سنگر تب نادر از جنگ جهانی اول بیماری در میان دنور بی خانمان

دنور — دکتر میشل بارون, مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل در UCHealth دانشگاه کلرادو بیمارستان دریافت غیر م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

دنور — دکتر میشل بارون, مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل در UCHealth دانشگاه کلرادو بیمارستان دریافت غیر معمول تماس در ماه گذشته از microbiology lab: تایید مورد سوم این سال از سنگر تب یک بیماری نادر منتقل شده توسط شپش بدن که گرفتار سربازان در طول جنگ جهانی اول

بارون اپیدمیولوژیک آموزش لگد.

"دو همیشه شیوع و سپس هنگامی که ما یک سوم ما به وضوح چیزی رفتن" بارون به یاد می آورد تفکر است.

بارون که گفت او هرگز قبل از دیده می شود یک مورد در 20 سال اینجا تماس دولت و مقامات بهداشت عمومی که مشورتی صادر پنج شنبه و گفت: یک چهارم فرد با یک مورد مشکوک به حال شناخته شده است. از آنها خواسته پزشکان به در مواظب برای موارد اضافی.

سنگر تب مشخص عود تب و درد استخوان (به خصوص در تنیس), سردرد, تهوع, استفراغ و بی قراری. برخی از کسانی که آلوده می تواند ضایعات پوستی و یا تهدید کننده حیات عفونت دریچه های قلب خود را.

این بیماری ناشی از باکتری Bartonella quintana یک دید نسبی از اشکال است که باعث خراش گربه تب. مستعمرات آن زندگی می کنند در سیستم گوارشی بدن و شپش و دفع شده در مدفوع خود را. اشکالات می تواند وارد بدن از طریق خراش در پوست و یا از طریق چشم و یا بینی. خشک مدفوع شپش می تواند عفونی تا 12 ماه.

سنگر تب است که معمولا تشخیص داده شده در میان مردم دچار بی خانمانی و یا زندگی در شرایط که در آن بهداشت خوب دشوار است. کسانی که با سیستم ایمنی بدن به خصوص در معرض خطر است.

مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای پیدا کردن یک موضوع مشترک میان چهار موارد شناسایی شده تا کنون در کلرادو. آنها رخ داده است و ماه از هم جدا و بیماران را به نظر می رسد هیچ ارتباطی به غیر از داشتن شده است بی خانمان در منطقه دنور.

از دیگر موارد این بیماری ممکن است نادیده گرفته اند. این شیوع می آید, بعد از همه, در زمانی که توجه زیادی منحرف به coronavirus بیماری همه گیر. اما اقتصادی خرید اینترنتی از این بحران می تواند به دامن زدن به شیوع یک بیماری است که رشد در سختی.

سنگر تب می تواند آسان تشخیص به دست بارون گفت. بيماران اغلب دچار مشکلات سلامتی دیگر است که می تواند خود را توضیح دهد علائم و پزشکان سعی خواهد کرد برای رد کردن علل شایع تر قبل از توجه به نادر یکی.

علاوه بر این باکتری ها رشد بسیار آرامی در آزمایشگاه کشت آن می تواند تا 21 روز و آزمایشگاه معمولا دور انداخته و فرهنگ پس از هفت روز است. بارون گفت: باکتری ها در دو از تایید موارد رشد فقط قبل از کشت سلولی بودند با توجه به پایین پرتاب شد.

پزشکان اغلب درمان علائم بیماری مانند تب گودال با آنتی بیوتیک. اگر بیمار بهبود می یابد این امکان وجود دارد بدون آزمون خواهد بود به دنبال تعیین ارگانیسم باعث بیماری گفت: دکتر کریستی مورای, یک متخصص بیماری های عفونی با گرجستان موسسه فن آوری scheller دانشکده پزشکی و بیمارستان کودکان تگزاس در هوستون.

"با این بیماری خاص, مگر اینکه شما در یک محیط که در آن شما با بی خانمان ها در همه زمان شما در حال فکر کردن در مورد آن و یا به دنبال آن" او گفت:. "این بسیار نادر است."

با این وجود در سال های اخیر شیوع بیماری های رخ داده در سانفرانسیسکو و سیاتل بی خانمان ها ،

بری Pittendrigh یک حشره شناس دانشگاه ایالتی میشیگان که بخشی از یک همکاری بین المللی مطالعه شپش که باعث سنگر تب و گفت: شپش سر نیز می تواند حمل باکتری اما سیستم ایمنی بدن خود را قوی هستند به اندازه کافی برای نگه داشتن آن در چک. بدن شپش زنده در لباس آینده روشن و خاموش برای تغذیه در بدن است. سیستم ایمنی بدن خود را ندارد به عنوان قوی او گفت: به این ترتیب باکتری ها می تواند شکوفا شود.

"ما دیدن حالات زمانی که بحران های اجتماعی رخ می دهد — و جنگ و رکود اقتصادی جابه جایی مردم — که وجود دارد این فرصتی است که ما باید مشکلات اطراف بهداشت است که در این شپش جمعیت را خاموش و شما می توانید این بیماری" Pittendrigh گفت.

سنبله در بدن شپش رخ داده در طول رکود اقتصادی سال 2008 او گفت:, و قبل از آن در دوران رکود بزرگ و جنگ جهانی. فعلی اقتصادی و بهداشت و درمان اختلال ناشی از COVID-19 همه گیر می تواند منجر به دیگر افزایش دهد.

به عنوان بهداشت عمومی سازمان مبارزه با coronavirus منابع کمتری در سمت چپ به مسیر پایین شیوع بیماری های عفونی دیگر.

کلرادو متعهد به مبارزه با هر دو مسائل گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان سخنگوی دیانا هربرت. "ما در ادامه به رشد COVID-19 دیدگاه کارکنان که اجازه می دهد تا ما را به تعادل دیگر و شیوع بیماری و نیاز با پاسخ به جهانی همه گیر" او نوشت: در یک ایمیل. "پوسته پوسته شدن به اندازه ما این است که فوق العاده ای انجام اما ما کارکنان که کاملا متعهد بودن به عنوان پاسخگو به عنوان ممکن است به نیازهای همه Coloradans."

موری گفت: شیوع اغلب می توان با قطع کمک رسانی به پناهگاه بی خانمان و گروه های دیگر که ارائه خدمات به کسانی که زندگی در خیابان. دوش موبایل و یا ارائه به شستن یا تعویض لباس های خود را می تواند کمک کند. بدن شپش کشته می شود با شستن و خشک کردن لباس در درجه حرارت بالا — حداقل 130 درجه فارنهایت است.

این آفت کش پرمترین نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان لباس و ملافه و کوله پشتی برای جلوگیری از شپش هجوم. اکثر مردم لازم نیست نگران نباشید: با توجه به فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آلودگی بعید است که باقی بماند در هر کسی که در حمام به طور منظم و سوئیچ ها برای تمیز کردن لباس ها و ملافه هر هفته.

هنوز سنگر تب در نظر گرفته شده است یک reemerging بیماری پس از 1990s شروع شد.

"پیر بیماری های عفونی همیشه هنوز پتانسیل برای بازگشت" بارون گفت. "حتی اگر ما در یک جامعه ای که از نظر ما بسیار مدرن و ایمن در سطح بسیاری از این موجودات در پایان روز شده در اینجا دیگر از ما و برنامه ریزی برای زنده ماندن."

این مقاله در نوشته شده بود توسط MARKIAN HAWRYLUK از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب