در اثر انفجار بمب, کشته شدن 6 غیر نظامی افغان در ولایت هلمند

افغانستان — یک بمب کنار جادهای کشته شدن دست کم شش غیر نظامی افغان روز شنبه در جنوب ولایت هلمند از جمله یک زن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 تیر 1399

افغانستان — یک بمب کنار جادهای کشته شدن دست کم شش غیر نظامی افغان روز شنبه در جنوب ولایت هلمند از جمله یک زن و دو فرزند یک مقام رسمی گفت. هیچ کس بلافاصله مسئولیت این حمله است.

یک زن دیگر در این خودرو زخمی شد در این انفجار که در محل واشر منطقه گفت: عمر Zwak سخنگوی ولایت هلمند فرماندار. او نیست که اطلاعات اضافی در او شرط است یا اینکه قربانیان از یک خانواده است.

Zwak سرزنش طالبان برای حمله است. افغانستان دیده های اخیر افزایش خشونت با اکثر حملات ادعا های محلی وابسته به گروه دولت اسلامی که در حال مبارزه با هر دو طالبان و دولت کابل.

ایالات متحده-افغانستان توافق صلح امضا شده در اواخر ماه فوریه را فراهم می کند برای خروج امریکا و ناتو از افغانستان است. آن بوده است تبلیغ به عنوان کشور بهترین فرصت در صلح و آرامش در چهار دهه جنگ.

در روز شنبه دو نفر از کارکنان این کشور در کمیسیون حقوق بشر کشته شدند هنگامی که وسیله نقلیه خود را براثر اصابت یک بمب کنار جاده ای در کابل. با توجه به بیانیه ای از کمیسیون قربانیان این حمله بودند و فاطمه خلیل 24 یک اهدا کننده افسر رابط و Jawid Folad, 41, یک راننده. هیچ کس مسئولیت این حمله..

در اوایل ماه ژوئن داعش در زمان اعتبار برای بمب گذاری در یک مسجد در کابل که به کشته شدن دو نفر از جمله رهبر انقلاب. هشت نمازگزاران نیز مجروح گردیدند.

یک هفته بعد یکی دیگر از دعای رهبر و سه نمازگزاران کشته شدند انفجار بمب در داخل یک مسجد در کابل. هشت نفر دیگر از نمازگزاران زخمی شدند. طالبان را محکوم کرد مسجد حملات.

ایالات متحده مقصر داعش برای حمله وحشتناک ماه گذشته در بیمارستانی در پایتخت که به کشته شدن 24 نفر از جمله دو نوزاد و چندین مادران جدید است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن