مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات بالا دفاع در پاسخ به روسیه فضل تهدید

واشنگتن — برای انتقاد از انفعال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بالا شدت خود را در دفاع از د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 تیر 1399

واشنگتن — برای انتقاد از انفعال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بالا شدت خود را در دفاع از دولت در پاسخ به هوش ارزیابی که روسیه پیشنهاد نعمت برای کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی گفت که او آماده کرده بود یک لیست از گزینه های تلافی جویانه اگر هوش ثابت کرد درست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به نام ارزیابی یک "جعل" و اصرار داشت دوباره او تا به حال نشده است با همتایان آنها را به خاطر هوش نمی افزایش به سطح خود را. اما مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: هر دو سازمان سیا و پنتاگون را دنبال آگهی و جریان بین المللی متحدان.

"ما تا به حال گزینه های آماده رفتن" اوبراین گفت: "فاکس و دوستان". "این غیر ممکن است برای رسیدن به انتهای آن است."

در وزارت امور خارجه کنفرانس خبری وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: این وضعیت به کار گرفته شد "فوق العاده" برای اطمینان از ایمنی از نیروهای ایالات متحده.

"ما در این زمان به طور جدی ما آن را به کار گرفته مناسب" Pompeo گفت: بدون دادن جزئیات بیشتر. او گفت: دولت دریافت اطلاعاتی در مورد تهدیدات آمریکایی ها "هر روز" و هر خطاب است.

Pompeo افزود که روسیه فعالیت در افغانستان است که هیچ چیز جدید و که روسیه تنها یکی از بسیاری از کشورها اقدام وجود دارد. او گفت که کنگره تا به حال اطلاعات مشابه در گذشته است و او اغلب دریافت تهدید ارزیابی نمی افزایش به سطح ریاست جمهوری در یک جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است تحت فشار از قانونگذاران از هر دو طرف به ارائه پاسخ های بیشتر در مورد هوش و آمریکا پاسخ یا عدم یکی است. دموکرات ها بودند که جریان در کاخ سفید در روز سه شنبه پیشنهاد کرد او رکوع به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در خطر از سربازان ایالات متحده زندگی می کند.

رئیس جمهور بارها گفت که او در جریان این ارزیابی که روسیه پیشنهاد نعمت به دلیل نبود شواهد همخوانی. آن ارزیابی شد و برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سپس تایید به آسوشیتد پرس آمریکا و مقامات اطلاعاتی و دیگران با آگاهی از این موضوع است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany با اشاره به فردی که او گفت: تصمیم به کوتاه مغلوب ساختن پیشی جستن شناسایی این فرد به عنوان یک افسر سازمان سیا با بیش از 30 سال تجربه است. اوبراین گفت: این فرد یک "حرفه ای سازمان سیا briefer."

"مشاور امنیت ملی موافقت با این تصمیم" McEnany گفت. "این تصمیم درست را در این لحظه که من صحبت می کنند به شما این است که هنوز تایید نشده."

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده دفاعی در مورد هوش در اوایل صبح توییتهایی رد داستان در مورد آن را به عنوان "خبر جعلی" ساخته شده تا به "آسیب و حزب جمهوری خواه."

بعد در روز مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که آن را جعل و "ما هرگز در مورد آن شنیده" از آنجا که مقامات اطلاعاتی فکر نمی کنم این افزایش به آن سطح است.

"هوش افراد که بسیاری از آنها را باور نمی کند این اتفاق افتاد و در همه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس کسب و کار.

اوبراین گفت: هوش نیست آورده به تهمت توجه در ابتدا به خاطر آن بود که تایید نشده و هیچ اجماع و توافقی در میان جامعه اطلاعاتی. اما این نادر است برای هوش به تایید بدون سایه ای از شک قبل از آن ارائه شده است به ارشد دولت تصمیم گیرندگان.

مشاور امنیت ملی تکرار اخیر کاخ سفید صحبت کردن نقطه اشتباه روسیه است اما دولت leakers و رسانه ها برای ساخت این ماده ،

مجلس سنا خواهان به نظر می رسد تقسیم بر سر این موضوع با چند دفاع از رئیس جمهور و گفت که روسیه دخالت نیست ،

دیگران بیان قوی نگرانی است.

سناتور. پاتریک Toomey پنسیلوانیا به نام برای مقامات دولت به آدرس کل سنا و پاسخ به سوالات. او گفت که او تا به حال بررسی اسناد طبقه بندی شده با توجه به پتانسیل نعمت "که بر اساس آن اخبار گزارش های اخیر بر اساس هستند" و گفت: اطلاعات پرسش است.

"اگر از آن است که به این نتیجه رسیدند که روسیه پیشنهاد نعمت برای قتل سربازان آمریکایی یک شرکت آمریکایی پاسخ مورد نیاز است به منظور کوتاه," Toomey گفت.

ایالت آیووا چاک Grassley تا به حال کلمات مشابه در طبقه سنا گفت که اگر این گزارش درست است "این خواسته یک پاسخ قوی و منظورم دیپلماتیک پاسخ."

آمریکا که در جریان شدند در کاخ سفید در روز سه شنبه سوال چرا تهمت نمی توانست توجیه دیر تحت فشار قرار دادند و مقامات کاخ سفید به رئیس جمهور را یک بیانیه قوی. آنها گفتند: دولت باید تمام اعضای کنگره است.

خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, یکی از دموکرات ها که با حضور در این جلسه گفت: آن را "غیر قابل توضیح" که تهمت نمی علنا می گویند که او در حال کار برای رسیدن به پایین از این موضوع و نمی خواهد تماس پوتین. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع است که او تا به حال شده است در جریان بود و غیر قابل توجیه.

"بسیاری از ما درک نمی کنم میل خود را برای آن استبدادی حاکم که به معنی ملت ما بیمار" شیف گفت.

جمهوری خواهان مجلس سنا که خود را دریافت کرد جلسه تا حد زیادی توافق با کاخ سفید که اطلاعات تایید نشده. ویسکانسین بهداشت ، ران جانسون رئیس کمیته امنیت داخلی و امور دولتی کمیته گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "نمی توان آگاه از هر قطعه از هوش تایید نشده."

به طور مشابه, رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت که او فکر نمی کنم تهمت باید "تحت هر شایعه."

مقامات امنیتی از جمله مدیر Gina Haspel و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe را مختصر به اصطلاح باند 8 — مک کانل مجلس نانسی پلوسی و جمهوری خواهان و دموکرات ها در دو هوش کمیته — در طبقه بندی جلسه در کاپیتول هیل شنبه صبح.

در حالی که روسیه دخالت در افغانستان نیست جدید گفته مقامات روسی فعالان حال تبدیل شدن به تهاجمی تر در تمایل خود را برای عقد قرارداد با طالبان و اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی در تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان و تعیین یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012.

جامعه اطلاعاتی شده است تحقیق مارس 2019 حمله آمریکایی کاروان که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی ایالات متحده که یک ماشین از تقلب با مواد منفجره حامل خود را در نزدیکی وسایل نقلیه زره پوش به عنوان آنها سفر به پایگاه هوایی بگرام که بزرگترین ارتش ایالات متحده و نصب و راه اندازی در, افغانستان, مقامات گفت: AP.

سه نفر دیگر از ایالات متحده خدمات اعضای زخمی شدند در این حمله همراه با یک افغان پیمانکار است. طالبان مسئولیت. مقامات AP به صحبت کرد نیز گفت: آنها به دنبال از نزدیک در حملات خودی از 2019 به تعیین اگر آنها در ارتباط بودند به روسیه گرفته شده است.

مقامات اطلاعاتی گفت: AP که کاخ سفید برای اولین بار آگاه شد از اتهام روسی نعمت در اوایل سال 2019 — یک سال زودتر از قبلا شده بود گزارش داد. ارزیابی قرار گرفتند در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته روزانه جلسات در آن زمان و پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون گفته بود همکاران او در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke Miller, لیزا Mascaro آلن فرهم متی دالی و دب Riechmann در واشنگتن و جاناتان Lemire در عارف, کانکتیکات, کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط مری کلر JALONICK متی لی و جیمز لاپورتا از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب