بهترین اسپرسو ماشین آلات برای خانه

بهترین اسپرسو ماشین آلات برای خانه - باب ویلا ضربه کافی شاپ خود را عادت به محدود کردن با این دستگاه های اسپرس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399
بهترین اسپرسو ماشین آلات برای خانه - باب ویلا

ضربه کافی شاپ خود را عادت به محدود کردن با این دستگاه های اسپرسو.

The Best Espresso Machine Options

عکس: depositphotos.com

وجود دارد بیش از یک روش ساخت یک فنجان خوب قهوه فرانسه, مطبوعات, Moka pot, قهوه جوش, قطره, قهوه, دم سرد و بسیاری از دستگاه های دیگر است که می تواند به نوبه خود کسانی که بی گناه به دنبال لوبیا به معنی فنجان جاوا. هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند عطر و طعم قوی و غنی از عطر اسپرسو از بالا پایان دستگاه. اما برای پرداخت اسپرسو در یک کافی شاپ هر روز ؟ راه بیش از حد گران است. به جای آن شما می توانید سرمایه گذاری در کیفیت دستگاه اسپرسو قهوه به شلاق تا خود را بسیار خود را اسپرسو خوشمزه هر روز صبح. ترفند پیدا کردن بهترین دستگاه اسپرسو برای نیازهای شما و بودجه شما.

ما تراکم بالا

شما می توانید خود را barista? با ماشین مناسب برای نیازهای شما, شما قطعا می توانید.

The Best Espresso Machine Option: The Barista Express Espresso Machine by Breville

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Breville Barista اکسپرس دستگاه اسپرسو BES870XL

اگر شما می خواهید یک کافه با کیفیت اسپرسو در راحتی از خانه خود را Breville Barista اکسپرس دستگاه اسپرسو ارزشمند است گزینه. بسته بندی شده با کلاس تجاری امکانات, اما آسان به استفاده از این برنامه قدرتمند و با دوام و خوبی ساخته شده است دستگاه اسپرسو به طور مداوم تولید فوق العاده اسپرسو.

Barista دارای فولاد ضد زنگ مخروطی با مته سوراخ کردن چرخ است که مانده صاف شده بر روی تقاضا مقدار قهوه شما نیاز و ارائه آن را به طور مستقیم به portafilter. نیز وجود دارد اسیاب اندازه گیری از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به کنترل سخت کار کردن اندازه بدون توجه به نوع لوبیا. این نیمه اتوماتیک دستگاه نیز ویژگی های دقیق اسپرسو استخراج میکرو-فوم شیر texturing برای خود lattes و cappuccinos و پاکسازی تابع که به طور خودکار تنظیم درجه حرارت آب. با هم این ویژگی اجازه می دهد شما را به سرعت و بدون زحمت ایجاد دقیقا همان نوع از قهوه شما می خواهم بهترین. با توجه به دستگاه ذخیره تا 2 لیتر آب دارای یک طراحی جذاب و آسان برای تمیز کردن آن را علاوه بر بزرگ به آشپزخانه قهوه-محبت خانواده و همچنین دفاتر کوچک.

این نیمه اتوماتیک اسپرسو ساز دارای بسیاری از ویژگی های موجود در مدل بالا اما در حالی که هنوز یک سرمایه گذاری بسیار مهربان در بودجه نسبت به سایر دستگاه های مشابه از کیفیت. این باعث می شود فوق العاده با کیفیت کافه اسپرسو, کاپوچینو, اسپرسو, و بسیاری دیگر از نوشیدنی های کافئین دار به سرعت و بدون زحمت و به طور مداوم.

The Best Espresso Machine Option: Mr. Coffee Espresso and Cappuccino Maker

عکس: amazon.com

نفر دوم: آقای قهوه اسپرسو و کاپوچینو ساز

کاهش بیشتر بودجه دوستانه طیف وسیعی از اکثر سازندگان اسپرسو آقای قهوه اسپرسو و کاپوچینو ساز می آید با تمام زنگ ها و سوت شما می خواهید از یک خوب دستگاه اسپرسو اما بدون قیمت سنگین. این کاپوچینو ساز صنایع نوشیدنی خوشمزه و آسان برای استفاده و تمیز–مناسب برای هر روز قهوه در خانه. این برنامه شامل 15 بار سیستم پمپ دستگاه brews غنی مزه قهوه به راحتی و به سرعت. کنترل پنل است که به طور مستقیم طراحی شده و ساده برای استفاده است, همه شما باید انجام دهید این است که با یک لمس را انتخاب کنید آشامیدنی خود را از انتخاب.

اسپرسو-عاشقان می توانید یک تک شات یا دو شات فیلتر و زمینه را پر کنید و شیر مخزن. دستگاه به طور خودکار froths شیر به اسپرسو و کاپوچینو, انتخاب, ساخت خامه فوق العاده خوشمزه و قهوه: یکی از ویژگی های اغلب در بر داشت در بودجه آگاه ماشین آلات. اگر شما عشق نوشیدنی اسپرسو اما تمایلی به صرف مقدار زیادی از آقای قهوه یک بازیگر جامد با بسیاری از گزینه های غیر منتظره در یک هزینه معقول.

The Best Espresso Machine Option: Flair Espresso Maker Manual Press

عکس: amazon.com

ترین های قابل حمل: استعداد اسپرسو ساز دستی مطبوعات

نه همه اسپرسو می آید از یک ماشین پیچیده هست. با دوام و قابل حمل و زیبا و دل انگیز استعداد اسپرسو ساز دستی را فشار دهید که باعث می شود فوق العاده اسپرسو همواره مهم نیست که اگر شما با داشتن آن را در خانه و یا در حالی که سفر. زیرا هیچ چیز به پلاگین در این اسپرسو ساز است ایده آل برای کمپینگ و RV ماجراهای اگر چه آن را به عنوان یک خدمت جالب قطعه گفتگو در خانه به عنوان به خوبی.

ساخت اسپرسو با استعداد تلاش بیشتر طول می کشد از دم با یک ماشین, اما, هنگامی که شما از آن آویزان آن را تبدیل به یک تسکین دهنده مراسم قبل از اینکه شما لذت بردن از نوشیدنی خود را. به عنوان تولید کننده متحده آن را "یک هنر و یک دکمه راه حل است." به دلیل این است که مطبوعات و نه ماشین شما نیاز به ارائه خود را milk frother و تصمیم گیری خود را در مورد خرد کردن و مقدار آب اما استعداد اجازه می دهد تا سفارشی سازی کامل.

ساخته شده از فولاد ضد زنگ و آلومینیوم این است که بسیار با دوام اسپرسو ساز است که برای سال گذشته. دلیل این است که وجود دارد تنها سه بخش عمده در اینجا—پایه پست و دم ، به عنوان یک پاداش استعداد می آید با یک نصب سفارشی مورد سفر که تضمین حمل و نقل امن در هر کجا که شما نیاز به خود را pickmeup.

The Best Espresso Machine Option: Nespresso by DeLonghi Vertuoplus Espresso Maker

عکس: amazon.com

راحت ترین: Nespresso توسط دلونگی Vertuoplus اسپرسو ساز

جمع و جور اما قدرتمند این Nespresso ماشین دلونگی کامل است اگر شما می خواهید سریع و آسان روزانه اسپرسو یا قهوه با طعم های مختلف. با توجه به این مقرون به صرفه و آسان برای استفاده از این گزینه خوبی است اگر شما فقط از شروع, قهوه خود سفر است. این دستگاه قدرتمند, 19-پمپ فشار بار را قادر می سازد که آن را به کیفیت قهوه در هر زمان. سیستم گرم شده تا به دمای مطلوب در فقط 25 ثانیه پس از ساخت جام خود را در صبح سریع و آسان خواهد بود و جای تعجب پیچیده استخراج سیستم برای کاهش هزینه ماشین. سیستم به طور خودکار خاموش می شود پس از نه دقیقه حصول اطمینان از ماشین نیست و مصرف بیش از حد انرژی و محافظت از خانه خود را اگر شما را فراموش کرده به خاموش آن خاموش است. این Nespresso همه کاره است: وجود پنج فنجان اندازه شما می توانید انتخاب کنید از, از جمله, اسپرسو, اسپرسو دو Gran Lungo, قهوه و آلتو قهوه. دستگاه همراه با 12 کپسول Nespresso برای شروع که قابل بازیافت ساخته شده از آلومینیوم برای کاهش ضایعات.

The Best Espresso Machine Option: Rancilio Silvia Espresso Machine

عکس: amazon.com

ذکر شریف: دستگاه های سیلویا دستگاه اسپرسو

این دستگاه های سیلویا دارای براق آهن و قاب استیل دو طرف و ساخته شده است به سادگی استثنایی اسپرسو به طور مداوم در طول سال است. 15-بار سنگین پمپ ارائه می دهد حرفه ای-عملکرد با کیفیت. دیگ بخار پیچیده شده در یک فوم عایق حرارتی که اجازه می دهد تا کاهش قابل توجهی از مصرف انرژی است. این نیمه اتوماتیک دستگاه ویژگی های انحصاری ارگونومیک 58mm portafilter است که تضمین می کند فوق العاده استخراج است. نتیجه این است که غنی و قوی اسپرسو است که به راحتی می تواند تبدیل به یک کاپوچینو یا اسپرسو به عنوان دستگاه های سیلویا شامل بخار ترکه. اگر شما می خواهم به استفاده از غلاف و کپسول از زمان به زمان یک غلاف و کپسول آداپتور کیت در دسترس است به طور جداگانه. این دستگاه برای درست اسپرسو طرفدار است که مایل به سرمایه گذاری در یک ماشین است که انجام خواهد شد به زیبایی و به طور مداوم برای سال های بسیاری آمده است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب