جنگ کره: ادامه کار برای پیدا کردن بقایای بور, خود ارضایی, اسرای جنگی و آنها را به خانه'

پرواز بر فراز تپه شالیزارهای برنج و کشاورزی روستاهای شمال پیونگ یانگ پایتخت کره شمالی, ریچارد Downes نگاه پنج

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 تیر 1399

پرواز بر فراز تپه شالیزارهای برنج و کشاورزی روستاهای شمال پیونگ یانگ پایتخت کره شمالی, ریچارد Downes نگاه پنجره از یک Air Koryo جت و برای اولین بار در زندگی خود دیدم, منطقه ای که در آن پدر خود را به احتمال زیاد به ضرب گلوله هنگامی که هدف قرار دادن دستگاه بر روی B-26 Invader.

Downes تا به حال به عمد روشن صندلی با یک همکار برای به دست آوردن یک نمای چشم انداز در طول سفر خود به سطح بین المللی جدا شده کشور در ماه سپتامبر 2016.

نیروی هوایی سرهنگ هال Downes رفت و گم شده در عمل بیش از شش دهه قبل از آن در ژانویه سال 1952.

ریچارد Downes گفت: به عنوان او gazed در آسمان و زمین فقط برای چند دقیقه او احساس بسته شدن است که به کمک در روند شفا. آن را متصل به پدر مانند قبل از هرگز.

"من قادر به رفتن به جایی که او به عنوان یک پسر از بازگشت به سعی کنید به یاد بگیرند که چه چیزی اتفاق افتاده است به پدر گفت:" Downes رئیس ائتلاف از خانواده ها از کره & Cold War POW/پارتی.

"ما در پرواز بر روی منطقه ای که در آن به اعتقاد من خود را از هواپیما پایین رفت. که نوع یک لحظه طول عمر برای من. که جنبه شخصی. رفتار آنها با ما زیبا و درست بودن وجود دارد نه تنها از شخصی نقطه نظر که در آن این که پدر من بوده است تمام زندگی من فقط از نوع فرهنگی و تاریخی وجود داشته باشد و به بخشی از آن کشور است که هنوز هم تا حد زیادی با یک راز است."

Downes 3 سال بود که پدرش رفت میا.

حتی در حال حاضر به عنوان ملت علائم سالگرد 70 از زمانی که جنگ کره آغاز شده و در 25 ژوئن سال 1950 او مطمئن است اگر پدر او را کشته و یا دستگیر شده است.

"هنگامی که شما فقط نمی دانم شما رشد می کنند تا با آن باطل است که هرگز پر تا زمانی که شما یاد بگیرند که چه چیزی اتفاق افتاده است" Downes گفت.

"نگاه شما به هر دلیلی که او ممکن است زندگی کرده اند و امیدوارم که او خواهد آمد. این نوع از اثرات شما چگونه رشد می کنند."

Downes هنوز هم می توانید تصور کنید که پدر خود را بازمانده این حادثه است.

"در فانتزی است که شما گاهی اوقات باید به عنوان یک کودک -- و آن را سخت به چسبیدن به عنوان یک فرد بالغ -- اگر او رفت و او bailed و آنها آنچه او در هواپیما قطعا وجود دارد اسناد و مدارک است که تعدادی از بچه ها گرفته شد به اتحاد جماهیر شوروی سابق و به نوعی جذب شده توسط گولاگ," او گفت:. "شما هرگز نمی دانید. او ممکن است یکی از آنها است."

"هرگز چیزی شنیده'

بیش از 7,800 آمریکایی ها باقی می ماند حساب نشده از جنگ کره که به طول انجامید تا زمانی که یک آتش بس وارد شد در 27 ژوئیه 1953 با توجه به وزارت دفاع را دفاع POW/MIA حسابداری آژانس.

ارتش Pfc. گیلبرت اسمیت در میان آنها است.

جوانترین از هفت فرزند اسمیت چپ Townville Crawford County, به پیوستن به این سرویس در ابتدا در نواختن کلارینت در ارتش ایالات متحده گروه است. اما او "تصمیم گرفت که او را کمی برای کشور خود را به طوری که او تصمیم گرفت به خارج از گروه و در خواست انتقال به پیاده نظام و سپس فرستاده شده به کره تقریبا بلافاصله" با توجه به خواهر زاده جویس چاپمن.

مدت کوتاهی پس از ورود خود را در کره اسمیت به خانه فرستاده یک نامه توصیف او شام شکرگزاری وجود دارد.

خانواده هرگز شنیده از او دوباره.

او اعلام شد گم شده در Jan. 7, 1951 و دیشب در دسامبر. 31, 1953 با توجه به جنگ کره پروژه (koreanwar.org) یک بانک اطلاعاتی جامع در مورد KIAs و اسرای جنگی از جنگ.

"من ملاقات با یک نماینده در واشنگتن زمانی که من رفتم برای یکی از جلسات گم شده در عمل" گفت: Chapman زندگی می کند که در مادویل یک جامعه حدود 15 مایل از Townville. او گفت: "احتمالا او با یک ملات و فقط بخار. فرصت بسیار خوبی است. آنها فقط شنیده ام هرگز. افرادی بودند که فکر می کردند که او گرفته شده بود زندانی وجود دارد کاملا چند از آنها که زندانی و آنها تا به حال به مارس یک معامله بزرگ از فاصله و آنها را به اردوگاه. اما ما هرگز چیزی شنیده."

زمانی که اسمیت آخرین بازمانده خواهر و برادر خواهر, درگذشت چند ماه پیش و نه پس از او 96 تولد و محل نگهداری او هنوز ناشناخته است.

"من دوست داشتم به حال به نوعی از بسته شدن قبل از او گذشت" چپمن گفت.

'ساعت در حال اجرا است'

پدر و مادر از جنگ کره بور, و اسرای جنگی طولانی از آنجا مرده است.

بسیاری از خواهران و برادران و همسران گذشت, هم, هرگز دانستن اینکه چه چیزی اتفاق افتاده است به عزیزان خود.

فرزندان کسانی که پارتی و اسرای جنگی در حال حاضر در 60s و 70s به.

"این یک موضوع است که رک و پوست کنده ساعت در حال اجرا است برای خانواده های ایالات متحده خدمات اعضا که درگذشت در طول جنگ کره" گفت: Daniel Wertz برنامه های کمیته ملی کره شمالی در یک سازمان غیر دولتی است که با این نسخهها کار به تقویت روابط بین ایالات متحده و کره شمالی. "تضاد بود 70 سال پیش, بنابراین من فکر می کنم پدر و مادر از اعضای خدمات که در آن جنگ همه بلند رفته است. همسران و خواهر و برادر و همه کاملا در این نقطه است. کودکان کره ای جانبازان جنگ همه پیری به عنوان به خوبی.

"بنابراین برای خانواده هایی که می خواهید بسته شدن در جنگ قادر به می دانم که پس از 70 سال چه اتفاقی افتاد به عزیزان خود در کره جنوبی وجود دارد نه زمان زیادی باقی مانده است. و متاسفانه هیچ چیز نمی آید در نظر داشتن هر گونه امید است که وجود خواهد داشت فرصت برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به اعضای خانواده خود را."

خیلی از جستجو در حال حاضر در حال انجام توسط کودکان برادرزاده برادرزاده و نوه -- همراه با ائتلافی از خانواده های کره ای & Cold War POW/پارتی.

غیر انتفاعی برگزار شد در سال 1998 و نمایندگان را در سفر به کره شمالی به طور رسمی شناخته شده به عنوان جمهوری دموکراتیک خلق کره, شهادت, قبل از کنگره ایجاد دولت لیست کارشناسی ارشد از کره ای/جنگ سرد از دست رفته مردان و تحقیقات انجام شده. این ائتلاف در حال کار برای به دست آوردن دسترسی به سقوط هواپیما سایت اطلاعات در مورد زندگی-گزارش رویت و بازیابی باقی مانده در کره شمالی.

"شما باید همه این باور نکردنی مسائل است که باید به صورت جداگانه به منظور دریافت یک تصویر کلی," Downes گفت.

در سال 2018 کره شمالی عودت 55 جعبه باقی مانده مطابق با توافق بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کره شمالی حاکم کیم جونگ سازمان ملل متحد.

Downes پرواز با معاون رئیس جمهور مایک پنس سرنشین نیروی هوایی دو به وجود داشته باشد زمانی که جعبه وارد, ایالات متحده است. Downes به نام رویداد "بسیار خاص" لحظه ای در زندگی خود.

مقامات نظامی برآورد جعبه ممکن است حاوی باقی مانده از 100 یا بیشتر افراد از جمله برخی از کره جنوبی.

همه در مجموع حدود 5,300 آمریکایی ها معتقد بودند از دست داد در کره شمالی.

اما تنش میان این دو کشور ساخته شده است که گرفتن باقی مانده منتشر شد یک چالش سیاسی و پر تلاش به ویژه در ارتباط با مسئله کره شمالی سلاح هسته ای برنامه.

"ما مدت طولانی است که تلاش به مانند کره شمالی در این سناریو جداگانه باقی مانده بازیابی-و فقط یادگیری آنچه رخ داده به این بچه ها-از بحث هسته ای است, اما آن را سخت به انجام" Downes گفت.

"ایالات متحده شده است بسیار در برابر انجام آن از نظر سیاست."

Downes به این نتیجه رسیدند: "این فقط فوق العاده خسته کننده از آنجا که ما می تواند آنها را به خانه آورد اما برای سیاست است. در یک معنا این مردان هنوز در حال مبارزه با جنگ است."

این مقاله نوشته شده توسط دیو Sutor از تریبون دموکرات Johnstown Pa. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 تریبون دموکرات Johnstown Pa.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب