اپل مک بوک باتری های جدید ضد پیری درمان

اپل نشان داد جدید سلامت باتری ابزار خود را برای macOS کاتالینا نرم افزاری است که به طولانی تر کردن عمر مک بوک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 فروردین 1399

اپل نشان داد جدید سلامت باتری ابزار خود را برای macOS کاتالینا نرم افزاری است که به طولانی تر کردن عمر مک بوک نوت بوک باتری.

از سلامت باتری از ویژگی های مدیریت خواهد کرد که رول در آینده macOS 10.15.5 به روز رسانی کار می کنند با محدود کردن حداکثر شارژ در برخی موارد.

تغییر خواهد شد که به طور پیش فرض فعال طراحی شده است به کاهش خطر شیمیایی پیری با نگه داشتن باتری چند درصد از حداکثر. در حالی که کاربر هنوز هم ببینید 100% در برخی موارد, آن را نشان دهنده ظرفیت مجاز به جای ظرفیت ممکن است.

این کار را با نظارت بر درجه حرارت تاریخچه ای از باتری های لیتیوم یون و دیگر شارژ الگوهای. آن را بشود به طور عمده نسبت به کسانی که مک بوک کاربران که ممکن است دستگاه خود را متصل به برق در همه زمان ها شاید استفاده از آن را از روی میز به جای در رفتن.

این ابزار معمولا در گوشی های هوشمند جهان پس از آن را حس می کند اپل خواهد بود و آوردن این ابزار به نوت بوک که دیگر حمل می شود و به راحتی قابل تعویض باطری. این شرکت مصمم است که از سلامت باتری از ویژگی های مدیریت نمی خواهد تا حد زیادی تحت تاثیر قرار به طور کلی زمان اجرا از مک بوک در یک روز به صورت روز.

مرتبط: بهترین Mac 2020

در حمایت از سند این شرکت توضیح می دهد: "سلامت باتری از ویژگی های مدیریت در macOS 10.15.5 طراحی شده است برای بهبود طول عمر باتری خود را با کاهش نرخ که در آن مواد شیمیایی سنین است. از ویژگی های این کار با نظارت خود باتری متوسط تاریخچه و شارژ آن الگوهای.

"بر اساس اندازه گیری است که آن را جمع آوری باتری, مدیریت بهداشت و درمان ممکن است باعث کاهش عمر باتری خود را حداکثر شارژ در زمانی که در این حالت. این اتفاق می افتد به عنوان مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که باتری خود را به اتهام به یک سطح است که بهینه سازی شده برای استفاده شما—کاهش سایش بر روی باتری و کاهش شیمیایی آن پیری است."

توسعه دهندگان خواهد شد طاس تخته نرد برای اولین بار در این ویژگی را در فرم بتا قبل از 10.15.5 رول به مصرف کنندگان در سال به آمده است. این ویژگی را می توان خاموش در این ساز انرژی بخش تنظیمات سیستم تنظیمات برنامه.

MacOS battery health management

آن را اعمال می شود به کاربرانی که تاب مک بوک با یک صاعقه 3 پشتیبانی می کند. به طوری که تمام 2016 مک بوک مزایا 2018 MacBook Airs و بالاتر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن