فورت براگ را پادگان فرمانده رها وظیفه در میان تحقیقات

فورت براگ را فرمانده پادگان شده است رها از فرمان او فورت براگ مقامات تایید در ایمیل دوشنبه در پاسخ به رسانه ه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 تیر 1399

فورت براگ را فرمانده پادگان شده است رها از فرمان او فورت براگ مقامات تایید در ایمیل دوشنبه در پاسخ به رسانه ها پرس و جو.

سرهنگ فیلیپ Sounia برطرف شد از دستور روز شنبه به دلیل "از دست دادن اعتماد و اعتماد به نفس در توانایی های خود را به فرمان."

تصمیم گیری ساخته شده بود توسط سرهنگ ژنرال داگلاس Gabram فرمانده نصب و راه اندازی و مدیریت فرماندهی و سرهنگ ژنرال مایکل "اریک" Kurilla فرمانده 18th هوابرد سپاه و فورت براگ.

مقامات می گویند نه آنچه که باعث Sounia به رها کرد و گفت: هیچ اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد به دلیل "مداوم بررسی است."

جاستین Mitchell فورت براگ معاون فرمانده پادگان خدمت می کنند به عنوان سرپرست فرمانده تا زمانی که جایگزینی رزومه فرمان.

Sounia که داوطلب خدمت سربازی در ارتش در سال 1989 و راه اندازی به عنوان ستوان دوم در سال 1995 بود که به نام پادگان فرمانده در مارس 2019.

او قبلا به عنوان مدیر فرمانده ابتکارات گروه در ارتش ایالات متحده و نیروهای فرماندهی در فورت براگ.

فورت براگ ساکنان تا به حال ابراز نگرانی در مورد سرب رنگ قالب و بهنگام از تعمیرات در نصب و راه اندازی' خانه های قبل از Sounia شد فرمانده پادگان.

نگرانی ادامه داد: در ماه اوت زمانی که Sounia قبلا گفت که فرمان تو را دیدم یک روند با هشت خانه بالقوه با داشتن مونوکسید کربن مسائل.

او دستور نصب و راه اندازی آتش و ادارات پلیس برای حذف درهای 88 خانه با طرح های مشابه به کسانی که در آنها یافت می شود مسائل.

Sounia قبلا نیز گفت: نصب و راه اندازی را اداره می کند از گسترش یک بازرس شامل 22 خبره بازرسان خانه که بازرسی خانه در دولت در سطح استاندارد.

در یک مصاحبه با فایت ناظر او گفت: نصب و راه اندازی مسکن شریک Corvias حال ثابت بسیاری از مسائل است.

این مقاله نوشته شده توسط راشل رایلی از فایت ناظر N. C. بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 فایت ناظر N. C.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن