یک مرد میسازد تاج های گل اهدا در نرماندی در این غیر معمول D-Day

بنوویلل فرانسه (AP) — ماهیت جنگ یاد شده است به مطمئن شوید که افتاده هرگز را فراموش کرده ام. تمام طول می کشد ی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 خرداد 1399

بنوویلل فرانسه (AP) — ماهیت جنگ یاد شده است به مطمئن شوید که افتاده هرگز را فراموش کرده ام. تمام طول می کشد یک تاج گل کوچک چوبی صلیب کمی نشانه بر دور قبر به نشان می دهد که مردم هنوز هم در مورد مراقبت از خود کاهش یافته است, قهرمان پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ.

در این سال اگر چه این بیماری همه گیر در پا محرومیت همه سفر برای خانواده ها برای بازدید از جنگ جهانی دوم قبرها در فرانسه نرماندی که در آن روز شنبه علائم 76th سالگرد حماسه D-روز نبرد, زمانی که نیروهای متفقین با موفقیت با هجوم به سواحل و تبدیل جنگ علیه نازی ها.

بنابراین نگران خانواده ها تبدیل به بهترین چیز بعدی — انگلیسی زندگی در D-روز خاک مستمری با یک قلب بزرگ و یک سوراخ کوچک در دستور کار خود دارد.

برای سال, استیون Oldrid, 66, حال کمک کردن با D-روز رویدادهای اطراف سواحل که در آن سربازان انگلیسی فرود آمده بود — و اغلب در سمت چپ زندگی خود را پشت سر — می شود آن را ساماندهی پارکینگ های pipers برای نشان دادن و یا گرفتن حامیان مالی برای جانبازان شام.

گذاشتن تاج های گل اهدا هر چند به نظر می رسید چیزی خاص می باشد برای خانواده ها و دوستان نزدیک تنها.

اما در همه گیر بار همه گیر قوانین اعمال می شود. Oldrid بود که اولین تماس در ماه مارس است.

"من در واقع فشرد تا زمانی که من اولین درخواست" Oldrid گفت. "من همیشه در طرف دیگر. همیشه در پس زمینه" او گفت:.

"آنها خواسته' استیون شما می توانید وضع ما تاج گل? آنها مرا فرستاده پنج و سپس یکی دیگر گفت: "می تواند به شما در ذخیره کردن یکی برای من پاریس?' 'می تواند به شما در ذخیره کردن یکی برای پدرم'?"

قبل از او می دانست که آن را در این سال فوق العاده ای او را تبدیل به فوق العاده wreathlayer — اثبات این که محبت را نمی توان شمارش در پوند, یورو یا دلار اما در زمان و تلاش برای سازماندهی یک روز در اطراف خواسته های دیگران است.

ژوئن 6 با نزدیک شدن جعبه تاج های گل اهدا و قبر نشانگر انباشت اشیاء بدست آمده در گاراژ خود را. و برای تسکین اعصاب خانواده او نیز فیلمبرداری زنده برای Facebook چندین مراسم و wreathlayings.

در میان کسانی که به مبارزه با نه قادر به رفتن به نرماندی در سال جاری جین Barkway-Harney از جانباز خلبان گلایدر نظام جامعه که پدرش در شرکت فرود D-روز.

"این باعث می شود من احساس می کنم از لحاظ جسمی بیمار به دلیل شما احساس به عنوان اینکه شما اجازه همه پایین," او گفت:. "من احساس می کنم به شدت آن است که حق ما و وظیفه ما برای رفتن."

هنوز هم هر چه Oldrid خواسته است "من می دانم که او می گویند" بله "چرا که او در واقع نمی دانم کلمه" نه." آن را در فرهنگ لغت خود گفت:" Barkway-Harney.

از طریق آن همه او را نگه می دارد یک لبخند.

"این تا کنون هرگز خواهد بود یک بار او گفت: "این یک لذت و یک افتخار است."

چه او در بازگشت ؟ در اینترنت این است که "با تشکر از شما, Steve. یک قلب بزرگ و شست به بالا," او گفت:.

و از کار قبلی خود را کمک به خانواده و دوستان از جانبازان, او می داند که چیزی دیگری است که در آینده بیش از حد.

"آنها در واقع من را برخی به زبان انگلیسی محصولات مانند teabags و سالاد, کرم پخته لوبیا و چیپس برای کودکان و نوجوانان."

این مقاله در نوشته شده بود توسط RAF CASERT و الکس TURNBULL از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب