'اقدام با قلب خود:" چگونه نیروی هوایی به رهبری خدمات در صحبت کردن در مورد مسابقه

رئیس استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth O. رایت نمی اجرا کنید پیام خود را از طریق دستکش بلند از approvers به ری

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 خرداد 1399

رئیس استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth O. رایت نمی اجرا کنید پیام خود را از طریق دستکش بلند از approvers به ریز لحن تعبیر. اما کلمات او بودند عمدی و انتخاب با احساس.

"من جورج فلوید ... من Philando کاستیا من مایکل براون من آلتون استرلینگ من Tamir برنج" رایت نوشت دوشنبه در طولانی پست های رسانه های اجتماعی. "فقط مانند بسیاری از سربازان و بسیاری دیگر در صفوف ما ... من خشم در تماشای یکی دیگر از مرد سیاه مرگ در تلویزیون قبل از چشم ما."

جزئیات بعدی: ارتش, DC نگهبان پس از بررسی هلیکوپتر نظامی وزوز معترضان در DC

رایت اولین عضو ارشد رهبری نظامی به صحبت کردن در عموم زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران پلیس در مینیاپولیس. رایت کلمات موجود نگرانی برای اعضای نیروی هوایی و یک تماس برای تغییر و بهبود خدمات از جمله بررسی سیستم عدالت نظامی.

و در پاسخ به رایت پیام همکار نیروی هوایی رهبران مورد حمایت او است. نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein خود منتشر قلبی تماس بگیرید به اقدام یک روز بعد و پس از شش دقیقه در آن Goldfein صحبت رایت در مورد تجارب خود را و نیاز به تغییر. چهارشنبه شب دو به نظر می رسد با هم در یک جلسه سالن شهر در پاسخ به سربازان سوالات و سرگرم نگرانی های خود را.

نیروی هوایی رویکرد به مسئله رهبری رایت شده مورد ستایش قرار داد توسط بسیاری به عنوان یک مثال از قوی نظامی رهبری است. مقامات صحبت به Military.com خواست نامش فاش نشود گفت: این پیام بود که ایران به دلیل ارتباط قوی بین رایت و Goldfein و علاقه خود را در ساخت مطمئن شوید که به کمک آنها منجر گفتگو با سربازان.

رایت احساس مجبور به گفتن چیزی به عنوان بخشی از یک مکالمه در مورد در امریکا و به خصوص آن را به عنوان مربوط به نظامی سیستم قضایی عادلانه که در آن عدالت و پیشرفت عقب مانده است به گفته یک مقام دفاعی که به صحبت کرد Military.com در زمينه شنبه.

در ماه مه سازمان حفاظت از مدافعان ما منتشر شد به تازگی به دست آمده مواد از یک نیروی هوایی مطالعه که در بر داشت که نیروی هوایی در تاریخ و رتبه داوطلب خدمت سربازی شد و دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت نظم و انضباط به عنوان کسانی که از دیگر جمعیت وحی که باعث خواستار تغییر از قانونگذاران و فعالان است.

رایت تصمیم به صحبت کردن نیز شخصی این مقام گفت. او به دنبال مشاوره از دوستان نزدیک در داخل و خارج از نیروی هوایی به عنوان او تصمیم گرفت چه می گویند و چه متوسط.

"او صحبت کرد به او wingman که یکی از بهترین دوستان خود را و است که ژنرال. [دیوید] Goldfein و [Goldfein] پشتیبانی او از صمیم قلب" این مقام افزود که نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت نیز حمایت شده است.

Goldfein خود نامه ای به نیروی متحده "هر آمریکایی باید خشم است که رفتار به نمایش گذاشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس هنوز هم می تواند اتفاق می افتد در سال 2020 است.

"همه ما آرزوی آن را ممکن است برای نژاد پرستی به رخ می دهد در امریکا ... اما آن را ندارد و ما در یک لحظه که در آن ما باید به مقابله با آنچه" Goldfein نوشت: روز سه شنبه. "چه اتفاق می افتد در خیابان های امریکا نیز ساکن در نیروی هوایی ما. و ... ما را به خجالتی و دور از این. به عنوان رهبران و سربازان ما را به خود ما بخشی و مقابله با آن بر روی سر."

دوم دفاع رسمی اشاره کرد که Goldfein -- ساخته شده است که فراگیر اولویت به عنوان خدمات برتر افسر -- می خواستم به "سرعت عمل" و قاطعانه به نیروی هوایی ارزش به مکالمه. خود را یادداشت فرستاده شد به هر wing commander و بالاتر با یک بخشنامه به "اطمینان از توزیع گسترده ای از این پیام" با توجه به یک ایمیل اول ارسال شده در محبوب است اما غیر رسمی, نیروی هوایی, صفحه Amn/Nco/Snco.

بسیاری مورد ستایش قرار داد نیروی هوایی را فعال ارتباطی در رسانه های اجتماعی.

دیو Lapan معاون ارتباطات مرکز سیاست دو حزبی و سخنگوی سابق و مشاور وزارت دفاع گفت: به صراحت "این رهبری است."

"ما نظامی است که عمدتا-و نه کاملا -- بازتابی از جامعه ما خدمت می کنند. نژادی و نابرابری است که یک مشکل در داخل و خارج از صفوف" Lapan توییتی. "این دو رهبران ارشد آن را می دانم تحت تاثیر نیروی هوایی در مدرسه و خانواده و همکاران. این یک تماس به عمل است."

رایت و Goldfein -- که در حال بازنشستگی در ماه های آینده -- صحبت کردن حتی به عنوان وزیر دفاع علامت Esper خواسته است به زور به "اقامت غیر سیاسی در این آشفته روز."

"آنها در حال اقدام با بیش از قلب خود را در" دومین مقام رسمی گفت: از هر دو ستاد. "برخی از نشانه های رهبری در حال انجام است دقیقا آنچه که آنها انجام می دهند -- مصرف سرب در این مسئله است.

"من فکر می کنم وجود یک تعهد واقعی به عمل از نظر تلاش برای بالا بردن و دادن فرصت به کسانی که ممکن است آنها را" رسمی اضافه شده است.

این نیز قابل توجه است که رایت تنها زمان nonwhite سرویس لباس رهبر -- افسر یا داوطلب خدمت سربازی. در ماه مارس ژنرال چارلز "CQ" براون نامزد دریافت جایزه بود به آینده نیروی هوایی رئیس ستاد اولین آفریقایی آمریکایی ها شنود گذاشته برای موقعیت. نامزدی خود را هنوز هم در انتظار یک رای در سنا است.

سابق نیروی هوایی, منشی, هدر ویلسون نیز ستایش رایت و Goldfein برای اقدامات خود را.

"Kaleth رایت و دیو Goldfein باید ترکیبی از شایستگی و ارتباط عمیق مردم به آنها خدمت می کنند که واقعا غیر معمول," او گفت: Military.com. برای مثال رایت به طور منظم در ارتباط با نیروی هوایی در رسانه های اجتماعی است و تکرار پادکست "طرح رهبری است." پادکست امکانات نه تنها مسئولان بلکه سربازان رده های مختلف به کاوش موضوعات نزدیک و عزیز به حرفه خود.

"آنها کاملا واقعی و دو نفر از رهبران بهترین من تا کنون مشغول به کار در هر زمینه" ویلسون گفت:.

به طور جداگانه این دو مقامات وزارت دفاع آمریکا تاکید کرد که نه Goldfein و نه رایت به مبارزه طلبیده هر جهت از دولت و یا بالای سطوح در پنتاگون با تصمیم خود برای صحبت کردن.

سه شنبه شب در واشنگتن پست گزارش داد که خدمت سربازی, ستاد هشدار داده شده بود با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نه به نظر عموم در رویدادهای پس از فلوید مرگ است.

"خطوط ارتباطی باز بود" اولین دفاع رسمی وقتی از او پرسیدند که آیا این خدمات شده اند هماهنگی با یکدیگر است.

آن را فقط ممکن است که رهبران هنوز هم "کار در پیدا کردن کلمات درست" این مقام گفت.

روز چهارشنبه ارتش و نیروی دریایی رهبران اضافه شده صدای خود را.

دبیر ارتش رایان مک کارتی رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville و گروهبان یکم ارتش مایکل Grinston به عنوان به خوبی به عنوان رئیس عملیات نیروی دریایی و فرمانده نیروی دریایی ناوگان ششم با ارسال نامه های مربوطه می باشند خدمات اعضا درخواست آنها را به تأمل در وقایع اخیر و تشویق باز فروم به آدرس دشوار و ناراحت کننده مسائل.

"ما همه در واکنش به این لحن و آمد در آن را از دیدگاه های مختلف," دوم دفاع کرد. "و من فقط فکر می کنم این است که چگونه آن را توسعه داده است.

"[نیروی هوایی] می خواستم به همه چیز. و [آن را] انجام داد من فکر می کنم در موقع."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مربوط به: 'من جورج Floyd:' Top داوطلب خدمت سربازی Airman صدای خشم, تماس, برای عدالت, نقد و بررسی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن