اوکیناوا خواستار ما را به انجام بیشتر برای جلوگیری از شیوع ویروس در پایگاه

توکیو — فرماندار جنوب ژاپنی در جزیره اوکیناوا خواست دولت روز چهارشنبه به فشار نظامی ایالات متحده به انجام بیش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

توکیو — فرماندار جنوب ژاپنی در جزیره اوکیناوا خواست دولت روز چهارشنبه به فشار نظامی ایالات متحده به انجام بیشتر برای جلوگیری از افزایش شیوع کروناویروس در آمریکا پایگاه وجود دارد که آلوده بیش از 130 تفنگداران دریایی.

رژیم صهیونیستی. دنی Tamaki پرواز به توکیو به درخواست وزیر دفاع تارو Kono برای به اشتراک گذاشتن نگرانی از جوامع محلی است که میزبان آمریکایی بازها و می خواهیم نظامی ایالات متحده به همکاری متقابل با آنها.

Tamaki شکایت کرده است که مقامات نظامی ایالات متحده حاضر به ارائه جزئیات از عفونت در میان ایالات متحده خدمات اعضا با استناد به محرمانه بودن و خطر حملات تروریستی است.

او گفت: 36 بیشتر موارد گزارش شده در اردوگاه هانسن یکی از چندین آمریکا در پایگاه اوکیناوا آمار شیوع آوردن مجموع به 136. بسیاری از موارد در Marine Corps Air Station Futenma است که در مرکز یک جابجایی اختلاف است. دیگران بودند در اردوگاه Kinser کمپ McTureous و پایگاه هوایی Kadena.

Kono که پیش از آن شکایت کرده بودند که "تعدادی از مشکلات" با ارتش ایالات متحده را از دست داده و شیوع روز چهارشنبه گفت: یک نظامی ایالات متحده از سه خانواده تا به حال آزمایش مثبت پس از یک پرواز تجاری به تمب در غرب ژاپن پس از فرود در توکیو.

"ما نیاز به ارتش ایالات متحده اقدامات بتن به طوری که عفونت در پایگاه های خود را نمی خواهد به جامعه ژاپنی," Kono گفت.

شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا پایگاه می افزاید: به نگرانی در ژاپن به عنوان عفونت در کشور رزومه افزایش عمدتا در توکیو که در آن مقامات مطرح احتیاط سطح به بالاترین سطح در یک مقیاس چهار.

Kono همچنین نگرانی که coronavirus عفونت می تواند بر نظامی ایالات متحده آمادگی.

"ما بسیار نگران تاثیر گسترش عفونت کروناویروس در آمریکا نیروهای واکنش سریع قابلیت" Kono به خبرنگاران گفت:.

ایالات متحده خدمات اعضای خانواده خود را تحت پوشش یک سفر ممنوعیت خارجی اعمال شده توسط ژاپن است. Tamaki خواسته وزیر خارجه Toshimitsu متگی به تجدید نظر در همکاری های دوجانبه وضعیت نیروهای قرارداد تا محدودیت های مسافرتی نیز اعمال خواهد شد به ایالات متحده خدمات اعضا.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: نیروهای آمریکایی در ژاپن نیاز به 14 روز دوره قرنطینه برای تازه وارد پرسنل و منع استفاده از حمل و نقل عمومی با متخلفان مشمول مجازات است. "ما درخواست کرد که ارتش آمریکا در ژاپن اجرای اقدامات بیشتر به شدت و به طور کامل" او گفت:.

ارتش آمریکا گفته است اوکیناوا که تمام افراد آلوده جدا شده و پایگاه های تحت مجازی مستند, مقامات گفت.

اوکیناوا به بیش از نیمی از حدود 50000 سربازان آمریکایی مستقر در ژاپن تحت یک پیمان امنیتی. ساکنان مدت طولانی است که حساس به پایه های مربوط به مشکلاتی مانند آلودگی و سر و صدا و جرم و جنایت.

Okinawans همچنین مخالفت با یک برنامه ریزی جابجایی Futenma پایگاه هوایی از سایت فعلی خود را در یک پرجمعیت منطقه در جنوب به کمتر از جمعیت منطقه در سواحل شرق و در عوض می خواهید تسهیلات حذف به طور کامل از این جزیره است.

در خارج از پایگاه اوکیناوا گزارش شده تنها حدود 150 coronavirus موارد است. کشور ژاپن تایید کرده است 20,000 موارد از جمله در مورد 1,000 مرگ.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MARI یاماگوچی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب