پنتاگون به کاخ سفید گزینه برای ما کاهش نیروهای نظامی در کره جنوبی گزارش می گوید

سئول کره جنوبی -- پنتاگون داده است کاخ سفید گزینه های برای کاهش حضور نظامی آمریکا در کره جنوبی در میان دفاع ه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 تیر 1399

سئول کره جنوبی -- پنتاگون داده است کاخ سفید گزینه های برای کاهش حضور نظامی آمریکا در کره جنوبی در میان دفاع هزینه های اختلاف بین متحدان وال استریت ژورنال گزارش با استناد به unnamed مقامات دولت.

در سقوط کاخ سفید درخواست اولیه گزینه برای خروج نیروهای نظامی در سراسر جهان از جمله آسیا و خاورمیانه و اروپا و آفریقا و روزنامه ها در روز جمعه گفت.

پنتاگون آمد تا با گسترده, ایده تا پایان سال که منعکس استراتژی خود برای رقابت با چین و روسیه و تاکید آن بر نیروهای چرخشی.

آن را تصفیه تعدادی از گزینه های از جمله برخی از کره جنوبی و ارائه آنها به کاخ سفید در ماه مارس یکی از مقامات به نقل شد.

مقامات کاهش یافته است به ارائه جزئیات برنامه های احتمالی برای کاهش تعداد نیروهای نظامی در کره جنوبی در زیر سطح کنونی 28,500 و گفت: هیچ تصمیم گیری شده است با توجه به مجله.

این گزارش آمد هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب طرح کاهش نزدیک به یک سوم از 34,500 سربازان آمریکایی در آلمان باعث نگرانی در کره جنوبی و دیگر کشورهای متحد و که آنها ممکن است به صورت مشابه تصمیم گیری.

قانونگذاران ایالات متحده نیز نگرانی در, با کنگره از جمله محدودیت در نقاشی کردن سربازان در سال گذشته بودجه لایحه. مشابه قانون در نظر گرفته شده در این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب شکایت در مورد هزینه استقرار نیروهای نظامی در خارج از کشور و گفت: او می خواست به آنها را به خانه آورد.

ایالات متحده و کره جنوبی را شکست خورده برای رسیدن به یک توافق جدید برای به اشتراک گذاری هزینه مسکن آمریکایی ها در تقسیم شبه جزیره پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن است که سئول افزایش سهم خود را به اندازه پنج برابر به 5 میلیارد دلار در سال است.

قبلی معامله شناخته شده به عنوان اقدامات خاص قرارداد تمام شده در پایان سال, خروج نظامی به کار با وزارت دفاع بودجه مصوب برای پروژه های مهم و موقعیت.

سئول همچنین توافق کردند به صرف در مورد $200 میلیون دلار برای پرداخت حقوق از کره جنوبی پایه کارگران برای پایان دادن به دو ماه کردند.

این مقاله از ستاره و راه راه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب