تجاوز, جوک کینه جو و فرهنگ در فیلم "پسران باشگاه' در هرشم هوایی گارد ملی ایستگاه

ماریان Bustin فکر او می خواهم کار رویایی خود را. آن بهار 2016 و پنسیلوانیا هوایی گارد ملی اعلام شد که در آن ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

ماریان Bustin فکر او می خواهم کار رویایی خود را.

آن بهار 2016 و پنسیلوانیا هوایی گارد ملی اعلام شد که در آن استخدام یک تجاوز جنسی پاسخ هماهنگ کننده در هرشم پایه.

این پایگاه در نزدیکی Bustin در Jenkintown و او بیش از واجد شرایط. او می خواهم که قبلا خدمت در نیروی دریایی برای بیش از 20 سال و اخیرا تقدیر برای او کار رسیدگی به تجاوز جنسی در مورد گارد ساحلی در کیپ است.

"من فکر کردم این امر می تواند یک محل عالی برای کار" Bustin گفت: از کار جدید فدرال موظف موقعیت.

اما Bustin, 56, یک مادر دو که در فیلادلفیا کنزینگتون بخش گفت که او به زودی کشف کرد که کار با فرماندهان در 111th حمله بال است که مانند رفتن به یک دوره که در آن تفنگ بالا-سبک شوونیسم مردانه تشویق آزار و اذیت و تبعیض شایع است و #MeToo هرگز اتفاق افتاده است.

تعداد کمی از زنان در پایگاه هوایی صحبت کردن -- تا به حال.

در مصاحبه با پى Bustin و دیگران توصیف frat پسر جو که در آن تجاوز به عنف جوک ها تحمل آبجو steins در پایه نوار ویژگی های تصاویر از برهنه و بالا رتبه بندی خلبان "فراخوان ثبت نام" یک مرجع به عمل یک مرد از انزال در داخل یک زن است.

زمانی که Bustin آغاز یک سرهنگ بر پایه نام مستعار او "که Maytag ترمیم کننده" بازتاب اعتقاد خود را که کار او بود و غیر ضروری بر روی پایه خود را, او گفت:. ماموران او را نادیده گرفته یا حاضر به شرکت در اجباری برنامه های طراحی شده به آدرس سوء رفتار جنسی.

"آنها ساخته شده مسخره از من و برنامه" Bustin گفت: "بعد از من وارد شد."

ماه گذشته Bustin متوقف شد, پس آنچه که او می گوید: یک دو-سال-کمپین طولانی از اقدامات تلافی جویانه توسط بادی گارد رهبران که رد او تلاش برای حرفه ای سازمان و تمیز کردن یک سمی جنگنده-خلبان فرهنگ در هرشم پایه. اعتبار خود را نیز لغو محدود کردن توانایی خود را به کار در این زمینه او در بخش خصوصی و یا در یکی دیگر از پایه.

مصاحبه با هفت نفر دیگر از کارمندان فعلی و سابق پشتیبانی Bustin ادعا می کند -- و بیشتر. اما کسانی که صحبت علنا می گویند که آنها می تواند به صورت حرفه ای-پایان دادن به مجازات.

Bustin و دیگران جای سرزنش در پایه بالا افسر سرهنگ ویلیام گریفین که در این ماه بود متهم پرورش "کینه جو و فرهنگ غیر حرفه ای تلافی" با توجه به کنگره یادداشت نوشته شده توسط یک شخص فرمانده در پایه.

Bustin حفظ کرده است یک وکیل در واشنگتن و جذاب او را ختم به آمریکا شایستگی سیستم های حفاظت در هیئت مدیره. او می گوید: او دمیدن سوت در آنچه او تماس غیر قابل تحمل شرایط کار برای زنان در پایه.

"وجود دارد یک سوء استفاده از قدرت و کنترل وجود دارد" Bustin گفت. "این کمی از این رهبران در برابر هر کس دیگری. شما هم منطبق هستند و شما در. یا شما نیست و شما خارج است. آنها بعد از شما آمده و صفوف و شما انجام می شود."

اتهامات ساخته شده توسط Bustin و دیگر زنان در هرشم پایه را می توان در سراسر نیروهای مسلح که در آن تجاوز جنسی و آزار و اذیت گسترده باقی مانده است. گزارش تجاوز جنسی در ارتش در ادامه به افزایش بیش از سال گذشته با توجه به پنتاگون گزارش منتشر شده در ماه آوریل است.

مشکل به خود جلب کرد تازه موشکافی در این تابستان پس از مرگ Spc. ونسا Guillen در فورت هود در تگزاس است. او باقی می ماند کشف شد در ماه جولای. مقامات می گویند یک مرد سرباز بود مورد ضرب و شتم او را به مرگ با یک چکش و سپس دفع از بدن او. Guillen به او گفته بود که او بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت اما احساس او نمی تواند گزارش آن را بدون مواجهه با عذاب. تحت هشتگ #IamVanessaGuillen دیگر خدمات اعضا به اشتراک گذاشته اند داستان از سوء رفتار جنسی و تجاوز به عنف.

در گارد ملی پایگاه های تغییر مردسالار فرهنگ می تواند به خصوص دشوار است چرا که بر خلاف فعال وظیفه پایگاه guardsmen اغلب صعود صفوف و کار در کنار یکدیگر برای سال ها یا دهه ها به جای حرکت از یک پایه به دیگری.

"من فکر می کنم نگهبان است و حتی بدتر از وظیفه فعال" گفت: الن هرینگ یک سرهنگ بازنشسته ارتش و محقق در خدمت زنان اقدام شبکه. "تبدیل شدن آنها به دوستان و آنها اغلب شبکه و کمک به یکدیگر با شغل. زن که از وسط با آنها دچار مشکل هستند."

سوء رفتار جنسی رسوایی به تازگی گزارش شده در گارد ملی در فلوریدا, ویسکانسین, ورمونت و مینه سوتا.

هرینگ گفت Bustin مورد این نادر است که به دلیل آن را شامل اتهام اقدامات تلافی جویانه در برابر یک قربانی حمله جنسی اما در مقابل یک زن وظیفه توسط دولت فدرال با پاسخ به موارد خود را.

'Nonstop تلافی'

که قبلا در ایستگاه هوایی نیروی دریایی مشترک رزرو پایگاه Willow Grove, از ملبورن درجه گارد ایستگاه به 111th حمله بال کنترل مرکز به شدت مسلح MQ-9 Reaper هواپیماهای بدون سرنشین که انجام میدان جنگ نظارت و ارائه می حملات هوایی هزاران مایل دور.

داستان های ترسناک فراوان در میان زنانی که کار می کنند وجود دارد: مبتذل آزار و اذیت جنسی. تبعیض در نزدیکی صورت روزانه. افکار خودکشی.

بسیاری می گویند که آنها نمی تواند شناسایی شود با نام انتقاد از خود را مافوق نگران آن است که می تواند آسیب به مشاغل نظامی خود حتی خاموش پایه.

"ما هرگز به موفقیت وجود دارد" کسی که مشغول به کار در پایه گفته این محقق با اشاره به همکاران زن. دو نفر از آنها به او گفت: به او گفت آنها در نظر گرفته شده بود زندگی خود را در ماه های اخیر.

سابق قربانی مدافع بر پایه گفته این سوال که زمانی که او شروع به کار در آنجا او توصیه شده توسط داوطلب خدمت سربازی زنان را به "هرگز پوشیدن ساق یا تنگ اتصالات لباس" و "ترک و لغزش دور" در هر زمان guardsmen شروع به نوشیدن. هنوز, او گفت که او در مواجهه با آزار و اذیت در "بنابراین بسیاری از مناسبت های مختلف."

"من قادر به انجام کار من به دلیل ماریان نبود قادر به انجام کار خود را به دلیل سرهنگ گریفین" او گفت:. "آنها بسیار بی اعتنا. نگرش خود را در مورد تجاوز جنسی در برنامه " ما به آن نیاز نیست چرا که در اینجا اتفاق می افتد.'"

گریفین بال فرمانده نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از سوال بیش از یک دوره سه هفته.

سابق قربانی مدافع و دیگر زنان گفت: کم حمله اعداد در پایه هستند به احتمال زیاد مربوط به زنان اعتقاد داشتند که آنها نمی توانند فایل یک گزارش از ترس است که آن را به کار گرفته داخلی و در نتیجه در اقدامی تلافی جویانه در برابر قربانی و نه مجازات برای مجرم است.

"آن را مانند غرب وحشی" سابق قربانی مدافع گفت: یادآوری یک حادثه که در آن یک زن به او گفت از روشن مورد تجاوز جنسی اما گزارش آن را به دلیل "زندگی او خراب شده است."

راشل Mitchell, ویژگی های یک گروهبان در هرشم به یاد می آورد یک حزب تعطیلات در سال 2017 زمانی که او معرفی دوست پسر او به یک سرهنگ که آخرین نام Commins. او گفت: برای اشاره به او را با تماس خود را نشانه "Sider."

میچل پسر بود و اشتباه او گفت: "فکر آن بود که یک مرجع به سیب. سپس او گفت: عمده chimed در به توضیح است که در آن با اشاره به یک عمل جنسی زمانی که این دو واژه ترکیب شدند.

"دوست پسر من بود و کاملا منزجر" میچل گفت.

میچل 44 سابق تحلیلگر اطلاعاتی و کاخ سفید, مترجم گفت: او به ارمغان آورد تا مشکل صریح خلبان تماس علائم به سرپرستان اما رد شد.

"آن را به معنای واقعی کلمه بود و در سراشیبی پس از من پیوست" گفت: Mitchell سابق قربانی مدافع در نیروی دریایی است. "این فقط بی پایان مزخرف و گاو نر-- در آن پایه. Nonstop تلافی و ساخت زنان به این Jezebels اگر آنها صحبت کردن."

در طول تجاوز جنسی آگاهی در ماه مارس سال 2017 نگهبان مخدوش پوستر برجسته شيوع تجاوز به عنف در آمریکا کشید و یک لبخند بزرگ در آن است. یک افسر ارشد در این پایگاه سپس آن را گذاشت ، (او می خواهم بعد بگویید که یک محقق است که تا به تعیین اگر او می تواند تشخیص دست خط.)

وقتی #MeToo جنبش جاروب در سراسر کشور بعد در سال 2017, واحد فرماندهان بر پایه زمان نگرش است که آزار و اذیت جنسی و تجاوز "اتفاق نمی افتد در اینجا" میچل گفت.

در 2018, Bustin بود که برگزاری یک نقطه سبز جلسه آموزشی با هدف پیشگیری از خشونت و تجاوز جنسی و خودکشی. Bustin خواسته سربازان آنچه انجام می دهد اگر آنها را دیدم کسی drugging یک زن مراقب نوشیدن.

"آنها مانند" تجاوز به عنف ، و مردم شروع به خنده گفت:" ویژگی های یک گروهبان بود که در این جلسه آموزش. او پرسید: به ناشناس باقی می ماند چرا که او هنوز هم کار می کند وجود دارد. فرد دیگری فریاد زد که: "تو به او بیشتر مواد مخدر," او گفت:.

مردان نمی شد متنبه توسط سرپرست خود را که او گفت: بعد ساخته شده از نظر بودند که بی اعتنا از اتهامات تجاوز به عنف.

"من می خواستم به او پانچ," گروهبان گفت.

او گفت: Bustin خوب بود در کار بود اما بارها و بارها در کنار افسران در پایگاه ویژه گریفین: "زمانی که من برای اولین بار ملاقات ماریان او خیلی هیجان زده را به این برنامه به پایه. اما من می توانید ببینید در طول سال چگونه است که پژمرده. همه چیز او می خواست به انجام [گریفین] نبود در هیئت مدیره."

یک سخنگوی گارد ملی پنسیلوانیا در یک بیانیه به سوال این هفته گفت: در قسمت: "به طور موثر در پاسخ به گزارش هایی از آزار و اذیت و تبعیض مهم است به سلامت و روحیه و رفاه ما اعضای گارد و غیر نظامی کارکنان و ضروری است به گارد ملی آمادگی. این 111th حمله بال رهبری ترویج 'مدارا' در مورد سوء رفتار جنسی از هر نوع است."

در علاوه بر این به آزار و اذیت جنسی, زنانی که مشغول به کار در هرشم پایه می گویند که آنها در مواجهه مکرر تبعیض جنسیتی. بالا رفتن زنجیره ای از فرمان و یا به گارد ملی را بازرس کل به طور معمول فراهم می کند بدون رجوع گفت: یک زن که شکایت رد شد.

"من شده است به دیگر پایگاه و آن را شبیه به این:" ما از سابق فنی گروهبان پرسید که نام او را نمی تواند چاپ زیرا او است که به دنبال یک موقعیت دیگری در ارتش. "در پایگاه ما وجود دارد بسیار متمایز خوب, پسر شبکه, و اگر شما در این باشگاه شما رو به خارج."

او گفت: یکی از دوستان خود در این پایگاه گزارش داد که او تا به حال شده است sexually assaulted سال پیش قبل از گریفین شد wing commander و قبل از Bustin وارد شده است. او گفت: پس از آن دوست رو تلافی جویانه و در نهایت نقل مکان کرد و در سراسر کشور است. مرد مجرم دریافت حداقل مجازات او گفت:.

"آنها وانمود همه ما و خانواده" گروهبان گفت: "و این که هیچ مشکلی وجود ندارد."

"آنها فقط رفت و پس از او"

در Bustin مورد زمانی که او رفت و بیش از گریفین سر و همچنان به فشار گارد ملی به پیروی اجباری جنسی-حمله به سیاست های پیشگیری, او گفت: رهبران در هرشم پایه هماهنگ تلافی مبارزه او با تمرکز بر یک 2018 حادثه که در آن او متهم به استراق سمع در پایه قاضی عسگر.

Bustin گفت که این یک سوء تفاهم است و او به سادگی چک کردن برای دیدن اگر کسی در روحانی است چرا که او نیاز به کمک حمل وسایل سنگین از یک رویداد به او نزدیک ، او ناظران در زمان هیچ اقدامی علیه او در زمان.

آن را تنها مطرح بعد او گفت: پس از گریفین می خواستم او رفته است.

"آنها فقط رفت و پس از او و ضامندار به این مسخره حادثه از دو سال پیش گفت:" Bustin وکیل دبرا d'agostino است که دست زدن به او فدرال تجدید نظر شود. "آن عبور نمی کند بوی تست."

Bustin گفت: گریفین بعد از نقل مکان او به اغلب خالی ساختمان و سپس در طول تحقیقات به اتهام سوء استفاده می شود که در واقع در برابر او با این استدلال که نیروهای نمی دانم که در آن او واقع شده بود. قدیمی استراق سمع شارژ گیر کرده است. او ارائه شده به یک دروغ سنج تست و رد شد.

او از دست داده و گواهینامه او برای کار به عنوان یک موجود جنسی-حمله پاسخ هماهنگ کننده و متوقف شد در تاریخ 5 ژوئن.

"من انتقام در برابر تلاش برای به انجام کار خوب" Bustin گفت.

او در حال حاضر در انتظار او درخواست تجدید نظر از تصمیم آمریکا شایستگی سیستم های حفاظت در هیئت مدیره. او گفت: او به تازگی موفق به دریافت یک تماس از وزارت دفاع بازرس کل و آنها در حال بررسی پرونده.

هرینگ از خدمات زنان اقدام شبکه گفت: ارتش ایالات متحده به عنوان یک کل است که تا حد زیادی موفق به نشانی سوء رفتار جنسی در درون صفوف خود را 15 سال پس از وزارت دفاع ایجاد شده است, تجاوز جنسی, پاسخ هماهنگ کننده موقعیت.

"بسیاری از مردم هنوز نمی اعتماد رهبری به سیستم فایل یک گزارش" هرینگ, گفت:, و اضافه کرد که آزار و اذیت جنسی یک "استمرار می سازد که به حمله."

"من فکر می کنم که وجود دارد این است که افراطی های خوب قدیمی باشگاه پسران در گارد پایگاه و در گارد ملی واحد," او گفت:.

شکایت در مورد اقدامات تلافی جویانه در هرشم هوایی گارد ایستگاه به تازگی ساخته شده راه خود را به کنگره است.

در یک یادداشت به دست آمده پى سرهنگ سرهنگ الیور Barfield سابق فرمانده پایگاه بزرگترین واحد در نامه ای به کنگره ایالات متحده Chrissy Houlahan: "سرهنگ گریفین اقدامات به عنوان بال فرمانده ترویج کینه جو و فرهنگ غیر حرفه ای تلافی جویانه در برابر کسانی که صحبت کردن که در آن به پایان می رسد همیشه توجیه به معنی."

Barfield را یادداشت است که به تاریخ جولای 17, نمی کند, مقابله با آزار و اذیت جنسی. اما او نوشت که او شخصا با آن مواجه تلافی از گریفین برای پر کردن یک گزارش بازرس کل در مورد یک مشکل فنی در یک واحد سازمانی تراز.

"من تنها قصد (حرفه ای و تعهد) است به سند تلافی جویانه رفتار از سرهنگ گریفین که من شخصا تجربه در طول چهار سال در فرمان" Barfield نوشت: به Houlahan یک نیروی هوایی کهنه. "اگر من به سکوت من خواهد بود همدست ... من هم پیدا کردن سیستمیک عدم ارشد رهبر پاسخگویی در پنسیلوانیا گارد ملی هوایی زنجیره ای از فرمان (و بازرس کل) نگرانکننده و شایسته شمول است."

Barfield به تازگی از سمت چپ پایه و نمی تواند نظر رسیده است. Houlahan در جمعه نه هر گونه اظهار نظر در این یادداشت.

"من باید پوشیده لباس برای بیش از بیست و یک سال در هفت دیگر وظیفه دائمی ایستگاه و در طول چهار مبارزه با استقرار" Barfield نوشت. "من هرگز از تجربه چیزی نزدیک به این."

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام بندر از Philly.com و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Philly.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن