طالبان را متهم به کابل دوباره بازداشت آزاد شورشیان

طالبان متهم کرد نیروهای امنیتی روز شنبه از دوباره دستگیری شورشیان که تا به حال منتشر شده است به عنوان بخشی از

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

طالبان متهم کرد نیروهای امنیتی روز شنبه از دوباره دستگیری شورشیان که تا به حال منتشر شده است به عنوان بخشی از حیاتی زندانی مبادله به معنای به پا زدن شروع مذاکرات صلح.

آنها گفتند: ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان (NDS) را دستگیر کرده و به تعداد نامشخص از شورشیان منتشر شده تحت برنامه تبادل هشدار کابل خواهد "خرس مسئولیت عواقب".

"آنها دائما حمله بازداشت شده و با قرار دادن در پشت نوار توسط طالبان از کابل (مدیریت)," ولایت سیاسی سخنگوی سهیل شاهین گفت در توییتر.

جاوید فیصل سخنگوی افغانستان در شورای امنیت ملی گفت: این ادعا بود که "نادرست".

"آن را راه خود را از تخریب تلاش های صلح و مذاکرات صلح که باید شروع" او به خبرگزاری فرانسه گفت.

زندانی مبادله شده است عمده سد در گرفتن کابل و طالبان برای آغاز مذاکرات.

تحت یک معامله بین آمریکا و طالبان با دولت افغانستان قرار است به انتشار 5,000 شورشیان زندانیان در حالی که طالبان رایگان 1,000 دولت زندانیان.

کابل منتشر کرده است بسیاری از 5,000 اما امنیت ملی گفت: برخی از زندانیان طالبان در حال بازگشت به میدان جنگ.

مذاکرات صلح در اصل قرار است برای شروع مارس 10 اما این مهلت گذشت در میان سیاسی بی نظمی در کابل و به عنوان زندانی مبادله متوقف شده است.

در ماه های پس از خشونت سطوح افزایش یافت در سراسر افغانستان با طالبان انجام نزدیکی-روزانه حملات علیه نیروهای امنیتی.

در شنبه فیصل گفت که طالبان تا به حال به کشته شدن 46 شهروندان در بیش از 400 "فعالیت های تروریستی" در هفته گذشته.

"صلح نیاز به تعهد و خواهد شد که قابل مشاهده نیست در اعمال این ولایت گفت:" در توییتر.

همچنین روز شنبه, وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: زلمای خلیل زاد آن فرستاده ویژه است که پیشرو مذاکرات با طالبان را در منطقه به "را فشار دهید برای حل مسائل باقی مانده را جلوتر از داخل افغانستان مذاکرات".

"اگر چه پیشرفت های قابل توجهی شده است در زندانی مبادلات این موضوع نیاز به تلاش اضافی به طور کامل حل و فصل" این گروه در بیانیه ای گفت.

خلیل زاد مراجعه کنید دوحه که در آن طالبان یک دفتر سیاسی و همچنین کابل و اسلام آباد قبل از رفتن به اروپا به پیمان ناتو است.

پاکستان برای حمایت از هر گونه صلح با فشار کلید به عنوان کشور شده است متهم به حمایت از طالبان-یک ادعای اسلام آباد را رد می کند.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن