پس از 16 سال نیروی هوایی به پایان می رسد مستمر بمب افکن حضور در گوام

نیروی هوایی ایالات متحده به پایان رسیده است آن 16 سال ماموریت برای حفظ استراتژیک بمب افکن ها در گوام برای اطم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 اردیبهشت 1399

نیروی هوایی ایالات متحده به پایان رسیده است آن 16 سال ماموریت برای حفظ استراتژیک بمب افکن ها در گوام برای اطمینان بخشیدن به متحدان و عمل به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر دشمنان در اقیانوس آرام.

نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرماندهی جمعه اعلام کرد که این انتقال به یک مدل جدید به پایان مستمر بمب افکن حضور (CBP) ماموریت در حمایت از جلو-استقرار بمب افکن به اقیانوس هند و آرام.

"ایالات متحده بمب افکن استراتژیک ادامه خواهد داد به کار در هند و اقیانوس آرام را شامل می شود گوام در زمان و سرعت از ما انتخاب" این فرماندهی در بیانیه ای گفت. این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط درایو.

مرتبط با: نیروی هوایی برنامه ریزی کوتاه, مکرر, بمب افکن استراتژیک چرخش

"ما حداکثر رساندن تمام فرصت ها برای آموزش در کنار ما متحدان و شرکای خود برای ایجاد قابلیت همکاری و تقویت جمعی ما توانایی پشتیبانی و باز کردن اقیانوس هند و آرام. ما به طور مستمر ارزیابی مجدد ما در خارج از کشور استقرار و تنظیم برای دیدار با الزامات نیروی مشترک و فرماندهان مبارز به عنوان به خوبی به عنوان ما معاهده تعهدات" AFGSC مقامات گفت.

اعلام می آید روز پس از یک تعداد انگشت شماری از B-52 Stratofortress بمب افکن های پیوست نه دیگر هواپیما در اندرسن پایگاه نیروی هوایی در گوام برای تشکیل شناخته شده به عنوان "فیل پیاده روی."

این دوربرد و بمب افکن های پیوست شش KC-135 Stratotanker هوایی refuelers; یک MH-60S Knighthawk هلیکوپتر به نیروی هوایی RQ-4 Global Hawk; و نیروی دریایی MQ-4C Triton برای نمایش به معنای به نمایش گذاشتن نیروی "آمادگی و توانایی تولید مبارزه با airpower در یک لحظه متوجه," اقیانوس آرام نیروهای هوایی افغانستان ،

هواپیما شرکتکنندگان اشاره کرد B-52s -- تماس با نشانه SEEYA01-05 -- بازگشت به آمریکا تنها چند روز پس از تظاهرات.

B-1B Lancer B-52 و B-2 Spirit باید چرخش به عقب و جلو به اندرسن برای بیش از یک دهه است. B-1 و B-52 که برگزار شد برای تماشای ماه-طولانی چرخش در حالی که یواشکی B-2 عادی پیوست آن بمب افکن عموزاده برای کوتاه مدت استقرار.

در سال 2018 B-52 جایگزین B-1B در اقیانوس آرام. این حرکت مشخص شده تغییر قابل توجهی برای بازگرداندن B-52H -- که ارائه مستمر بمب افکن حضور در منطقه از سال 2006 تا سال 2016 -- برای قرار دادن یک هسته ای با قابلیت بمب افکن در تئاتر در زمانی که روابط بین ایالات متحده و کره شمالی شد تا حد زیادی غیر قابل پیش بینی. بین سال 2016 و 2018 B-1 برگزار بازدارندگی ماموریت مارک اولین بار هواپیما شده بود مستقر در اندرسن از سال 2006.

در سال گذشته AFGSC مقامات برنامه ریزی شده تر و کوتاه تر از بمب افکن های راهبردی چرخش به منظور آزمون نیروی هوایی را چابکی در هنگام استقرار آن سنگین هواپیماهای نیروهای در سراسر جهان است.

مفهوم شناخته شده به عنوان "نیروی پویا استخدام" تقلید چگونه این سرویس اغلب می فرستد و آن بمب افکن های نیروهای به اروپا برای هفته طولانی تابستان تمرینات. برای مثال در تئاتر اروپا تا به حال یک بمب افکن چرخش حداقل یک بار در سال به عنوان بخشی از عملیات اطلس حل و فصل پس از الحاق کریمه به روسیه در سال 2014.

"من تمرکز زیادی بر روی های مختلف عملیاتی ذهنیت در فرمان به فکر کردن در مورد قدرت های بزرگ رقابت" ژنرال تیموتی ری از AFGSC به خبرنگاران گفت: در طول دفاع نویسندگان گروه صبحانه را در واشنگتن دی سی در سال گذشته است. او گفت که او در برابر استقرار بمب افکن های نیروهای دائم در هر منطقه یک به منظور محوری به دور از قابل پیش بینی حرکات به خصوص که وزارت دفاع در ادامه به وضعیت خود را برای مقابله با چین و روسیه است.

"چرا من؟" ری گفت. "چرا من نمی [در عوض] قابل توجهی به ارمغان بیاورد قابلیت مبارزه با به تئاتر در یک زمان و مکان از انتخاب ما و ... را ثبات منطقه [به متحدان و شرکای?]"

در پاییز گذشته ری گفت: Military.com که این مدل کمک خواهد کرد که نگه داشتن سربازان و خدمه نگهداری آماده و مربوط به جنگ های آینده.

"[به استقرار هستند] آنها در حال ترد; آنها نه طولانی و پایدار. [و] وجود دارد چیزی است که واقعا مهم برای همه به درک -- وجود دارد هیچ متحد بمب افکن است. این یکی از چیزهایی است که ما را بهتر از هر کس دیگری او گفت:" در ماه سپتامبر.

در اوایل این ماه نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein اشاره کرد که تغییرات برای CBP ماموریت بودند در افق.

"ما در حال ادامه برای تنظیم مداوم بمب افکن حضور به هم ترکیب نیروی پویا, استخدام," او گفت: در طول یک Mitchell موسسه "هوافضا ملت" ویدئو کنفرانس, آوریل 1.

"ما در یک مسیر است که وزیر دفاع گذاشته است که به طور استراتژیک قابل پیش بینی اما عملیاتی غیر قابل پیش بینی."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: نظامی, سفر بان کی مون تمدید تا 30 ژوئن; برخی از محدودیت ها کاسته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب