دزدی از ماسک های ضد عفونی کننده دریایی در مرکز پزشکی سن دیگو منجر به کیسه چک برای کارکنان

ملوانان و کارکنان غیر نظامی در نیروی دریایی در مرکز پزشکی سن دیگو در حال تحت تصادفی کیسه چک پس از عرضه قفل شد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 فروردین 1399

ملوانان و کارکنان غیر نظامی در نیروی دریایی در مرکز پزشکی سن دیگو در حال تحت تصادفی کیسه چک پس از عرضه قفل شد به تازگی شکسته و حمله یک نیروی رسمی گفت.

در علاوه بر این به شکستن در دیگر منابع نیز از دست رفته اند از مرکز پزشکی در بلبوآ پارک.

دزدی آمده به عنوان کمبود پزشکی تجهیزات حفاظت شخصی گزارش شده در بیمارستان های سراسر کشور اگر چه نیروی دریایی می گوید این است که تجربه یک کمبود تجهیزات است.

"متاسفانه با توجه به اقدامات چند برخی منابع مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست رفته از دست رفته از مرکز پزشکی" گفت: Regena Kowitz یک نیروی دریایی پزشکی نیروهای اقیانوس آرام سخنگوی.

"تصمیم به انجام تصادفی چمدان چک برای همه کسانی که خروج از محوطه دانشگاه بود که تصمیم ما به آرامی اما احساس کردم لازم بود برای جلوگیری از ریزش بیشتر از لوازم مورد نیاز برای حفاظت از ما با ارزش نیروی کار است."

Kowitz گفت: مرکز پزشکی کافی تامین تجهیزات حفاظتی برای کارکنان خود را.

بیمارستان یکی از دو نظامی امکانات پزشکی در شهرستان سان Diego دیدن خدمات اعضا به دنبال درمان و تست برای COVID-19. از سوی دیگر نیروی دریایی بیمارستان کمپ پندلتن.

یک نیروی دریایی در مرکز پزشکی سن دیگو ملوان در حال حاضر مستقر در بیمارستان کشتی رحمت گفت: کارکنان در بیمارستان چرخش از طریق کار در COVID-19 غربالگری منطقه قبل از استقرار در کشتی مارس 23.

اتحادیه تریبون با استفاده از ملوانان نام چه کسی گفت که آنها از ترس تلافی جویانه از رهبران نیروی دریایی.

ملوان متصل به پزشکی مرکز درمان در هیئت مدیره رحمت آزمایش مثبت برای COVID-19 روز شنبه و پس از حذف شده از کشتی, به گفته یک سخنگوی نیروی دریایی.

اضافی 30 ملوانان نیز در سمت چپ رحمتی پس از یک تماس تحقیقات نشان داد که آنها تا به حال شده است در تماس نزدیک با ملوان گفت: ستوان راشل Rieger یک 3rd سخنگوی ناوگان.

30 ملوانان در خود انزوا در منطقه لس آنجلس و بازگشت به وظیفه در هیئت مدیره کشتی پس از 14 روز قرنطینه Rieger گفت: با فرض اینکه هیچ کدام توسعه COVID-19 علائم.

Kowitz تایید کرد که کادر پزشکی از دیگر مناطق از بیمارستان در حال چرخش از طریق COVID-19 غربالگری منطقه که در نزدیکی اتاق اورژانس بیمارستان اما او نگفت که آیا هر بعدها مستقر در رحمت است.

دنده محافظ نیز یک نگرانی در هیئت مدیره کشتی رحمت ملوان گفت:, و اضافه کرد که ارائه دهندگان خدمات پزشکی وجود دارد دوباره با استفاده از N95 ماسک و گفته شده به ادامه استفاده از آنها را تا زمانی که آن را دشوار می شود برای نفس کشیدن.

Cmdr. جان Fage, یک 3rd ناوگان سخنگوی رد ملوانان گفته شد که.

یک عکس ارائه شده به اتحادیه تریبون را نشان می دهد N95 ماسک های ذخیره شده در کیسه های پلاستیکی با ملوانان نام بر روی آنها.

به گفته سازمان بهداشت جهانی, رمان coronavirus می توانید زنده ماندن در سطوح برای چند ساعت تا چند روز اگر چه تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کند در برابر استفاده مجدد از N95 ماسک در شرایط خاصی از جمله اگر مراقبت های بهداشتی کارگران است درمان کسی که با یک بیماری عفونی "نیاز به تماس با احتیاط."

CDC می گوید: مراکز بهداشتی درمانی باید چندین اقدامات برای محدود کردن پتانسیل آلودگی سطح از N95 ماسک. و اگر سلامت کارگران باید در استفاده مجدد از این ماسک CDC می گوید به "قطع استفاده از ماسک در تعیین منطقه ذخیره سازی و یا نگه داشتن آنها را در یک محل تمیز تنفس ظرف را مانند یک کیسه کاغذی بین استفاده می کند."

این مقاله نوشته شده توسط اندرو دیر از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن