فقط برای بار دوم پس از آن فعال شد و در سال 2008 ایالات متحده آفریقا فرمان است و اعتراف به آن به کشته شدن غیرنظامیان در حمله هوایی هدف قرار دادن تروریست ها.

روز دوشنبه فرمان منتشر شد برای اولین بار از نوع خود گزارش سه ماهه ردیابی تلفات غیرنظامی اتهامات بخشی از ابتکار عمل با هدف شفافیت بیشتر و تظاهرات ایمان خوب است.

این گزارش جدید که از دهانه Feb.1, 2019 تا 31 مارس سال 2020 ارزیابی 91 حملات هوایی انجام شده توسط AFRICOM بر روی اهداف در سومالی و لیبی.

در داخل قاب زمان AFRICOM دریافت 70 اتهامات مربوط به 27 ادعا مختلف حوادث از تلفات ملکی شارژ 90 غیر مبارزان کشته شدند, مقامات گفت. در حالی که هفت حوادث باقی می ماند تحت بررسی تنها یکی دیگر از 20 گزارش شد اثبات: یک Feb. 23, 2019 اعتصاب در یک هدف در سومالی است که مقامات در حال حاضر می گویند منجر به کشته شدن دو غیرنظامی و زخمی شدن سه.

دو عضو الشباب در گروه های شبه نظامی نیز کشته شدند با توجه به AFRICOM.

“در حالی که ما به دنبال بسیار دقیق و استانداردهای دقیق در موارد که در آن ما موفق به دیدار با انتظارات ما ما اعتراف به اشتباه” AFRICOM فرمانده ارتش ژنرال استفان تاونسند در بیانیه ای گفت. “متاسفانه دو غیر نظامی کشته شدند و سه نفر دیگر مجروح در فوریه 2019 حمله هوایی. ما باید بیشترین احترام را برای ما دوستان سومالی و ما عمیقا متاسفم از این رخ داده است.”

مرتبط با: پنتاگون رد می کند و باعث تلفات افراد ملکی در حملات هوایی بیش از سومالی

آخرین بار AFRICOM شناخته تلفات غیرنظامی در سال گذشته بود در انتشار یک گزارش پنتاگون که در بر داشت یک مارس 1, 2018 اعتصاب در نزدیکی El Buur سومالی کشته شده بود دو بیگناهان.

فوریه. 23 اعتصاب در نزدیکی Kunyo بارو سومالی برای اولین بار به سوال نامیده می شود توسط “آنلاین منابع رسانه ای” روز پس از آن صورت گرفت, مقامات گفت. در Jan. 21 از این سال یک خارجی غیر دولتی سازمان همچنین شمار تلفات غیرنظامیان.

“این است که ارزیابی مرگ و میر و صدمات رخ داده است با توجه به اثرات آمریکا مهمات و یا ثانویه انفجار ناشی از مواد منفجره ذخیره شده توسط الشباب در محل اعتصاب” مقامات گفت. “در فوریه 23, 2019, حمله هوایی طراحی شده بود به تنزل الشباب گروه تروریستی و فرمان را ارزیابی این است که دو تروریست ها در نظر گرفته شده اهداف نیز کشته شدند که در نتیجه این حمله هوایی.”

دولت سومالی و مربوط به مقامات آمریکایی ابلاغ شده است با توجه به AFRICOM اعلام.

حل نشده حوادث عبارتند از اتهامات:

  • که هفت غیرنظامی کشته و یک مجروح در سپتامبر. 23, 2019 اعتصاب در نزدیکی Awdheegle و دارا Salaam, سومالی
  • که یک کشته و دو مجروح در فوریه 2, 2020 نزدیک جيليب, سومالی
  • که دو تن از آنان مجروح در نزدیکی جيليب Feb. 17
  • که یکی کشته شد و نزدیک جيليب Feb. 24
  • که دو تن از آنان مجروح در نزدیکی Kunyo بارو Feb. 28
  • که چهار نفر کشته شدند در نزدیکی Janaale مارس 10
  • و دو نفر کشته شدند در نزدیکی Buulo Fulaay مارس 27

این سازمان غیر دولتی عفو بین الملل که وارد جزئیات اتهامات علیه AFRICOM در مورد Feb. 2 و فوریه. 24 حملات هوایی هنوز هم تحت بررسی با انتشار بیانیه ای ابراز تصویب این گزارش اما خواستار اقدامات بیشتر برای اطمینان از شفافیت.

“این یک گام مثبت برای AFRICOM به سوگوار سومالی خانواده ها این فرصت را به خود گزارش تلفات ملکی از طریق وب سایت خود را” سیف Magango سازمان عفو بین الملل, معاون مدیر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه گفت: در بیانیه منتشر شده. “این را خدمت اکثریت قریب به اتفاق نهفته غیرنظامی که در مناطق دور افتاده که در آن گوشی های هوشمند در حال ممنوع و دسترسی به اینترنت ضعیف است. به معنای دیگر باید در دسترس ساخته شده از جمله از طریق ایجاد یک مکانیزم در موگادیشو به اجازه بزرگان قبیله و یا نمایندگان منتخب به صحبت می کنند به نمایندگی از شهروندان که عزیزان کشته شده اند حمله نیروی هوایی آمریکا.”

در بیانیه ای تاونسند متعهد است که تلاش برای تقویت شفافیت ادامه خواهد داد.

“پس از گرفتن فرمان من قرار داده شده تمرکز بیشتری بر افزایش شفافیت روند و وضعیت بسته و مداوم اتهامات” او گفت:. “مهم این است که شرکای ما و درک ما تعهد برای به حداقل رساندن خسارت های ناخواسته در حالی که انجام عملیات نظامی است. که در آن ما آمده تا ما آن را قبول خواهد کرد آشکارا.”

در سطح جهانی آمریکا حملات نظامی کشته و 120 غیرنظامیان در سال 2018 با توجه به این که اخیرا منتشر شده پنتاگون گزارش. در افغانستان به تنهایی 76 تلفات غیرنظامیان تایید شد که در آن سال.

دیده بان سازمان Airwars.org می گوید آن را ردیابی 68 تلفات غیرنظامی اتهامات برای AFRICOM بیش از آن 12 سال از وجود و بین 76 و 149 فرد ملکی کشته.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

ادامه مطلب: نیروی دریایی Declassifies آن بدنام ‘رویت بشقاب پرنده ها’ ویدئوها

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im