مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت به تاخیر انتشار بولتون کتاب

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به تاخیر انتشار یک کتاب است که کاخ سفید می گوید حاوی اطلاعات طبقه بندی شده و انتظار می رود که به رنگ نامطلوب پرتره از رئیس جمهور سیاست خارجی تصمیم گیری است.

مدنی طرح دعوی در دادگاه روز سه شنبه در واشنگتن دادگاه فدرال پیروی از هشدارهای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بولتون می تواند به صورت یک “جنایتکار مشکل” اگر او نمی کند, توقف برنامه ای برای انتشار این کتاب است که برنامه ریزی شده برای انتشار در هفته آینده.

شکایت آخرین سالوو در ستیز رابطه بین تهمت و متهاجم بولتون بود که ناگهان مجبور از کاخ سفید در سپتامبر گذشته پس از تکرار اختلافات امنیت ملی مهم است. آن حرکت خود را ریفت به دادگاه که در آن یک قاضی خواسته خواهد شد که برای تصمیم گیری که آیا بولتون کوتاه مداری روش های مناسب برای دریافت کتاب خود را در بازار — چیزی که خود را وکیل و ناشر را به شدت تکذیب کرد.

خود ناشر, Simon & Schuster, نام طرح دعوی در دادگاه “چیزی بیش از در حال اجرا سری از تلاش های دولت برای سرکوب انتشار یک کتاب آن را بداند unflattering به رئیس جمهور.” آن را در بیانیه ای گفت: جمعه شب که بولتون به کار کرده بود و با مقامات کاخ سفید به آدرس نگرانی های خود را و آن را “به طور کامل پشتیبانی خود را متمم اول قانون اساسی حق” به داستان خود را.

چاک کوپر بولتون وکیل گفت تیم او بود “بررسی دولت شکایت و پاسخ خواهد داد در دوره به دلیل.”

کوپر گفت: Bolton کار کرده و ماه با طبقه بندی متخصصان برای جلوگیری از انتشار مواد طبقه بندی شده. او را متهم به کاخ سفید از استفاده از امنیت ملی اطلاعات به عنوان بهانه ای برای سانسور بولتون.

در آن دعوی وزارت دادگستری دولت معتقد است که این مشاور سابق کامل نیست قبل از انتشار بررسی تا اطمینان حاصل شود که مقاله را شامل نمی شود طبقه بندی مواد. این درخواست که یک دادگاه فدرال سفارش بولتون به “دستور یا درخواست” که ناشر تاخیر بیشتر در انتشار این کتاب اجازه می دهد تا برای تکمیل امنیت ملی بررسی روند و به “بازیابی و دور” از نسخه موجود در شیوه ای قابل قبول به دولت است.

وزارت دادگستری نیز به دنبال جلوگیری از بولتون از بهره این کتاب به خصوص اگر او “حاضر به تکمیل قبل از انتشار بررسی روند و به دست آوردن مورد نیاز قبل نوشته شده مجوز قبل از اقدام به چاپ و نشر این کتاب است.”

در آن دعوی وزارت دادگستری معتقد است که بولتون کار او به معنای “به طور منظم آمد به در اختیار داشتن برخی از حساس ترین اطلاعات طبقه بندی شده وجود دارد که در دولت ایالات متحده.” گفته بولتون مقاله بیش از 500 صفحه و “مملو از اطلاعات طبقه بندی شده که به او پیشنهاد آزادی به جهان است.”

“ایالات متحده به دنبال سانسور هر مشروع از جنبه متهم در مقاله; صرفا به دنبال سفارش نیاز به متهم برای تکمیل قبل از انتشار بررسی روند و به تمام گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که تنها یک نسخه خطی است که رسما مجاز از طریق این فرآیند است — و در نتیجه عاری از اطلاعات طبقه بندی شده — است منتشر علنی” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” قرار بود منتشر شده در ماه مارس است. تاریخ انتشار آن شد و دو بار به تاخیر افتاد و آن را در حال حاضر منتشر شد هفته آینده توسط Simon & Schuster.

“بولتون را پوشش می دهد آرایه ای از موضوعات — هرج و مرج در کاخ سفید, مطمئن, اما همچنین ارزیابی از بازیکنان اصلی رئیس جمهور ناسازگار scattershot فرایند تصمیم گیری و معاملات خود را با متحدان و دشمنان به طور یکسان از چین, روسیه, اوکراین, کره شمالی و ایران و انگلستان و فرانسه و آلمان” با توجه به ناشر.

“من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده مجدد محاسبات” بولتون می نویسد: در این کتاب با توجه به اخبار منتشر شده از ناشر است.

این کتاب شده است بسیار پیش بینی برای سال به خصوص بعد از اخبار بی خانمان در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی که در این مقاله ارائه شده زنده حساب رئيس جمهور را به تلاش برای توقف کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور با کمک تحقیقات به تهمت سیاسی رقیب جو بایدن. کسانی که اتهامات تشکیل چلیپا از استیضاح مورد به پایان رسید که در ماه فوریه با رئیس جمهور تبرئه در سنا است.

کوپر را بلافاصله بازگشت یک ایمیل به دنبال اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه در روز سه شنبه. او قبلا گفته است که او فرستاده بولتون مقاله به کاخ سفید طبقه بندی متخصص الن شوالیه در اواخر ماه دسامبر و شوالیه و بولتون صرف نزدیک به چهار ماه از رفتن را از طریق این کتاب چندین بار “اغلب خط به خط.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه شوالیه اتمام بررسی در اواخر ماه آوریل و مشخص شد که نسخه پیش نویس نیست حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

اما در اوایل ماه آینده Michael Ellis شورای امنیت ملی است, مدیر ارشد, برای هوش و شروع اضافی نقد و بررسی نسخ خطی و یافت اطلاعات طبقه بندی شده در آن طرح دعوی در دادگاه می گوید. بررسی شد و هنوز هم در حال انجام در اوایل این ماه که گزارش های رسانه ها نشان داد که بولتون در نظر گرفته شده برای حرکت رو به جلو خود را با کتاب است.

در بیانیه روز سه شنبه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: طرح دعوی در دادگاه است “محکوم به شکست است.” بن Wizner, مدیر, سازمان, سخنرانی, حفظ حریم خصوصی و فناوری پروژه گفت: دیوان عالی کشور را رد کرده بود در نیم قرن پیش دولت نیکسون تلاش برای جلوگیری از انتشار پنتاگون مقالات و اضافه کرد که آن را به خوبی ثابت شده است که قبل از محدودیت در انتشار را خلاف قانون اساسی.

“به طور معمول دولت را تهدید کرده اند و هیچ ربطی به حفاظت از امنیت ملی و همه چیز را با اجتناب از رسوایی و خجالت” Wizner گفت.

____

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل بالسامو, Zeke میلر و دب Riechmann کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط اریک تاکر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز l[email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im