جدید DoD بخشنامه محدود صفحه نمایش از توپ های تیم ها, غرور و افتخار پرچم

نظامی طرفداران تیم های ورزشی باید مراقب باشید در مورد نشان دادن رنگ خود را بر پایه از هم اکنون با توجه به یاد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

نظامی طرفداران تیم های ورزشی باید مراقب باشید در مورد نشان دادن رنگ خود را بر پایه از هم اکنون با توجه به یادداشتی از وزیر دفاع علامت Esper.

فهرست خود را از پرچم های مجاز برای نمایش صادر شده جولای 17, به طور موثر ممنوعیت با حذف این مؤتلفه پرچم. همچنین ظاهرا امر به رنگین کمان غرور پرچم است; "Jolly Roger;" پرچم بسیاری از سازمان ها و حتی پرچم ها و پرچمی از تیم های ورزشی.

بعدی به عنوان خوانده شده: "من اهمیتی نمی دهند چه نظامی می گوید:' تهمت را رد تغییر نام فورت براگ

وقتی پرسید که آیا آن را هنوز هم خوب به پرواز یک تیم ورزشی پرچم در پایه یک سخنگوی پنتاگون می گویند که Esper تفاهم نامه "نمی کند و اجازه نمایش عمومی خارج از بورس پرچم در وزارت دفاع است."

مجاز لیست شامل ایالات متحده, پرچم, پرچم کشورها و مناطق POW-MIA پرچم کسانی که از کشورهای متحد واحد پرچم ارشد رهبر پرچم و پرچم هایی برای پروتکل اهداف است.

"با این تغییر در سیاست ما بیشتر خواهد شد بهبود روحیه انسجام و آمادگی این نیرو در دفاع از ملت بزرگ ما," Esper گفت: در یک توییت اعلام لیست.

"پرچم های قدرتمند نمادها به خصوص در جامعه برای آنها پرچم تجسم ماموریت مشترک مشترک تاریخ و به ویژه بی انتها پیوند رزمندگان," او نوشت: در یک یادداشت با عنوان "نمایش عمومی و یا تصویر از پرچم در وزارت دفاع است."

"پرچم ما پرواز باید منطبق با نظامی ضرورت از نظم و انضباط درمان همه مردم ما با عزت و احترام و رد تفرقه symbols," او اضافه شده است.

Esper لیست تایید پرچم حذف مؤتلفه رنگ به دنبال یک بخشنامه صادر شده در اوایل ماه ژوئن توسط ژنرال دیوید برگر دریایی سپاه فرمانده, به طور خاص ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم که خدمات تاسیسات.

ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم تبدیل به یک هدف در سراسر کشور تظاهرات نژادی عدالت است.

تظاهرات کشیده شده اند انتقاد از کاخ سفید است. روز یکشنبه در یک مصاحبه با "فاکس نیوز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او views نمایش مؤتلفه پرچم به عنوان یک شکل از آزادی بیان است.

در بیانیه ای که روز جمعه گذشته پس از Esper منتشر شده لیست خواهد Goodwin, مدیر روابط دولت برای VoteVets سازمان و آشکارا گی, ارتش, کهنه سرباز, اعتراض به داشتن غرور و افتخار پرچم سمت چپ خاموش مجاز لیست.

"غرور و افتخار پرچم جشن سخت مبارزه حقوق تجاوز آمریکایی ها از جمله بسیاری از نیروهای" او گفت: آن را "آشکارا توهین آمیز" به افتخار پرچم فشرده با مؤتلفه پرچم.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: پنتاگون ممنوعیت مؤتلفه پرچم در پایگاه های نظامی بدون ذکر آن را با نام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن