نیروی دریایی دیدن سنبله بزرگ در LSD استفاده NCIS می گوید

در میان موجی در تحقیقات مربوط به پرسنل در نیروی دریایی بخش استفاده و توزیع خطرناک توهم زا مواد مخدر LSD ماموران فدرال درخواست کمک برای ردیابی عاملان.

این Naval Criminal Investigative Service هشدار در مورد مواد مخدر فعالیت است که آنها می گویند این است که تا حد زیادی در حال وقوع در وب دشوار-به-تنظیم بخشی از اینترنت قابل دسترس فقط از طریق تنظیمات خاصی. در انتشار NCIS گفته کاربران از قاچاق مواد خریداری شده در وب سایت خود را در معرض خطر خود ایمنی و خواسته کسانی که با اطلاعات در مورد LSD فعالیت به جلو آمده و گزارش.

جزئیات بعدی: ارتش بررسی فورت هود تجاوز جنسی پاسخ برنامه پس از سرباز ناپدید شدن

“از اوایل 2018, NCIS آغاز 190 تحقیقات جنایی مربوط به بیش از 350 نفر برای در اختیار داشتن و استفاده و توزیع LSD (الاسدی),” جف هوستون یک NCIS سخنگوی گفت: Military.com در بیانیه ای.

در چهار ماه اول سال 2020, گفت, شده است وجود دارد افزایش نزدیک به 70% در تحقیقات مربوط به اتهام LSD جرائم در مقایسه با زمان مشابه پنجره در دو سال گذشته.

این ارقام به ویژه دراماتیک با توجه به اینکه LSD استفاده از میان اعضای نظامی تا به حال کاهش یافته و به سطح ناچیز در اوایل 2000s.

“از سال 2003 تا سال 2006 وزارت دفاع قانونی مواد مخدر در آزمایشگاه تشخیص داده و تنها چهار نمونه مثبت آزمایش ادرار برای LSD از یک نمونه از بیش از دو میلیون نمونه” NCIS مقامات گفت: در آزادی آنها. “به عنوان یک نتیجه, نیروی دریایی قطع آزمون LSD در اواخر سال 2006 با بخشنامه معاون دستیار وزیر دفاع برای مبارزه با مواد مخدر.”

شده اند وجود دارد اخیر شاخص که LSD در حال ساخت یک تجدید حیات در محبوبیت در میان نیروهای با وجود نظامی را تحمل صفر سیاست مواد مخدر. در سال 2018 از آسوشیتد پرس گزارش داد که نیروی هوایی ایالات متحده محققان به کشف یک حلقه مواد مخدر در F. E. وارن پایگاه نیروی هوایی وایومینگ که در آن LSD در میان مواد انتخابی برای نیروی هوایی که کار شامل حفاظت از موشک های هسته ای.

در جمعیت غیر نظامی و همچنین LSD شناخته شده برای محبوبیت خود را در دهه 1960 به نظر می رسد ساخت باز گشت; 2015 بررسی بزرگسالان جوان در انگلستان نشان داد که خوشه در استفاده از.

استفاده از وب به عنوان یک hub به اتهام LSD توزیع و خرید یک علت خاص برای نگرانی مقامات گفت. وب تاریک در حالی که نه تنها مورد استفاده برای فعالیت های غیر قانونی شناخته شده است برای استفاده از آن به عنوان یک مرکز غیر قانونی تجارت کالا اعم از سلاح و مواد مخدر به پورنوگرافی کودکان. شاید معروف ترین تیره وب سایت بازار آنلاین جاده ابریشم کشف و ضبط شد توسط FBI و تعطیل در سال 2013; NCIS مقامات اشاره کرد که مشابه بازار ادامه به ظهور و حتی به سازمان های اجرای قانون در آنها تعطیل است.

مقامات هشدار داده است که داروهای خریداری شده از طریق وب تاریک شد و اغلب به رنگ و لعاب با مواد دیگر “در ترکیب خطرناک است که می تواند منجر به مرگ شود.”

“آخرین اجرای قانون گزارش نشان داده است که تعداد فزاینده ای از مردم در حال حرکت به خرید مواد غیرقانونی از طریق وب تاریک به دلیل درک گمنامی ارائه شده توسط ابزار مانند Onion Router (TOR) ،” NCIS انتشار گفت. “آنها همچنین با استفاده از cryptocurrencies مانند بیت کوین به پرداخت هزینه برای خرید. در حالی که TOR را ارائه می دهد نامش فاش نشود با پنهان کردن آدرس IP اجرای قانون با استفاده از انواع تکنیک های تحقیقی برای شناسایی هر دو خریداران و فروشندگان است. علاوه بر این بسیاری از cryptocurrency معاملات قابل تعقیب هستند.”

از 190 تحقیقات آغاز شده از سال 2018 “بسیاری” فعال باقی می ماند هوستون گفت: Military.com. او گفت که تحقیقات جهانی نه متمرکز در یک منطقه خاص و یا نصب و راه اندازی است اما به نظر بیشتر “از احترام به تحقیقی روند.”

او نیز کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از تحقیقات تا به حال منجر به اتهام و یا محکومیت.

“بین المللی فدرال و ایالتی و محلی اجرای قانون در حال کار جمعی با استفاده از انواع تکنیک ها برای نفوذ به بازار شناسایی کاربران و مبارزه با مواد مخدر تهدید” NCIS مقامات گفت. “NCIS در رابطه با اجرای قانون شرکای همچنان به استفاده از ابزارهای تحقیقاتی–از جمله منبع شبکه و tipsters–برای شناسایی و تعقیب همین پرسنل اقدام به خرید LSD یا سایر مواد غیرقانونی در وب است.”

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: نیروهای امنیتی در سوریه از موشک های پایه در زمان LSD

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de