Ex-سبز کلاه بره پشت مادورو شکست خورده کودتای پرواز طرفدار دولت نجیب زاده هواپیما

میامی — آن اواسط ژانویه و اردن Goudreau شد خارش به رفتن در یک سری برنامه ریزی برای حمله به ونزوئلا و دستگیری

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 خرداد 1399

میامی — آن اواسط ژانویه و اردن Goudreau شد خارش به رفتن در یک سری برنامه ریزی برای حمله به ونزوئلا و دستگیری رئیس جمهور نیکولاس مادورو که سابق نیروهای ویژه تکاور پرواز به شهر بارانکیلا در کلمبیا برای دیدار با او را شریک در آغوش.

برای دریافت وجود دارد Goudreau و دو نفر کلاه سبز رفقا تکیه بر برخی از غیر معمول کمک: اجاره پرواز از میامی اوپا لوکا اجرایی فرودگاه در هواپیما متعلق به ونزوئلا تاجر نزدیک به دولت هوگو چاوز که او صرف تقریبا 4 سال در آمریکا در زندان برای تلاش برای سرپوش گذاشتن مخفیانه پرداخت نقدی به متحدان آن است.

جزئیات بعدی: ارتش شلیک کردن به گودال اسرائیل, گنبد آهنین در برابر رقبای خارجی

صاحب ونزوئلا-ثبت نام Cessna Citation II با رنگ زرد و آبی و خطوط مشخص با تعداد دم YV-3231 شد فرانکلین Durán با توجه به سه نفر آشنا با تاجر را جنبش صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. Durán بیش از دو دهه گذشته تا به حال کسب و کار متعدد روابط با دولت سوسیالیست ونزوئلا ساخت و او را یک انتخاب عجیب و غریب به کمک یک گروه از مزدوران سرنگونی مادورو را دستچین جانشین مرحوم چاوز.

Durán و همکارانش در حال حاضر در مرکز تحقیقات متعدد در ایالات متحده در کلمبیا و ونزوئلا به چه Goudreau یک مبارزه با جانباز با سه برنز ستاره اما دانش کمی از ونزوئلا موفق به راه اندازی یک شکست خورده حمله به پایان رسید که با دستگیری و بازداشت دو نیروهای ویژه همکاران.

یک کاراکاس دادگاه در روز پنج شنبه دستور داد Durán بازداشت به عنوان بخشی از آن در حال انجام تحقیقات به تاخت و تاز. دیوان عالی کشور در یک بیانیه گفت: Durán — که AP آموخته بازداشت شد یکشنبه همراه با برادرش مشکوک شد از جرائم از جمله خیانت به شورش و توطئه با یک دولت خارجی و همچنین قاچاق اسلحه و تروریسم است. بازداشت هفت نفر دیگر نیز سفارش داد.

دولت هنوز برای اظهار نظر در مورد دستگیری سفارش و یا توضیح دهید که چه نقش Durán گفته شده در این توطئه است.

اما Durán نزدیکی به مقامات بالا بود دوباره اتهامات مطرح شده توسط رهبر مخالفان ژوئن Guaidó و مقامات ایالات متحده که او مخفیانه کار بر روی مادورو طرف و تا به حال شرکت تصمیم گرفتند عملیات "گیدئون" نام Goudreau را خنثی طرح.

"وجود دارد تامین مالی در اینجا از دیکتاتوری" Guaidó در مصاحبه ای گفت: پس از حمله با EVTV میامی آنلاین شرکت رسانه های اجرا شده توسط تبعیدیان ونزوئلا. "یک تاجر مقابل مرد نزدیک به میزبان این شایعات نشان می دهد او گفت:" در اشاره به حزب سوسیالیست و رئیس Diosdado Cabello که هفتگی برنامه تلویزیونی تغذیه قطعات از ونزوئلا گسترده شبکه های اطلاعاتی است که او کنترل برای اولین بار پخش این اتهامات از یک حمله برنامه ریزی شده توسط Goudreau در ماه مارس است.

مادورو ادعا کرده است که Guaidó که دستیاران امضا 42-صفحه توافقنامه در سال گذشته با Goudreau در میامی ترسیم یک طرح به دست گرفتن کنترل این کشور شد پشت ماه گذشته حمله با حمایت از سازمان سیا و اداره مبارزه با مواد مخدر. اما Goudreau گفت که او هرگز پرداخت می شود و دو طرف با عصبانیت تقسیم می شود. به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرده آن را در پشت این طرح با رئیس جمهور شوخی بود که آمریکا درگیر آن رفته اند بسیار بد برای Maduro.

آسوشیتد پرس در مارس 1 اولین شکست داستان Goudreau عجیب و غریب برنامه ریزی برای آموزش یک داوطلب ارتش ساخته شده از چند ده نظامی ونزوئلا فراریان در اردوگاه های مخفی در امتداد مرز در کشور همسایه کلمبیا. آنها برنامه ریزی برای حمله به پایگاه های نظامی و آتش یک قیام. Goudreau را شریک در چه برخی از رهبران اپوزیسیون به نام یک ماموریت انتحاری بود بازنشسته ونزوئلا ژنرال ارتش ، Cliver الکالا بود که زندگی در بررنقویللا پس از فرار از میهن خود در سال 2018 است.

الکالا تسلیم به مقامات ایالات متحده در ماه مارس پس از او بود که نشان داد در اتهام مواد مخدر, فقط چند روز پس از کلمبیا پلیس کشف و ضبط یک انبار سلاح که سابق چاوز مشاور گفت متعلق به شورشی کادر او و Goudreau شد آماده برای پایین آوردن Maduro.

اما با وجود هیچ آشکار ایالات متحده پشتیبانی ضعیف آموزش دیده نیروی بود که هیچ شانسی در برابر ونزوئلا قابل ملاحظه نظامی و نشانه آن است که ایرانیها جاسوس نفوذ کرده بود این گروه Goudreau با اینحال تحت فشار قرار دادند به جلو با برنامه های خود را.

در مارس 3 — دو روز پس از AP مقاله — او به نظر می رسد در یک تصویری از فلوریدا مدعی است که چند دوجین "مبارزان آزادی" به فرمان او تا به حال راه اندازی یک حمله برای ورود به ونزوئلا و ضبط Maduro. مهاجمان گرفتار شده بودند تقریبا بلافاصله و بحرانزده رهبر را محکوم کرد حمله به آمریکا-حمایت کودتا. حمله شده است به طور گسترده ای به تمسخر عنوان "خلیج حیوانات گرنجر" در اشاره به سال 1961 کوبا شکست.

چرا این طرح رو به جلو رفت یک راز باقی مانده است. اما توجه زیادی را در حال حاضر معطوف به نقش Durán و برادرش پدرو.

هر دو نفر بی سر و صدا دستگیر یکشنبه در ونزوئلا اگر چه پدرو بعدها منتشر شد با توجه به ادوارد Shohat فرانکلین Durán میامی مبتنی بر وکیل. دولت هنوز برای اظهار نظر در مورد دستگیری و نشان داد اگر آن را در نظر دارد به اتهام یا جرم.

داستان Goudreau پرواز سرنشین Durán هواپیما برای اولین بار گزارش شده توسط PanAm پست یک محافظه کار نشریه آنلاین اجرا بیشتر تبعیدیان ونزوئلا از میامی.

با توجه به کلمبیا با پرواز اسناد telesur english مشترک با AP, ژان. 16 سفر بود اجاره توسط Servicios Aereos مینرس (سرامی) یک برای-استخدام شرکت هواپیمایی آغاز شده است که در تولید طلا ونزوئلا, ایالت بولیوار.

یک صنعت حمل و نقل هوایی اجرایی تایید صحت مدارک و گفت: سرامی مورد استفاده قرار گرفت Durán برادران به منشور خود را مکرر پروازهای بین کلمبیا و ونزوئلا است.

فرد گفت: فرانکلین Durán خواهد غالبا سفر به بارانکیلا — مسافر آشکار ارائه شده به AP نشان می دهد او به حداقل چهار پرواز بین دو کشور بین ماه های نوامبر 2019 و ژانویه 2020 — به مواد غذایی و لوازم دیگر به ونزوئلا که در آن تحریم های ایالات متحده و سال سوء مدیریت باید محروم قفسه های فروشگاه های بسیاری از کالا.

سرامی است تا حدودی متعلق به خوان کارلوس Ynfante با توجه به دو نفر آشنا با شرکت. Ynfante دستگیر شد سال گذشته در جزیره گراند کیمن برای خلبانی هواپیما با $135,000 در undeclared پول نقد. Ynfante نیز به عنوان سرامی رئیس جمهور در سال 2008 فدرال آمریکا جریمه مورد که در آن یک هواپیما با آرم شرکت کشف و ضبط شد Ft. Lauderdale تلاش برای قاچاق 150 کیلوگرم کوکائین است.

در علاوه بر این به Goudreau و Durán دو دیرین خلبانان مسافران در اواسط ژانویه پرواز شامل لوقا Denman و ایران بری — دو سابق ارتش جانباز از همکاران 10th, نیروهای ویژه در اشتوتگارت آلمان که در آن او بود بر اساس قبل از بازنشستگی از ارتش ایالات متحده در سال 2016. دو تگزاس بومی باید گفت که در ضبط اعترافات که آنها معتقد بودند Goudreau شرکت Silvercorp ایالات متحده استخدام شده بود توسط Guaidó.

آن مشخص نیست که چرا مردان سفر در هواپیما به کلمبیا و یا اگر Durán حتی در مورد آن را می دانستند. Goudreau آویزان هنگامی که تماس گرفته توسط AP در روز چهارشنبه. او در پاسخ به یک پیام متن درخواست در مورد پرواز.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جاشوا گودمن از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: ونزوئلا دستور دستگیری 3 در ما برای نقش در شکست طرح

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن