بهترین سانتریفیوژ مطبوعات مته برای کارگاه خود را

های اخیر پیشرفت های ایمنی و پیشرفت های فن آوری را به این تمرین پرس ایده آل برای کارگاه پروژه های DIY.BobVila.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 تیر 1399

های اخیر پیشرفت های ایمنی و پیشرفت های فن آوری را به این تمرین پرس ایده آل برای کارگاه پروژه های DIY.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Benchtop Drill Press Option

عکس: depositphotos.com

هنگامی که خود را DIY پروژه نیاز به دقت و تمرین کار تنها بهترین سانتریفیوژ مته مطبوعات انجام خواهد شد. این ابزار دستی بسیار عالی برای حفاری سوراخ دقیق در چوب و فلز و سایر موارد. یک سانتریفیوژ مته مطبوعات است علاوه بر ایده آل برای یک کارگاه به دلیل آن کمک می کند تا یک دست و پا چلفتی به طور بالقوه خطرناک کار امن تر و دقیق تر. به جای نگه داشتن قطعه کار precariously در دست خود را, شما می توانید از گیره آن را به مطبوعات مته را میزکار. صاحب خانه می تواند با استفاده از آنها را برای سنباده و سنگ زنی به عنوان به خوبی. برخی از ویژه طراحی شده مدل های شناخته شده به عنوان mortisers می تواند حتی ایجاد کامل نازک کاری. اگر کارگاه خود را ندارد مته مطبوعات آن زمان شما بررسی می شود به یکی از قابل توجه این ابزار.

  1. بهترین کلی: ون 4214 12 اینچ متغیر با سرعت مته مطبوعات
  2. نفر دوم: جت J-2530 15 اینچ مته مطبوعات
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: ون 4208 8 اینچ 5-سرعت مته مطبوعات
  4. ارتقا انتخاب کنید: جت JDP-15B 15-Inch Bench Drill Press
  5. بهترین چند منظوره: فروشگاه Fox 13-Inch نیمکت بالا مته مطبوعات/دوک نخ ریسی چرخ سنباده
  6. بهترین MORTISER: Powermatic 3/4 اسب بخار سانتریفیوژ Mortiser
The Best Benchtop Drill Press Option

عکس: depositphotos.com

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک سانتریفیوژ مته مطبوعات

اگر شما هرگز متعلق به یک سانتریفیوژ مته مطبوعات قبل از اینکه احتمالا شما مطمئن نیستید آنچه به دنبال در خرید جدید خود را و یا دقیقا چگونه به استفاده از آن. در حالی که مته پرس لزوما یک تو رفتگی در دیوار و ابزار آنها کمتر شایع در صفحه اصلی کارگاه های آموزشی از آنها استفاده می شود. در اینجا برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که به دنبال بهترین سانتریفیوژ مطبوعات مته برای فروشگاه خود را.

اندازه مته و سفر

اندازه مته و سفر دو مهم اندازه گیری برای مقایسه سانتریفیوژ پرس مته.

تولید کنندگان اندازه گیری اندازه مته توسط "گلو راه دور" و یا فاصله بین بیت و ایستاده است که پشتیبانی از موتور. تولید مثل به دو برابر این فاصله به اندازه خود تمرین پرس. برای مثال یک مته مطبوعات با طول 6 اینچ از بیت به ایستادگی خواهد بود 12 اینچ مته را فشار دهید.

سفر اشاره به چقدر چاک می توان نقل مکان کرد به بالا و پایین. مثلا 2 اینچ سفر به این معنی است که کاربر می تواند پایین تر از نوک مته 2 اینچ. بیشتر سفر ضخیم تر مواد مته مطبوعات به طور بالقوه می تواند تمرین از طریق.

سرعت متغیر

پرس مته معمولا با سرعت های مختلف از 200 به 3600 دور در دقیقه. به طور کلی سخت تر از مواد کاهش سرعت مورد نیاز است. این مسئله موجب کاهش حرارت تولید شده توسط مته برای کمک به حفظ تیز برش لبه در بیت. برخی از مواد نیاز به سرعت های بالاتر از دیگران است. برای مثال شما می توانید تمرین کاج در نرخ بالا یک قطعه از چوب بلوط در متوسط نرخ فلزات مختلف در نرخ پایین با سرعت.

نرم افزار نکته: هنگام حفاری فلزی آن را یک ایده خوب برای نگه داشتن یک می تواند از روان کننده یا برش نفت در این نزدیکی هست. سریع اسپری در بیت کمک می کند تا به نگه داشتن حرارت پایین در نوک و حفظ تیز برش لبه.

اسب بخار

اسب بخار است خوب به دانستن شماره, اما آن را نه به عنوان مهم به صورت کارگاه سانتریفیوژ مته پرس به عنوان آن را برای مدل طبقه در تولید تنظیمات. سرعت تغييرات به مراتب مهم تر از اسب بخار وقتی که می آید به یک سانتریفیوژ مته را فشار دهید.

استاندارد سانتریفیوژ مته پرس از محدوده 1/3 - 3/4 اسب بخار مدل. هر دو را انجام دهد برای بسیاری از کارگاه-پروژه های مبتنی بر. اگر یک مته مطبوعات شروع به باتلاق به این معنی که شما فشار بیش از حد در این بیت. این بد است برای کمی چاک و دوک پس از روشن کردن.

لیزر Guide & پردازنده نور

حتی چاشنی ترین مته مطبوعات اپراتورها می توانند با استفاده از یک بیت از راهنمایی های در حال حاضر و پس از آن. انتخاب مته مطبوعات با پردازنده نور کمک خواهد کرد که شما ببینید بهتر است در گوشه تیره تر از کارگاه خود را تضمین دقیق تر حفاری.

به دنبال یک مدل با لیزر راهنمای واقعا مته فشار دهید و بازی را به سطح بعدی. این راهنماهای اغلب خط کش شکل خطوط شما می توانید تراز با دقیقا همان جایی که شما مته نقطه لمس قطعه کار. هنگامی که شما آن را تنظیم کنید, شما قادر خواهید بود به دقت اشاره کردن هر قطره از مته را فشار دهید.

ویژگی های ایمنی

در حالی که مته پرس نوع قدیمی مدرسه, ابزار آنها بدست برخی از به روز رسانی های اخیر به آنها را کمی امن تر است. ویژگی های مانند بیت پاسداران برای کمک به نگه داشتن دستان خود را به دور از چرخش مته و جلوگیری از تکه چوب و فلز از پرواز به سمت صورت خود را. اندازه روشن/خاموش دکمه به شما کمک کند به سرعت بسته یک دستگاه خاموش اگر چیزی اشتباه است.

بستن دستگاه نه تنها نگه داشتن قطعه کار خود را در محل برای دقت بهتر است اما همچنین جلوگیری از لگد زدن شل و صدمه زدن به مته مطبوعات کاربر. بسیاری از این دستگاه ها لوازم جانبی شما را به خرید به طور جداگانه ،

لوازم جانبی & Attachments

وجود دارد بسیاری از دستی, پیوست ها و لوازم جانبی موجود برای سانتریفیوژ پرس مته. از سنباده کیت به مرتسنج اسکنه حق کیت لوازم جانبی می تواند به نوبه خود یک استاندارد اجرا از آسیاب مته مطبوعات را به شدت کاربردی تولید ماشین آلات. بسیاری از این لوازم به سادگی سفت در محل در چاک.

مفید دیگر لوازم جانبی شامل بست و دستگاه های است که می تواند پیچ به مطبوعات مته جدول برای نگه داشتن قطعه در زوایای خاص به صورت امن و دقیق حفاری.

ما تراکم بالا

سانتریفیوژ مته پرس کاملا استاندارد وجود اینکه برخی از تفاوت بین علامت های تجاری و اندازه و ویژگی های. توصیه های زیر برای برخی دارای امتیاز بالا مدل که دارای ویژگی های مهم مورد نیاز برای خود را انتخاب و پروژه, سرگرمی و یا تجارت است.

The Best Benchtop Drill Press Option: WEN 4214 12-Inch Variable Speed Drill Press

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: ون 4214 12 اینچ متغیر با سرعت مته مطبوعات

ون باعث می شود برخی از قدرتمند ابزار برقی و 4214 سرعت متغیر مته مطبوعات از این قاعده مستثنی است. این 12 اینچ مته مطبوعات دارای یک صفحه نمایش دیجیتال بنابراین شما همیشه می دانم دقیق سرعت مته است که تنظیم بین 580 و از 3200 دور در دقیقه بسیار خوب افزایش است. این 3 1/8 اینچ از سفر و همچنین تنظیم عمق توقف برای تکرار نتایج. 2/3-موتور اسب بخار دارای مقدار زیادی از قدرت برای هر فروشگاه پروژه و میز کار است که قابل تنظیم تا 45 درجه به چپ و راست. این جدول همچنین ویژگی های یک دسته لنگ برای بالا بردن و پایین آوردن.

این ون لیزر راهنمای و پردازنده نور کار اما هیچ کمی گارد برای ایمنی. قدیمی مدرسه حفاری قدردانی خواهد شد اما ممکن است آن را تهدید آمیز برای کاربران جدید است.

The Best Benchtop Drill Press Option: JET J-2530 15-Inch Drill Press

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: جت J-2530 15 اینچ مته مطبوعات

ابزار جت هستند که در صفحه اصلی در تولید تنظیم به عنوان آنها در یک DIY کارگاه که شامل این جانور از یک سانتریفیوژ مته را فشار دهید. J-2530 از جت دارای 15 اینچ گلو و 3/4 اسب بخار موتور برای حفاری از طریق برخی از جدی مواد. میز کار tilts 45 درجه به چپ و راست و چرخش 360 درجه اگر شما نیاز به آن را از راه. این موتور دارای 16 سرعت تنظیم از به عنوان کم 200 دور در دقیقه به عنوان بالا به عنوان 3,630 دور در دقیقه. این 3 3/8 اینچ سفر به تکمیل آن گسترده است. همچنین ویژگی های یک اندازه روشن/خاموش سوئیچ و کمی گارد.

دو چیز ساخته شده جت دونده تا به جای گرفتن نقطه بالا: عدم وجود خود را از یک بازخوانی دیجیتال و بلند. وزن آن بیش از 150 پوند بنابراین مطمئن شوید که شما سانتریفیوژ محکم است.

The Best Benchtop Drill Press Option: WEN 4208 8-Inch 5-Speed Drill Press

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: ون 4208 8 اینچ 5-سرعت مته مطبوعات

این 4208 مته مطبوعات از ون بسته کاملا چند ویژگی را در یک بسته با قیمت.... این مته مطبوعات پنج از پیش تعیین شده سرعت; 740, 1,100, 1,530, 2,100 و 3,140 کشتی دور در دقیقه. آن 8 اینچ گلو به اندازه کافی بزرگ است برای بسیاری از پروژه های. آن را تا 2 اینچ از سفر و میز کار tilts تا 45 درجه به سمت چپ یا راست. 1/3 اسب بخار موتور ممکن است به نظر می رسد نور با استانداردهای صنعتی اما مالکان و DIYers به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن را در خدمت نیازهای خود را فقط خوب است.

این 4208 دو زمینه محدودیت: 1/2-inch چاک و آن 2 اینچ از سفر. آن را بهترین برای نور وظیفه استفاده کنید اما در این قیمت آن را یک ابزار عالی.

The Best Benchtop Drill Press Option: JET JDP-15B 15-Inch Bench Drill Press

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: جت JDP-15B 15-Inch Bench Drill Press

برای صفحه اصلی بر اساس کارگاه های تولید این JDP-15B است یک سرمایه گذاری خوب است. این که آیا شما یک کوچک صدا خفه کن برای خرید از خانه خود را ساخت سفارشی موتور سیکلت و یا ایجاد سفارشی مبلمان JDP-15B می تواند رسیدگی به هر گاراژ کارگاه پروژه. این مته مطبوعات 3/4 اسب بخار موتور با امکان تنظیم سرعت بین 210 و از 3500 دور در دقیقه. با آن قدرت و سرعت اسپیندل سفر از 3 1/8 اینچ, آن می تواند همه چیز را از چوب نرم به چدن. 15-inch گلو به اندازه کافی بزرگ است برای تقریبا هر چیزی شما می توانید از فکر می کنم و 17 اینچ گسترده ای جدول دقت-زمین t-شیار گیره و نگه پروژه بصورتی پایدار و محکم. همچنین ویژگی های یک لیزر راهنمای سریع تر هم ترازی.

کاربران را با سرعت تغییرات و تنظیمات را به درایو کمربند, که خوب است, اما این امر می تواند خوب به بازخوانی دیجیتال است که نشان می دهد اسپیندل سرعت برای دقت کار می کنند.

The Best Benchtop Drill Press Option: Shop Fox 13-Inch Bench-Top Drill Press/Spindle Sander

عکس: amazon.com

5. بهترین چند منظوره: فروشگاه Fox 13-Inch نیمکت بالا مته مطبوعات/دوک نخ ریسی چرخ سنباده

فروشگاه روباه می داند که بسیاری از علاقمندان نیاز خود را از کارگاه های آموزشی به عنوان متنوع به عنوان امکان پذیر است. خود 13-inch سانتریفیوژ مته مطبوعات/دوک نخ ریسی چرخ سنباده طراحی شده است برای هر دو حفاری و سنباده به همین دلیل است که این 3/4 اسب بخار پرس مته چرخش اسپیندل در سرعت های بین 250 و 3,050 دور در دقیقه. 13 1/4-inch چرخش اجازه می دهد تا دستکاری آسان از قطعه بدون مشکل به خصوص زمانی که سنباده. جدول متمایل به هر دو طرف تا 90 درجه, ساخت حفاری پایان دانه در پروژه نجاری یک ضربه محکم و ناگهانی. این شامل درام کیت با 1-, 1 1/2-و 2 اینچ درام و کاغذ سنباده. هنگامی که مورد استفاده در سنباده حالت درام نوسان بالا و پایین. غیر متعارف دور میزکار ویژگی های دایره ای برش برای سنباده درام—مناسب برای خوب و دقیق سنباده شغل.

تنها شکایت ما این است که هیچ ساز و کاری برای سوئیچینگ بین حفاری و دراز و باریک-سنباده. کاربران باید برای باز کردن درب و حذف و یا جایگزین یک کمربند را به سوئیچ بین این دو حالت است.

The Best Benchtop Drill Press Option: Powermatic 3/4 Horsepower Benchtop Mortiser

عکس: amazon.com

6. بهترین MORTISER: Powermatic 3/4 اسب بخار سانتریفیوژ Mortiser

اگر شما در حال ساخت کارگاه خود را در اطراف مبلمان و کابینت ساخت وجود دارد هیچ جایگزینی برای یک سانتریفیوژ mortiser. در حالی که این دقیقا نمی مته را فشار دهید شما می توانید حذف مرتسنج قلم و استفاده از آن برای بسیاری از توابع همان. این باعث می شود آن را همه کاره به اندازه کافی به تنها سانتریفیوژ حفاری ابزار شما نیاز به در تنگنا با توانایی به قطع کامل mortises در محکم سهام. 3/4 اسب بخار توان موتور به مقدار زیادی از قدرت برای پهن برگان مانند گردو و ملخ.

وجود دارد دو حوزه هر mortiser سقوط خواهد کرد در مقایسه با یک مته مطبوعات: آنها ندارد و قابل تنظیم جداول و تعداد بسیار کمی باید سرعت متغیر. این Powermatic سانتریفیوژ mortiser اجرا شد فقط در 1,725 دور در دقیقه است که خوب دیدار-in-the-middle سرعت.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن