که دریافت شده و پاسخ این هفته گفت: او همچنان در مورد مواد مخدر ایمنی.

“هر دارویی مورد استفاده در درمان بيماران مبتلا به COVID-19 به خصوص جانبازان با ناتوان کننده شرایط موجود باید اثبات بی خطر و موثر قبل از آن تجویز می شود,” او گفت:. “با توجه به مطالعات اخیر از هر دو VA و دیگر بیمارستان های هیدروکسی کلروکین به نظر می رسد به سقوط کوتاه از آن مورد نیاز است.”

عمده جانبازان سازمان ها و دموکرات ها از جمله رهبر اقلیت سنا چاک شومر تا به حال به نام VA به توضیح دهد که چرا آن را مجاز به استفاده از یک دارو اثبات نشده در دامپزشکان. هفته گذشته یک whistleblower شکایت سابق بهداشت و خدمات انسانی رسمی ریک روشن شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به “سیل” نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی با مواد مخدر است.

جرمی ساقی مدیر عامل از عراق و افغانستان سربازان امریکا روز جمعه گفت که گروه او بود heartened توسط VA مقدماتی توضیحات و نام آن را ضروری است که آن را انتشار جزئیات بیشتر. “آن باقی مانده است در مورد که در آن زمان این بلند شروع به دریافت پاسخ به پرسش های اساسی در,” او گفت:.

تجزیه و تحلیل بیمارستان VA اطلاعات انجام شده توسط محققان مستقل در دو دانشگاه و با تصویب نمی شد دقیق آزمایش. محققان با تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی از 368 زن جانبازان بستری با تایید عفونت کروناویروس در و مراکز پزشکی که فوت یا مرخص شد آوریل 11.

حدود 28% از جانبازان که داده شد هیدروکسی کلروکین به علاوه مراقبت معمول درگذشت, در مقابل 11 درصد از کسانی که به گرفتن مراقبت های معمول به تنهایی.

در پاسخ به کنگره این بخش ارائه کپی برخی از آن ارشاد صادر شده و پزشکان در هیدروکسی کلروکین از ماه مارس تا ماه مه. آن را روشن ساخته است که هیدروکسی کلروکین باید در نظر گرفته شود عمدتا برای استفاده در آزمایش های بالینی و یا زمانی که از نظر پزشکی مناسب پس از یک بحث و گفتگو با بیمار در مورد خطرات.

VA نیست توضیح شرایطی که جانبازان در تحلیل اخیر بیمارستان داده شد با توجه به مواد مخدر تنها نشان می دهد که “ممکن است” آنها تجویز می شوند به عنوان بخشی از آخرین تلاش ها برای نجات زندگی بیمار.

“بر اساس اصول مراقبت از بیمار محور آن را نامناسب می شود به انکار بیماران دسترسی به هیدروکسی کلروکین تحت این شرایط وخیم,” VA نوشت. آن گفت که تا به حال به دنبال رویکرد از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توسط “خلاصه مقالات پزشکی در خصوص تایید نشده درمان COVID-19 و ساخت است که در دسترس و پزشکان در به اشتراک گذاشته شده خود تصمیم گیری با بیماران است.” که هدایت در حال حاضر شامل مطالعات اولیه در remdesivir است که فدرال تایید برای استفاده در درمان COVID-19.

یکی VA سند به تاریخ مارس 25, یادداشت چند “بسیار کوچک مطالعات کوهورت” نشان دادن امکان “اثرات مفید” اما می افزاید: “این داده ها را نه تایید شده در کارآزمایی های کنترل شده تصادفی و بسیار اولیه است.”

VA اذعان به کنگره است که در آن قرار داده بود سفارشات عمده برای هیدروکسی کلروکین از Feb. 1 مارس 23 به صورت 6.3 میلیون تبلت به ارزش $208,000 در پیش بینی از کمبود احتمالی دارو, اما این بیشتر از آن استفاده می شود برای تایید استفاده می کند مانند درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید. این گفته آن نیست که خرابی.

این گروه همچنین گفت: این برنامه ریزی بیشتر مطالعات و آزمایش های بالینی بر روی هیدروکسی کلروکین از جمله این که آیا آن می تواند کمک به جلوگیری از عفونت در جانبازان بودند که به طور بالقوه در معرض COVID-19. آن است که در بحث با نوارتیس به برخی از VA امکانات در شرکت ملی کارآزمایی بالینی است که در اثر هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آزیترومایسین در بيماران مبتلا به متوسط و شدید بیماری است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط امید ین از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>