آندروید 11 طول می کشد یک گام بزرگ به سمت هدف قرار دادن گوشی های هوشمند خود را

گوگل ramping تا آماده سازی خود را برای آندروید 11 با انتشار سوم (و آنچه به احتمال زیاد نهایی) پیش نمایش توسعه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399

گوگل ramping تا آماده سازی خود را برای آندروید 11 با انتشار سوم (و آنچه به احتمال زیاد نهایی) پیش نمایش توسعه دهندگان برای آینده عمده سیستم عامل به روز رسانی.

آندروید 11 DP3 طراحی شده است که صرفا برای توسعه دهندگان برای کمک به دبستان برنامه های خود تمرکز تا حد زیادی در رفع اشکال. اما آن را یک گام مهم به عنوان گوگل آماده برای راه اندازی اولین نسخه بتا می رسند در این هفته آمده است.

این شرکت در حال حاضر به ما وعده داده برای اولین بار نسخه بتا در ماه مه که صاحبان متعدد دستگاه های آندروید باید قادر به آزمون از طریق تابستان پیش از انتشار در صفحه دستگاه در طول سه ماهه سوم سال است.

بنابراین آنچه ما از دیدن از دیدگاه مصرف کننده در آندروید 11 DP3 انتشار ؟ 9to5Google گزارش جدید عکس UI است که مکان تصویر کوچک در پایین صفحه نمایش یک لا iOS رفته زندگی در DP3. که را قادر می سازد به کاربران برای ارتباط برقرار کردن با تصویر (از طریق به اشتراک گذاری و یا ویرایش) بدون تعمق به عکس برنامه.

مرتبط با: آندروید 11 ویژگی های

این سایت همچنین اشاره می کند که 'تازه ها' عملکرد چند تکلیفی کارت در حال حاضر بزرگتر در حالی که همچنین ارائه فرصت به تصویر و به اشتراک گذاری از کسانی که ویندوز. ژست حساسیت در حال حاضر می تواند به طور مستقل برای تنظیم لبه های چپ و راست.

دیگر ویژگی های جدید بسیار توسعه دهنده متمرکز شده اما گوگل در حال اضافه کردن بی سیم اشکال زدایی در اینجا. این بدان معناست که مردمی نمی خواهد که به قلاب تا به یک کامپیوتر از طریق USB به منظور حل و فصل این مسائل است. گوگل همچنین اضافه کردن ابزار به منظور بهبود امنیت برای توسعه دهندگان با تشکر از یک پروتکل به نام GWP-ASan و همچنین به عنوان ارائه دهندگان نوشته شده است دلیل این که چرا کاربران خارج شده اند برنامه های خود را. بزرگ APK نقل و انتقالات در حال حاضر تقریبا تا 10x سریعتر اما هیچ کدام از آن است که بسیار مناسب برای مصرف کنندگان است.

ما در حال انتظار گوگل از صفحه 5 تا صفحه 5 XL برای اولین بار تلفن می رسند با اندروید 11 از جعبه اما برای راه اندازی نسل گوشی باید قبل از آن. ما باید خیلی بیشتر اخبار در مورد ویژگی های جدید در ماه آینده زمانی که گوگل نشت لوبیا.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن