این رنگ جدید روند showstopper بر آشپزخانه شما نیاز

در ژانویه ما خواسته برخی از مورد علاقه ما tastemakers به پیش بینی در این سال بزرگترین cabinetry آشپزخانه روند. طراح Aly Velji ویژه سنگ ستایش چشمگیر گزینه ها: سیاه, cabinetry. “زوج با برنج لهجه ها و مواد طبیعی مانند تیله آنها واقعا انجام چنین زرق و برق دار بیانیه” او به ما گفت.

امروز ما در حال پیگیری با Aly چند دیگر طراحان و چند صاحبخانه که آب گرفتگی آشپزخانه خود را با نه تنها سیاه و سفید کابینت اما دیوار سیاه و سفید و لوازم جانبی نیز هست. چگونه می توانم آنها حفظ رنگ از قریب به اتفاق این فضا ؟ سیاه کابینت سخت برای تمیز نگه دارید? پایین کمی بحث واقعی و برخی از راهنمایی در مورد چگونه به جلو و نگاه خود را در فضای پخت و پز.

Photo by Joel Klassen

رفتن برای همه-نگاه سیاه و سفید می تواند احساس دلهره آور و غیر قابل برگشت است. Aly Velji طراح آشپزخانه در بالا نشان می دهد نقاشی جزیره خود را برای اولین بار به دیدن اگر شما واقعا می خواهم به نگاه غنی. اگر شما احساس نمی شما فقط باید یک جزیره به تصویر کشند به عنوان یک کل ،

عکس جسیکا الکساندر

طراح نینا Freudenberger نصب یک آشپزخانه در مالیبو کالیفرنیا خانه قبل از استفاده از آن به مشتریان فضاهای بنابراین او خواهد می دانم که چگونه به آن را به کار. او در بر داشت که سیاه و سفید آشپزخانه ارائه و زمینه مناسب برای بیانیه نور پس برو بالا! “هیچ چیز به نظر می رسد بیشتر زیبا,” او می گوید.

عکس جیمی GENS

وبلاگ نویس میراندا شرودر بزرگترین نکته برای کسانی که به دنبال به را به شیرجه رفتن به یک آشپزخانه است که به یاد داشته باشید “را درخشانتر از (رنگ پایان) عمیق تر از رنگ سیاه و سفید شما را دریافت خواهد کرد.” همچنین بیشتر مات پایان خود را سخت تر از دیوار خود را و/یا کابینت خواهد بود برای تمیز نگه دارید. چیزی بین پوسته تخم مرغ و براق خواهد شد بسیار ساده تر برای پاک کردن و لمس کردن.

از فروشگاه ما

عکس AIMÉE MAZZENGA

* تغییر دکوراسیون آشپزخانه در 1800s دوران شیکاگو آپارتمان تدریس Aimee Wertepny به استفاده از بافت های متعدد از فرش به سبز در یک تک رنگ فضا به آن در هر دو عمق و علاقه بصری.

Photo by JOEL KLASSEN

بسیاری از مردم فرض کنیم پاشش یک فضا در یک رنگ تیره تر خواهد شد بلافاصله آن را احساس می کنید اما همه مالکان و طراحان صحبت می کنیم اختلاف نظر دارند. آنها می گویند دیوار سیاه و سفید و کابینت اضافه کردن عمق به هر اتاق. آنها توصیه accessorizing سیاه و سفید خود را با براق سخت افزار و روشنایی و همچنین میآید از رنگ های روشن برای شکستن مغاک.

عکس میشل ویر

Annika Rowson مدیر Rowson آشپزخانه می گوید: یک راه آسان برای نگه داشتن شما همه سیاه از احساس بیش از حد آشکار است که برای اضافه کردن در هوای گرم تن چوب مانند چوب نوار او در آشپزخانه نصب نمایید.

عکس میشل ویر

Annika نیز بسیار توصیه اجتناب از رسیدگی به سخت افزار. داشتن دسته یا دستگیره را نگه داشتن کابینت های خود را رایگان از اثر انگشت. اگر اثر انگشت و یا برخی از دوده می کند پیدا کردن راه خود را بر روی کابینت های خود را با استفاده از یک مرطوب میکرو پارچه برای پاک کردن آن را تمیز و سپس خشک یکی برای حذف آب اضافی.

سیاه و سفید آشپزخانه شما می شود ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im