بهترین چرخش مبس (مبس) برای رفوی

چرخش خاک و رسیدن به تمیز کننده کف با یکی از این نوآورانه و ابزار موثر.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 تیر 1399

چرخش خاک و رسیدن به تمیز کننده کف با یکی از این نوآورانه و ابزار موثر.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Spin Mop Options

عکس: depositphotos.com

چرخش مبس (مبس) متفاوت از سنتی مبس (مبس) در دو روش کلیدی: خود mop سر زاویه دار هستند و آنها عبارتند از: ریسندگی شستشو سبد خرید. زاویه دار سر شما کمک می کند تا تمیز کردن گوشه ها و فضاهای تنگ در حالی که نخ ریسی شستشو سبد بار شستشو و خشک mop در بین عبور می کند. این مکانیزم شستشو بیش از حد خاک و حفظ آب و در نتیجه کامل "سبز" پاک کردن. بهترین چرخش مبس (مبس) ویژگی های یک میکرو mop سر موثر چرخش ساز و کمک به کاربران برای پاک کردن موثر تر است. برای کمک به تصمیم گیری است که spin mop را انتخاب کنید از دست ندهید ما خلاصه ای از مورد علاقه های شما بالا زیر!

ما تراکم بالا

The Best Spin Mop Option: Mopnado Stainless Steel Rolling Spin Mop

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Mopnado فولاد ضد زنگ نورد Spin Mop

لوکس spin mop از Mopnado ویژگی های یک دسته تلسکوپی که مقاوم در برابر زنگ زدگی و یک میکرو سر که بر میدارد تا گرد و غبار و دوده است. این Mopnado سطل شامل ساخته شده است در صابون تلگراف و اختراع پدال-رایگان dual-چرخش مکانیزم: هنگامی که کاربران spin mop آن به طور کامل بار شستشو و تقریبا به طور کامل خشک قبل از مصرف بعدی تصویب در سراسر زمین. این mop می آید با یک قلم مو دلبستگی برای موقعیت هایی است که برای شستشو. 180 درجه مفصل گردنده قفل و اجازه به کاربران برای پاک کردن زیر مبلمان و بالا ویندوز. این ویژگی اجازه می دهد تا Mopnado به خوبی بر روی هر طبقه از نوع, از جمله چوب جنگلی کفپوش کاشی و بتن است.

The Best Spin Mop: O-Cedar

عکس: amazon.com

RUNNER-UP: O-سرو آسان زور Spin Mop و سطل

ساخته شده از سختی و جاذب میکرو O-سرو آسان زور Spin Mop و سطل دارای یک V-شکل سر کاربران اجازه می دهد برای دریافت به گوشه و مخفیگاه از جمله گوشه های تنگ و بی دست و پا فضاهای. وقتی که آن زمان به زور کردن mop به سادگی قرار دادن سر به تمیز کردن کنار سطل و پمپ پدال پا به چرخش در داخل splash-محافظت شستشو مخزن. کنترل های کاربر چه مقدار رطوبت اضافه شده به mop به طور موثر سفارشی رطوبت به سطح چوب جنگلی یا طبقه دیگر. دسته تلسکوپ برای سه طول مختلف پس از تمیز کردن سخت برای رسیدن به مکان آسان است. Mop سر قابل شستشو و با این سطل آب و کف شوی ترکیبی همراه با دو اضافی mop سر.

The Best Spin Mop Option: HAPINNEX Spin Mop Wringer Bucket Set

عکس: amazon.com

بیشتر ارگونومیک: HAPINNEX Spin Mop Wringer سطل مجموعه

این Spin Mop Wringer سطل مجموعه ای از HAPINNEX طراحی شده است به راحتی در ذهن با یک دسته ارگونومیک است که آسان به نگه دارید. یک چلپ چلوپ-گارد wringer سبد و خود متعادل سطل نیاز به هیچ پدال جنبش کاهش احتمال نشت و مشکلات با اجزای مکانیکی. Mop سران کلیک کنید به محل با یک حرکت و دستگاه قابل شستشو هستند. Mop سر انعطاف پذیر است با 180 درجه و متعادل با 360 درجه رسیدگی است که کمک به کاربران در رسیدن به کسانی که سخت برای رسیدن به مناطق. برای برنامه های کاربردی که در آن شستشو مورد نیاز HAPPINEX شامل یک برس پیوست نیز هست.

The Best Spin Mop Option: Twist and Shout Hand Push Spin Mop

عکس: amazon.com

سبک وزن ترین: پیچ و تاب و فریاد دست فشار Spin Mop

در 5.5 پوند پیچ و تاب و فریاد Mop است که تحت سبک گزینه شامل یک صنعتی سطل پلاستیکی و آلومینیوم آلیاژ قطب قدرت بدون فله. وجود دارد بدون پدال و یا wringing ساز در اینجا—فقط خود wringing mop است که چرخش خود را با فشار ملایم بر روی دسته. دستگاه-قابل شستشو میکرو سر جذب تا هشت برابر وزن خود را در آب باقی مانده و قبل از آن باید چرخید و دوباره پس از آن برای مشاغل مانند تمیز کردن پنجره ها و طبقات.

The Best Spin Mop Option: Hurricane Home Cleaning Spin Mop

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: طوفان خانه تمیز کردن Spin Mop

طوفان Spin Mop درجه یک با قیمت مناسب گزینه فراهم می کند که عملکرد عالی منهای برخی از اضافی شامل گرانتر mop مجموعه. این spin mop دارای 360 درجه pivoting میکرو و یک سطل با پدال مجهز گریز از مرکز-نیروی چرخش به تمیز کردن و خشک mop ،


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن