تهمت می خواستم به کمک طراحی فضای نیروی یکنواخت: گزارش

بانوی اول Melania Trump می تواند داشته دست در طراحی فضایی آمریکا نیروی آینده ، که با توجه به جدید در عمق گزا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

بانوی اول Melania Trump می تواند داشته دست در طراحی فضایی آمریکا نیروی آینده ،

که با توجه به جدید در عمق گزارش از مجله تایم در نوپای نیروی نظامی. با Melania Trump سال از حضور نخبگان مد نشان می دهد و کار به عنوان یک مدل سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش فکر طراحی را در یک جا برای او زمان داد.

عملکرد داخلی از فضا نیروی بود که رسما فعال Dec. 20, 2019, اند این موضوع از گمانه زنی های ملی.گزارش جدید ارائه می دهد بینش تصمیم گیری های کلیدی که در کاخ سفید برگزار تعجب آور نقش.

در طول یک Jan. 15 جلسه با ژنرال جان "جی" ریموند رئیس عملیات فضایی وزیر دفاع علامت Esper و دیگر رهبران نظامی مغلوب ساختن پیشی جستن داده شد آرایه ای از پوستر سایز عکس را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به ششمین شاخه نظامی رسمی مهر و موم زمان نیز نشان داد در آن داستان منتشر شده در پنج شنبه.

جزئیات بعدی: Semper Supra: فضای نیروی پرده مدتها در انتظار رسمی لوگو

پس از مطالعه چهار طرح تهمت گزارش "کشیده Sharpie سیاه نشانگر چادر اشاره کرد و در مهر و خراشیده کردن امضای خود را بالاتر از آن است." تقریبا یک هفته بعد تهمت توییتی تصویر که مهر; مهر و موم با استفاده از دلتا نماد از خدمات پرچم و لوگوی آن رونمایی شد این هفته.

قبل از جلسه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی به بانوی اول "باید به کمک طراحی فضای نیروی لباس به دلیل بی عیب و نقص حس مد" زمان گزارش شده است.

این حادثه در نهایت plotline در Steve Carell, Netflix کمدی "فضا زور است."

در قسمت چهارم از این سری اولین بانوی کارکنان ارائه یک سری از لباس غیر عملی به فضا نیروی ستاد از جمله آنهایی ورزشی capes و عبارت "فضا نیروی' از مد افتاده با زرق و برق و جواهرات در سراسر باسن است.

پس از ایجاد فضای زور رئیس جمهور شده است جریان در موارد متعدد در مورد فضا, نیروی, طراحی, عناصر, گاهی اوقات ارائه نظر او زمان گفت.

تا کنون فضا نیروی عرضه خدمات مهر, آرم, و, ابزار, یونیفرم, نام, نوار, اما بسیاری از طرح عمده در تصمیم گیری باقی می ماند.

انتظار فضایی نیروی تصمیم گیری شامل یک لباس یونیفرم, insignia و واحد تکه و یک مرتبه ساختار. مقامات همچنین تصمیم گیری برای تماس با فضای کردند.

زمان نیز گزارش برترین تصاویر رسیده به فضا زور برای جلوگیری از یک علامت تجاری brouhaha بیش از استفاده از دلتا نماد است.

برای ماه های کاربران توییتر شده اند سریع به اشاره است که این نشان است که به شدت یادآور "پیشتازان فضا" Starfleet فرمان لوگو; اما ارتش می گوید نماد بخشی از تاریخ آن بیش از حد.

دیگران اشاره کرده اند دلتا نیز به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به در حال حاضر از بین رفته نیروی هوایی فرماندهی فضایی پچ. AFSPC وجود داشته است از سال 1982 تا سال گذشته پنتاگون اعلام کرد که فرماندهی پرسنل خواهد بود به طور موقت reassigned به فضا تا نیروی رسمی نقل و انتقالات آغاز خواهد شد.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن