نیروی دریایی گسترش دریا وظیفه پرداخت به اعزام کشتی های نبرد ویروس شیوع

نیروی دریایی پرتاب پول اضافی در برخی از ملوانان حاضر به تمدید وقت خود را در دریا و یا سر به عقب زودتر از برنا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 اردیبهشت 1399

نیروی دریایی پرتاب پول اضافی در برخی از ملوانان حاضر به تمدید وقت خود را در دریا و یا سر به عقب زودتر از برنامه ریزی شده -- در حالی که همه این خدمات در تلاش برای کنترل شیوع کروناویروس در کشتی.

نیروی دریایی اعلام کرد در این ماه آن است که گسترش آن دریای وظیفه پرداخت های تشویقی برنامه دادن ملوانان در نزدیک به دو دوجین رتبه بندی این شانس را به جیب صدها دلار بیشتر در هر روز. ویژه پرداخت است که به منظور تشویق ملوانان به طور داوطلبانه پر gapped فضاها توسط باقی مانده در دریا گذشته خود سفر برنامه ریزی شده و یا برش های کوتاه خود را به ساحل وظیفه.

"این حرکت انجام شد برای اطمینان از نیروی دریایی همچنان به پر کردن نیازهای عملیاتی برای دریا رفتن دستورات به خصوص در این زمان به چالش کشیدن در آورده با COVID-19 همه گیر" نیروی دریایی انتشار اخبار اعلام آخرین مشوق متحده است.

مرتبط با:بیش از هزاران ملوانان ممکن است دوباره تا پول نقد به عنوان نیروی دریایی گسترش 2020 پاداش

کشتی در حال اثبات است به سختی مکان برای زندگی در جهانی همه گیر ، تنگ, شرایط زندگی در حال تعجب دادن بسیار مسری رمان coronavirus فرصتی برای گسترش در میان برخی از خدمه.

ناوشکن Kidd آخرین اعزام کشتی جنگی به دیدن COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس, پخش كردن, میان خدمه آن. از روز شنبه وجود دارد 47 مورد در میان خدمه منجر به تخلیه پزشکی از دو ملوانان. کشتی بود که عامل در دریای کارائیب است و در حال حاضر به پورت.

وجود نزدیک به 1000 COVID-19 موارد بر روی ناو هواپیمابر تئودور روزولت. که کشتی شده است نزدیک به تخلیه آن را به عنوان باقی می ماند کنار در گوام است. چند تن از کسانی که ملوانان بستری شده اند و یک نفر به عنوان یک نتیجه از این بیماری است.

ماهانه نرخ دریا وظیفه تشویقی پرداخت بستگی به رتبه و پرداخت هزینه کلاس اما می پرداخت تا 1000 دلار ماهانه. برخی از آخرین به ارائه مشوق ها شامل chief petty افسران در خدمت به عنوان خدمه بقا equipmentmen یا بدنه تکنسین ها و خرده افسران کلاس سوم خدمت در cryptologic تکنسین رتبه بندی.

آخرین تغییرات ارائه ملوانان در برخی از رتبه و شغل بین 400 $تا 700 $اضافی در هر ماه. لیست کامل را می توان در اینجا مشاهده کرد.

ملوانان خود را دریافت دریای وظیفه پرداخت های تشویقی در یکجا. کسانی که گسترش خود را در دریای وظیفه باید موافقت خود را با حداقل یک سال دیگر به گذشته خود سفر برنامه ریزی شده.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:نیروی دریایی, لغو امتحانات پیشرفت برای 20,000 ملوانان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب