سربازان در فورت ناکس در میان اولین به ارتش جدید "Pinks و سبزی' لباس

سربازان آموزش برای تبدیل شدن به استخدام در فورت ناکس, Ky., برای اولین بار به دریافت استاندارد شماره, ارتش سبز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

سربازان آموزش برای تبدیل شدن به استخدام در فورت ناکس, Ky., برای اولین بار به دریافت استاندارد شماره, ارتش سبز, سرویس, یونیفرم, الهام صورتی-قهوه ای و شلوار تیره زیتون کت فرسوده توسط سربازان در جنگ جهانی دوم است.

دانش آموزان در فورت ناکس را جذب و احتباس کالج, دریافت, یونیفرم, گاهی اوقات به نام "pinks و سبزی" اوایل این ماه این ارتش در بیانیه ای گفت.

"این نوع از خنک به خصوص برای دانش آموزان, چرا که آنها در حال رفتن به چهره ارتش زمانی که آنها در خارج وجود دارد" گروهبان. 1st Class Wesley بخواهد همکاران استاد درس بیان شد که در این بیانیه است. "برای قرار دادن آنها را در لباس جدید حس می کند به من چرا که آنها در حال رفتن به درگیر شدن مردم است."

خدمات سبز ارائه یک بازی گاه به گاه جایگزین برای قوی است و به عنوان یک گزینه بهتر برای یک محیط اداری شرکت کرد.

سربازان خود ادامه خواهد داد به پوشیدن لباس آبی لباس برای مناسبت های رسمی ارتش گفت.

قبل از اجرای در فورت ناکس برخی از 850 خدمات لباس سبز شده بود سعی کردن برای انتقادات و پیشنهادات با رهبران ارشد ارتش گروه استخدام و گارد تشریفاتی پیاده نظام واحد.

گروهبان. راشل Waltham یک سرباز در فورت ناکس که دریافت یکپارچهسازی با سیستمعامل به سبک پلی استر و پشم مخلوط یونیفرم, گفته های جدید کت "خیلی سنگین تر و با دوام تر از دیگر کت."

این AGSUs نیز "بیشتر فرم اتصالات" برای زنان, او در بیانیه ای گفت:.

"این یک مشکل بزرگ برای ASU برای زنان" Waltham گفت.

مته sergeants انتظار می رود به گروه بعدی به دریافت لباس ارتش گفت. یکنواخت صادر خواهد شد به استخدام جدید در پاییز و دیگر تاسیسات بعد از این سال ،

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب