USNS Mercy کارکنان اقامت کردن کشتی برای جلوگیری از گسترش Coronavirus

زمانی که سروان. جان Rotruck افسر فرمانده از USNS Mercy دیدم اولین مورد از coronavirus گسترش در میان برخی از ن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 اردیبهشت 1399

زمانی که سروان. جان Rotruck افسر فرمانده از USNS Mercy دیدم اولین مورد از coronavirus گسترش در میان برخی از نیروی دریایی و پرسنل پزشکی او در زمان عمل به آن داشته باشد.

1000 تخت بیمارستان کشتی است که در حال حاضر مستقر در بندر لس آنجلس در نظر گرفتن بیمارانی که نیاز به مراقبت برای بیماری های دیگر از COVID-19 تا منطقه بیمارستان دارای اتاق به تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

اما با وجود اقدامات کشتی اول ملوان با یک مورد تایید شده از COVID-19 گزارش شده در مارس 8. از آن پس هشت نفر دیگر از تیم پزشکی باید آزمایش مثبت است.

برای جلوگیری از هر گونه بیشتر پیشرفت Rotruck منتقل شده است تقریبا تمام پرسنل بیمارستان کردن کشتی برای ایجاد اجتماعی بیشتر فاصله میان خدمه خود را. تنها او و دیگر رهبران ارشد و پرسنل مورد نیاز برای نگهداری باقی می ماند زندگی در کشتی.

"بسیاری از آنها درمان کشتی مانند یک آجر و ملات', بیمارستان," او گفت:. اقامت آنها در هتل ها در نزدیکی و گزارش کار هر روز خود را برای 12 ساعت در شیفت.

در یک شیوع اخیر روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت -- یک نیروی دریایی ناو هواپیمابر عملیاتی در نزدیکی گوآم -- 840 ملوانان زندگی در شبیه محله های نزدیک به عنوان رحمت در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19. یکی روزولت ملوان Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور, 41, درگذشت مارس 13 از ویروس.

"هر کسی که احساس خطر در مورد آنچه اتفاق می افتد وجود دارد" Rotruck گفت.

پرسنل نیروی دریایی که ترک کشتی ماسک می پوشند در حالی که آنها در حمل و نقل به نزدیکی هتل ها که در آن آنها اقامت در اتاق های جداگانه, او گفت:. همه از اتوبوس استفاده می شود به حمل و نقل خدمه کاملا تمیز و ضد عفونی پس از هر سفر.

اگر خدمه ترک هتل خود را انتخاب کنید تا مواد غذایی آنها نیاز به پوشیدن N95 ماسک.

"وجود دارد و نه فقط یک حباب در اطراف کشتی" Rotruck گفت. "ما در حال حفظ ما حباب آنجا که ما می توانیم."

خدمه که تست مثبت شد از حذف کشتی هستند و در انزوا در یک مرکز پزشکی. دیگران بودند که در عرض شش متر حداقل برای 10 دقیقه از آنها نیز در نظر گرفته شده است به زمین و به 14 روز از قرنطینه.

در همه 130 نفر از اعضای تیم پزشکی برداشته شد از کشتی در یک نقطه ممکن است قرار گرفتن در معرض. تقریبا 100 به پایان رسید قرنطینه و بازگشت به رحمت است.

"ما بسیار خوشحالیم که به آنها پشت" Rotruck گفت.

Rotruck گفت که او و خدمه اش در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن کشتی عامل coronavirus-رایگان.

در علاوه بر این به تمرین مراکز کنترل بیماری دستورالعمل خدمه نیز با استفاده از یک محلول سفید کننده برای پاک کردن سطوح چندین بار در طول روز آنها با پوشیدن پوشش صورت و در حال گسترش در طول زمان غذا.

"ما باز یک بخش در عرشه پرواز ما," او گفت:. "ما همچنین بسته ما سالن های ورزشی و آرایشگاه."

تا کنون 65 نفر از جامعه در محدوده سنی 20 تا 90 درمان شده اند روی عرشه کشتی. پزشکی خدمه است برخورد با صدمات حذف ملتهب gallbladders انجام می شود قطع نظر برای مراقبت عفونت استخوان و انجام برخی از عمل جراحی پلاستیک.

کشتی پیکربندی شده است که بسیار شبیه به نمونه بیمارستان شامل بخش های مراقبت ويژه استاندارد, بيمارستان, 12 اتاق عمل بعد از عمل, اتاق رادیولوژی داروخانه و یک محل به محل فرایند از ابزار استریل. فلزی و کف تخت که کردن برای زمانی که کشتی در دریا هستند قابل توجه تفاوت.

برای Rotruck ماموریت تا کنون موفق بوده است.

"این تیم شده است اجرای بی وقفه و ما قادر به حرکت بیماران," او گفت:.

خدمه نیز فرستاده شده به جامعه به کمک که در آن مورد نیاز است.

روز دوشنبه دو پزشک, 16 پرستاران و 22 corpsmen رفت و به کارکنان فرویو توسعه مرکز در کوستا مسا آن است که برای استفاده COVID بیمارانی که نیاز به مراقبت حاد در بیمارستان.

در حالی که این افزایش که از آن می ترسید می تواند پایمال لس آنجلس بيمارستان منطقه ممکن است هنوز رتبهدهی نشده بود چه اولیه هوا مدل های پیش بینی Rotruck گفت که او و تیم خود را آماده برای مراقبت از حداقل 500 نفر. استقرار کمک کرده است نیروی دریایی خدمه بسیاری از آنها از نیروی دریایی مرکز پزشکی سن دیگو آماده نگه داشتن خود را برای ماموریت بعدی.

"ما یک چالاک و پاسخگو نیروی" Rotruck گفت. "پنج روز است که آنچه ما آموزش دیده برای دریافت آماده است. مردم مشغول به کار ساعت های طولانی برای رسیدن به این هدف است. این تیم هم کشیده و غلبه بر چالش ها است. من فکر نمی کنم عادی گروه می تواند بکشد که خاموش است."

این مقاله نوشته شده توسط Erika I. ریتچی از اورنج کانتی ثبت نام شد و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: فضای نیروی مورد شروع به جمع آوری برنامه های کاربردی از سربازان به دنبال انتقال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اورنج کانتی ثبت نام کنید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن