وجود دارد مقدار در رقابت برای میزبانی فرماندهی فضایی HQ عمومی می گوید

سر از ایالات متحده فرماندهی فضایی می گوید ارزش وجود دارد در بازگشت به تخته رسم به دنبال یک پایگاه جدید برای میزبانی وزارت دفاع جدیدترین مبارز فرمان.

“اگر شما نگاهی به تجزیه و تحلیل شده است که [بازبینی] در حال حاضر من فکر می کنم آن را محتاطانه بیشتر به آن نگاه کلی نگر با فضایی آمریکا زور و فضایی آمریکا فرمان” گفت: ژنرال جان “جی” ریموند که همچنین رئیس عملیات فضایی برای فضای نیروی.

جزئیات بعدی: Naval Air Station کورپس کریستی تیراندازی “تروریسم مرتبط با’ اف بی آی می گوید:

“نیروی هوایی در حال اجرا است پایگاه روند. وقتی که کار در ابتدا انجام می شود [به دنبال فضایی آمریکا ستاد فرماندهی] وجود ندارد فضایی آمریکا نیروی,” او گفت: در طول دفاع نویسندگان چت گروهی چهارشنبه.

SPACECOM به 11th متحد مبارز به فرمان ایستاده بود تا در ماه اوت پیش از ایجاد فضای نیروی در ماه دسامبر. SPACECOM مسئول عملیات نظامی مربوط به فضا در حالی که فضای نیروی جدیدترین شاخه نظامی سازماندهی و قطار فضایی پرسنل. مانند دیگر شاخه نظامی فضایی نیروی مقر آن در پنتاگون.

در مارس 2019 در نیروی هوایی اعلام کرد که با وزن چهار کلرادو مکان از جمله Buckley پایگاه نیروی هوایی شایانی کوه نیروی هوایی ایستگاه پترسون پایگاه نیروی هوایی و Schriever پایگاه نیروی هوایی به جای SPACECOM. گزینه های دیگر عبارتند از ارتش Redstone آرسنال در آلاباما و Vandenberg پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا است. تصمیم گیری در اصل به دلیل این تابستان.

وزیر دفاع علامت Esper فاش مارس که برخی از قانونگذاران متحده که می خواهید به میزبان SPACECOM احساس بخش فرآیند نشده است و شفاف به اندازه کافی.

و نیروی هوایی وزیر باربارا بارت گفت: کارکنان و پرسنل جنبش بین SPACECOM و فضای نیروی دیگر نیاز به نگاه در پایگاه.

هفته گذشته پنتاگون گفت آن آغاز خواهد شد پایه جستجو در این زمان اجازه می دهد متحده به “نامزد خود را به عنوان نامزد بالقوه مکان با پیروی از مراحل ذکر شده در نامه ای از این بخش از نیروی هوایی به این کشور فرمانداران که شامل یک نامزدی فرم غربالگری و ارزیابی معیارهای” با توجه به بیانیه.

“معیارهای ارزیابی نیروی هوایی گذاشته است طراحی شده است به منظور کاهش هزینه های incentivising استفاده مجدد از زیرساخت های موجود, و من فکر می کنم آن است که یک روند شفاف” ریموند گفت. “این را می گوید که با معیارهای خاصی توانایی رقابت و من فکر می کنم وجود دارد ارزش در آن است. … من, حمایت از برنامه جلو می رویم.”

تا کنون هیچ پایگاه ایستاده بالاتر از بقیه به گفته سخنگوی نیروی هوایی ان Stefanek.

“وجود دارد هیچ لیست,” او گفت: Military.com در روز شنبه با اشاره به یک لیست به روز شده از پایه رقیب. “جوامع که با معیارهای ممکن است انتخاب خود را به فرمانداران برای تایید.”

کلرادو اسپرینگز کلرادو باقی خواهد ماند “این محل به صورت موقت ستاد فضایی آمریکا ستاد فرماندهی تا دائم محل دفتر مرکزی انتخاب شده است و امکانات آماده در حدود شش سال” با توجه به نیروی هوایی.

“ما پیش بینی انتخاب ارجح فضایی آمریکا فرماندهی به محل اولیه تقویم سال بعد” اعلام متحده است.

پترسون و Schriever پایگاه های نیروی هوایی و شایانی کوه نیروی هوایی ایستگاه واقع در کلرادو اسپرینگز.

رهبران کنگره تا به حال مخلوط پاسخ جمعه به پنتاگون آخرین حرکت برای گسترش جستجوی خود را.

در حالی که برخی از آنها حمایتی — رقابت برای کشورهای خود را به درخواست برای فرایند — دیگران گفت: تمدید جستجو ممکن است اتلاف مالیات دهندگان دلار به ارزیابی ده ها تن از پایگاه های که به طور معمول شامل ارزیابی های زیست محیطی و دیگر بازرسی.

برای مثال در کنگره Jim Cooper, تنسی, حزب دموکرات را محکوم کرد وزارت اعلام به عنوان یک کار بیهوده و اتلاف وقت و منابع است.

“این است که بدتر از یک کاربی. این یک moondoggle” او در بیانیه ای گفت. “این است که بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عضو کمیته نیروهای مسلح سنا در فضا نیروی … فقط در زمان برای انتشار جدید Steve Carell, طنزهای تلویزیونی. پنتاگون در حال ایجاد خود تقلید مسخره امیز.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نظامی آمریکا را رمز و راز فضا هواپیما موشک به مدار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>