پیمانکار متهم از ارائه معیوب جراحی برای نیروی دریایی زیردریایی به پرداخت $10.9 M حل و فصل

وزارت دادگستری ایالات متحده رسیده است $10.9 میلیون دلار حل و فصل با یک پیمانکار دفاعی متهم تولید عام و ریخته

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399

وزارت دادگستری ایالات متحده رسیده است $10.9 میلیون دلار حل و فصل با یک پیمانکار دفاعی متهم تولید عام و ریخته گری برای نیروی دریایی زیردریایی در تاکوما ریخته گری و جعل نتایج آزمون به پوشش آن با توجه به اسناد حل و فصل ظ روز دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه غربی واشنگتن است.

حل و فصل در حال پرداخت توسط Bradken Inc یک شرکت تابعه از هیتاچی ماشین آلات ساخت و ساز است که نیروی دریایی ایالات متحده تامین کنندگان پیشرو بالا عملکرد فولاد طراحی شده به سختی به اندازه کافی به مقاومت در برابر شرایط شدید مانند یک زیر دریایی برخورد.

وزارت دادگستری ایالات متحده است ثبت یک شکایت کیفری شارژ ایلین توماس Bradken سابق مدیر متالورژی با تقلب بیش از سه دهه از سال 1985 تا سال 2017.

Bradken نیز متهم شده است با تقلب در یک پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه در تاکوما. این شرکت با قبول مسئولیت این جرم و آن اقدامات را برای رفع این مشکل تحت تعقیب معوق توافق است که می تواند منجر به این اتهام بودن را رد کرد و پس از سه سال با توجه به بیانیه ای از آمریکا وکیل برای غرب منطقه واشنگتن همچنین اشاره می کند که هیچ مدرکی وجود ندارد که مدیریت شرکت آگاه بود از تقلب تا سال 2017.

"Bradken قرار می گیرد نیروی دریایی ملوانان و عملیات خود را در معرض خطر" آمریکا وکیل برایان موران گفت: در این بیانیه نوشته شده است. "نیروی دریایی گرفته, گسترده, مراحل برای اطمینان از عملکرد ایمن تحت تاثیر قرار میدهد. کسانی که اقدامات منجر به افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری. قرارداد ما با این شرکت است که با هدف حصول اطمینان از آنها با بهبود روش ها و اطلاع رسانی خود را به شرکت های همکار در مورد چگونه سیستم خود موفق به شناسایی تقلب."

بیانیه ای در روز دوشنبه توسط Bradken گفت که این شرکت خوشحال است که به وضوح با وزارت دادگستری مدنی و کیفری ادعا می کند. این بیانیه گفت که ممیزی کشف کرد که محصول نتایج آزمون تغییر شد توسط یک کارمند به عنوان آنها وارد شد به یک سیستم ضبط.

"در حالی که ما تاسف است که ما کنترل های داخلی بودند ناکافی برای تشخیص این موضوع هر چه زودتر کارمند در عمل با هیچ دانش قبلی و یا دخالت از مدیریت" کرد.

مورن گفت Bradken مدیریت پس از کشف جعل اطلاعات گمراه نیروی دریایی در مورد دامنه و ماهیت تقلب.

وزارت دادگستری متهم به شرکت از عدم شناسایی بسیاری از تحریف نتایج آزمون و عدم افشای نشانه آن است که آنها ناشی از عمد و تقلب.

"آنها به اتهام جنایت و بستری تمام حقایق اساسی آن است و اگر آنها نقض هر یک از شرایط توافق, ما می تواند به جلو حرکت با دادستان گفت: Seth Wilkinson, دستیار آمریکا وکیل.

برخی از جزئیات از تقلب حساس هستند به دلیل امنیت ملی و نگرانی. اما اتهام تقلب شامل بیش از 200 محصولات از فولاد است, که نشان دهنده درصد قابل توجهی از ریخته گری که Bradken برای تولید زیردریایی های ساخته شده توسط قایق برقی شرکت و Newport News Shipbuilding.

ریخته گری در نظر گرفته شود اجزای حیاتی از زیردریایی. اگر آنها شکست فاجعه بار آسیب و از دست دادن ممکن است از زندگی خواهد نتیجه با توجه به شکایت ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه در برابر توماس که یک زن ساکن آبرن.

ریخته گری شروع به فلز مذاب است که ریخت و به یک قالب و سرد می شود.

پیمانکار مورد نیاز است به گزارش تست نتایج جستجو برای گرما است که تولید این قطعات و گواهی آن را با تمام مشخصات.

درصد قابل توجهی از دو نوع ریخته گری-شناخته شده به عنوان HY-80 و Hy-100 -- موفق به دیدار با مشخصات بین 1985 تا 2017, اما آنها به دروغ نشان داده شده به نیروی دریایی به عنوان ملاقات با استانداردهای شارژ سند است.

شارژ سند مدعی است که Bradken مدیریت کشف falsifications در مارس 2017.

توماس گر فلز کاری با شهرت ملی که در سال 2014 موفق به دریافت یک جراحی بنیانگذاران جامعه جایزه برای کمک های حرفه ای. بیانیه ای اعلام کرد این جایزه به نام توماس "a world-class متخصص" که تا به حال توسعه یافته روش را از لحاظ فنی پیچیده هسته ای ریخته گری برای نیروی دریایی.

در مصاحبه با یک فدرال محقق ذکر شده در شکایت سند توماس اذعان کرد که تغییرات در آزمون کارت در دست خط. اما گفت که او فکر نمی کنم او تا به حال به صورت هدفمند جعل یک نتیجه آزمون و اصلا انگیزه برای تغییر نتایج.

در یکی دیگر از مصاحبه او اذعان کرد که در یک مصاحبه به حال عدم قدرت عملکرد و اظهار داشت: هرگز نباید عرضه شده اند با توجه به شارژ سند است.

"آن بدبو" او به نقل از گفتن عامل است.

معوق دادستان توافق خواستار Bradken به همکاری با دولت را بررسی و تعمیرات اساسی آن روش های کنترل کیفیت ایجاد یک نظارت موقعیت آزمایشگاه تست و انتشار یک حساب دقیق از اشتباه در Casteel خبرنگار یک نشریه تجارت, آموزش دولتی دیگر پیمانکاران.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط Hal Bernton از سیاتل تایمز بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سیاتل تایمز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب