بالا کلی طول می کشد تا گرما در هنر افزایش قیمت سفر محدودیت

پنتاگون را رهبری کردم بازگوی پنج شنبه از نیروهای نظامی همسران و وزارت دفاع غیر نظامی در یک شهر مجازی سالن نشس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 خرداد 1399

پنتاگون را رهبری کردم بازگوی پنج شنبه از نیروهای نظامی همسران و وزارت دفاع غیر نظامی در یک شهر مجازی سالن نشست همه چیز را از محدودیت های مسافرتی به قیمت گوشت همبرگر.

ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley شنیده از یک سرباز که گفت: او گیر کرده در کویت برای 14 ماه بدون تاریخ برای بازگشت تحت توقف-حرکت سفارشات هدف در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

جزئیات بعدی: ارتش شلیک کردن به گودال اسرائیل, گنبد آهنین در برابر رقبای خارجی

سرباز پرسید: "چرا ما نمی توانیم عدد?"

Milley گفت: او را درک استرس و ناراحتی ناشی از محدودیت در رایانه های شخصی سفر اما گفت: آنها برای ایمنی از نیروی.

"من معتقدم که او احتمالا قادر خواهید بود به رایانه های شخصی در اینجا نسبتا اندکی" به عنوان نظامی آغاز می شود به سهولت محدودیت, او گفت:.

یک غیر نظامی وزارت دفاع کارمند است که teleworking در طول همه گیر می خواستم اطمینان داد که او کاری خواهد بود تمیز و امن زمانی که محدودیت ها برداشته. او همچنین پرسید که آیا او می تواند همچنان به telework اگر او احساس می شود.

در پاسخ وزیر دفاع علامت Esper گفت: "ما در حال رفتن به باز کردن پنتاگون و یا دیگر تاسیسات مگر اینکه ما مطمئن هستیم که آن را به یک مکان امن به کار می کنند. ... ما آن را مورد به مورد و بر اساس, اما ما قصد داریم به درخواست کسی به بازگشت به کار در یک محیط نا امن."

همبرگر سوال از یک گروهبان در فورت مید مریلند رفت و برای ارشد مشاور رئیس ستاد مشترک (SEAC) رامون "CZ" روده بزرگ-لوپز.

گروهبان پرسید که آیا پایه کمک هزینه امرار معاش ممکن است افزایش در هزینه و مناطق برای مقابله با افزایش قیمت ها در طول بحران.

او گفت: هنر قیمت برای "یک پوند ارزان گوشت رفته از $2.30 یک پوند به تقریبا 6 دلار."

روده بزرگ-لوپز commiserated با گروهبان اما گفت که او را به صبر در مجلس برای رهایی توضیح است که هزینه زندگی را افزایش می دهد در حال مذاکره هر سال با کنگره است.

"من مطمئن هستم که اثرات COVID و همه گیر منعکس خواهد شد در آینده دفاع ملی مجوز اعمال," او گفت:.

روده بزرگ-لوپز در زمان یکی دیگر از سوال در مورد سربازان فرستاده شده به عنوان یک واحد به فورت کمپبل کنتاکی برای آموزش که نه اجازه داده شده است برای رفتن به صفحه اصلی برای دریافت اتومبیل خود را.

او گفت: فرماندهان باید وزن تصمیم گیری های دشوار در مورد کاهش خطر و حفظ آمادگی در حالی که محدود کردن امکانات برای قرار گرفتن در معرض ویروس.

"من تقریبا می تواند تضمین کند که این سربازان خواهد بود قادر به بازگشت به خانه های خود و وسایل نقلیه خود را" روده بزرگ-لوپز گفت. "ما می خواهیم مطمئن شوید که سربازان اموال خود را در زمان مقرر."

بسیاری از پرسش محور در زمانی که و چگونه توقف-حرکت سفارشات برداشته خواهد شد اجازه می دهد تا برای PCSing بدون پرسیدن برای چشم پوشی و یا استثنا و به سفر شخصی را ترک کنند.

Esper Milley و روده بزرگ-لوپز گفت: برنامه این است که در محل به صورت تدریجی لغو محدودیت در فاز بر اساس شرایط محلی. اما آنها می تواند آنها را بدون قطعی قاب زمان.

"ما همه می خواهم به عقب بر گردیم به حالت عادی یا عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" Esper گفت. "ما تمام شده است cooped در خانه. ... ما همه مضطرب به همه چیز به عنوان بهترین ما می توانیم."

"برای برخی از, آن ممکن است به نظر می رسد مانند ما بودن بیش از حد محتاط است. برای مردمی دیگر به نظر می رسد بیش از حد مخاطره آمیز است," او گفت:. "ما همه بسیار آگاهانه از این چالش است. ما قصد داریم به عقب بر گردیم به حالت عادی راه آن بود اما ما را دریافت کنید وجود دارد."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نظامی توقف-حرکت سفارشات برداشته شود بلافاصله در برخی از پایگاه های

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن