ما نظامی اعزام به مرز جنوبی تمدید شده است یک سال دیگر

وزیر دفاع علامت Esper روز پنجشنبه امضا جدید اعزام پرسنل به جنوب ایالات متحده, مرز یک ماموریت به کار گرفته می شود عمدتا توسط اعضای گارد ملی.

درخواست برای پشتیبانی وزارت امنیت داخلی را حفظ خواهد کرد تا به 4000 وزارت دفاع نیروهای نظامی در امتداد مرز از طریق سپتامبر. 30, 2021 پنتاگون در بیانیه ای گفت. آخرین اعزام خواهد شد در ماه اکتبر آغاز شد.

جزئیات بعدی: این رسمی: ارتش است خلاص شدن از افسر, ارتقاء, تصاویر به کمک به از بین بردن تعصب

“وظایف انجام شده توسط پرسنل نظامی شامل همان دسته از پشتیبانی به عنوان کسانی که در حال حاضر در حال اجرا در امتداد مرز با تشخیص و نظارت بر تدارکات و حمل و نقل و پشتیبانی به ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها” با توجه به DoD بیانیه. “پرسنل نظامی نمی خواهد به طور مستقیم شرکت در اجرای قانون غیر نظامی و فعالیت.”

قبلا 5,500 پرسنل نظامی مجاز شده بود برای این ماموریت با توجه به سی ان ان معنی جدید استقرار نشان دهنده کاهش پرسنل حمایت از CBP.

سربازان برای اولین بار شروع به استقرار در تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا در ماه اکتبر 2018 به عنوان بخشی از “عملیات وفادار وطن پرست” نام دارد در اصل با توجه به ماموریت. پنتاگون بی سر و صدا کاهش یافته و این نام به زودی پس از.

پرسنل تا به حال شده است در انتظار بماند تا دسامبر. 15 سال اما چرخش ادامه به تمدید شود.

خدمات اعضا شد و تا حد زیادی وظیفه تخمگذار خاردار که در آن زمان به عنوان یک مهاجر کاروان از آمریکای لاتین به سمت ایالات متحده به دنبال پناهندگی است.

تقریبا 5,900 نیروهای مستقر در این کشورها در طول ماه نوامبر 2018 چه پس از آن-معاون وزیر دفاع پاتریک Shanahan به عنوان یک “اوج” در عملیات سرعت.

“من فکر می کنم ما تقریبا به اوج خود رسید و از نظر تعداد نفر,” او گفت:.

پنتاگون نه ارائه آمار و ارقام در مورد چگونه بسیاری از سربازان در حال خدمت در مرز اما گفت: آژانس همچنان به “بررسی وضعیت مرز تنظیم الزامات لازم برای حفظ ایمنی و امنیت مردم آمریکا است.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: نگاهی به سربازان در حال ارسال به آمریکا و مکزیک, مرز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>