ارتش اعلام کرد آینده استقرار به خاورمیانه و اروپا

ارتش ایالات متحده اعلام کرد آینده استقرار هفت واحد به اروپا, افغانستان, عراق و کویت با وجود های اخیر گسترش یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 اردیبهشت 1399

ارتش ایالات متحده اعلام کرد آینده استقرار هفت واحد به اروپا, افغانستان, عراق و کویت با وجود های اخیر گسترش یک وزارت دفاع گسترده stop-جنبش منظور شامل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این سرویس برنامه ای برای اعزام سه تیپ رزمی, تیم, دو, مبارزه با حمل و نقل تیپ یک لشکر در سطح ستاد و نیروهای امنیتی کمک های تیپ برای از بین بردن واحد های در به طور منظم چرخش در سراسر جهان با توجه به های اخیر ارتش خبر منتشر شده است.

این استقرار که برخی از آنها در حال برنامه ریزی برای شروع این تابستان پس از وزیر دفاع علامت Esper به تازگی تصمیم به گسترش نیروی گسترده stop-جنبش سفارش برای تمام سفر است که ماموریت ضروری تا 30 ژوئن.

مرتبط: نظامی, سفر بان کی مون تمدید تا 30 ژوئن; برخی از محدودیت ها کاسته

ارسال واحد به جای دیگران در چرخشی استقرار شامل "مبتنی بر ریسک تصمیم گیری" است که در حال ارزیابی توسط Esper و دیگر مقامات ارشد نظامي ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: دفاع از خبرنگاران روز شنبه طی یک تماس تلفنی به بحث و گفتگو در طیف وسیعی از موضوعات اخبار.

"مقدار زیادی از آن بستگی دارد در این ماموریت که در آن [واحد] در جهان هستند" مک کارتی گفت.

2 زرهی گروه رزمی تیپ 3 پیاده نظام لشکر مستقر در فورت استوارت گرجستان خواهد شد و اعزام به اروپا به جای 2nd Brigade Combat Team, 1st بخش سواره نظام که در آن آن را به شرکت در ورزش اطلس حل و فصل در حمایت از ایالات متحده تعهد خود را به متحدان ناتو و شرکای انتشار متحده است.

این لشکر 101 هوابرد مبارزه با تیپ هوایی مستقر در فورت کمپبل کنتاکی نیز اعزام به اروپا به جای 3 پیاده نظام لشکر Combat Aviation Brigade, با توجه به انتشار اخبار.

و گاهی این تابستان 1st سواره نظام لشکر ستاد مشروط جایگزین خواهد شد 1st پیاده نظام تقسیم ستاد گرد کردن استقرار و به اروپا و اقیانوس اطلس حل و فصل یک نسخه متحده است.

ارتش را اعزام 4 نیروهای امنیتی کمک تیپ (SFAB) مستقر در فورت کرسن کلرادو به جای 3 SFAB به عنوان بخشی از یک چرخش منظم از نیروهای خود را برای پشتیبانی از عملیات آزادی نگهبان, انتشار متحده است.

ارتش مستقر 1 SFAB برای اولین بار در سال 2018 به افغانستان است. SFABs اول دائمی واحدهای ارتش که ماموریت اصلی در حال انجام همکاری های امنیتی فعالیت هایی که در گذشته انجام شده است به طور منظم و تیپ تیم مبارزه با.

4 پیاده نظام لشکر رزمی تیپ هوایی مستقر در فورت کارسون نیز اعزام به افغانستان به جای 10 کوه لشکر تاکسی انتشار متحده است.

این تابستان 2nd Brigade Combat Team of the 82nd Airborne Division, مستقر در فورت براگ در کارولینای شمالی را اعزام به عراق به جای 25 Infantry Division, 1st Brigade Combat Team برای حمایت از عملیات ذاتی حل و فصل با توجه به آزادی.

و در نهایت 1 زرهی لشکر 2nd Brigade Combat Team مستقر در فورت بلیس تگزاس را اعزام به کویت به جای 30 زرهی تیپ رزمی تیم از کارولینای شمالی ارتش گارد ملی به عنوان بخشی از یک چرخش منظم از نیروهای خود را برای پشتیبانی از عملیات اسپارتان سپر با توجه به آزادی.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: این سفر معافیت در پنتاگون جدید توقف-حرکت سفارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن