داس و don’ts از مالچ باغ

مالچ باغ: 7 بایدها و نبایدها برای بهترین نتایج جستجو | باب ویلا

مالچ به درستی به تفاوت بین یک تشنه علف هرز آلوده باغ و سرسبز و سالم بهشت که حسادت محله.

Dos and Don'ts for Mulching the Garden

عکس: istockphoto.com

مالچ هر گونه مواد گذاشته و بیش از سطح خاک برای حفظ رطوبت سرکوب علف های هرز تنظیم درجه حرارت و جلوگیری از فرسایش. خاک لخت در معرض نور خورشید خشن به معنی ریشه گیاه رنج می برند و نیاز به آب بیشتر است; آن را نیز به معنای واقعی کلمه باز دعوت به دانه های علف های هرز. مالچ مبارزه با این مشکلات ساخت کمتر زحمت برای شما باغبان و علاوه بر این می افزاید: جذاب لمس اتمام اطراف درختان و درختچه ها و گل است که باعث افزایش مهار درخواست تجدید نظر.

وجود دارد انواع مختلف مالچ اما چند ترفند برای استفاده از آن را به درستی برای به دست آوردن بهترین نتایج برای شکوفه, سبزیجات, فقط در مورد هر چیزی که شما گیاه. بنابراین به عنوان خوانده شده در برای اسرار به مالچ باغ و سپس به نظاره نشست و لذت بردن از رشد!

آیا حق استفاده از مالچ برای این کار است.

آلی انواع مالچ شکستن به خاک با اضافه کردن مواد مغذی در این فرآیند است. آنها شامل خرد شده برگ و کود نی و چوب جنگلی چمن بریده روزنامه کاکائو پوسته و کمپوست و بهترین گزینه برای مالچ گیاهی باغ و یا مخلوط مرزهای حاوی ترکیبی از درختان و درختچه ها و گوشتخوار ، برعکس, پلاستیک, شن و خرد شده لاستیک ها همه مالچ معدنی است که در محل باقی می ماند تا زمانی که شما آنها حرکت می کند. برخی سبزیجات مانند گوجه فرنگی و فلفل بهره مندی از خاک-گرمایش توانایی مالچ پلاستیکی.

Supplies for Mulching the Garden

عکس: istockphoto.com

آیا استفاده بیش از حد کوچک یا بیش از حد—مالچ.

سه تا چهار اینچ از مالچ ارگانیک مانند چوب جنگلی یا کاکائو پوسته اعمال شده در اطراف یک بوته یا درخت اما نه دست زدن به آن ایده آل است برای سرکوب علف های هرز مناسب به حفظ دمای خاک و حفظ آب است. به خصوص مراقب باشید با چوب جنگلی مالچ در برابر خانه خود را پایه: انباشت اشیاء بدست آمده بیش از حد بالا آن را یک دعوت نامه برای موریانه. برای جلوگیری از هجوم تنها درخواست مالچ وجود دارد اگر کاملا ضروری است کاهش تدریجی آن را به طوری که لایه رقیق آن را به عنوان نزدیک خانه و برگ شش اینچ از بتن در معرض است.

آیا زمان آن حق است.

زمان بندی همه چیز است وقتی که می آید به مالچ. در کل مالچ کاربردی در اوایل بهار جلوگیری می کند خاک از گرم شدن محدود در اوایل فصل رشد گیاه است. استثنا است که مالچ پلاستیکی کاربردی در اوایل بهار در باغ سبزی قبل از کاشت: از آن خواهد شد افزایش دمای خاک به بذر سالم در اوایل شروع. (شما می توانید ترک آن را در محل به صورت حرارت عشق سبزیجات مانند گوجه فرنگی و فلفل و بادمجان اما به دلیل پلاستیکی نیست نفوذ اطمینان حاصل شود که این گیاهان دریافت آب کافی است.) پوشش منطقه اطراف درختان و درختچه ها و چندساله با مالچ ارگانیک زمانی که خاک گرم و خشک است که می تواند به معنای انتظار تا ماه ژوئن یا ژوئیه بسته به محل. سرد-آب و محصولات کشاورزی مانند سبزی, کلم بروکلی و گل کلم را بهتر با خاک-خنک کننده مالچ ارگانیک اعمال شده در زمان کاشت حداقل یک اینچ به دور از ساقه گیاه برای جلوگیری از پوسیدگی و مشکلات.

آیا در نظر گرفتن مواد آلی در اموال خود را که می تواند تبدیل به مالچ.

به کیف پول خود را با مالچ به شود goldmine در اموال خود را. اگر درختان فراوان تکه تکه برگ افتاده با ماشین چمن زنی و اضافه کردن به خود را گیاهی پچ در پاییز. رشد مهار مواد شیمیایی موجود در برگ های شناخته شده به شیرین کاری جوان گیاهان و نهال خواهد شد مقدار زیادی از زمان برای شکستن در زمان برای کاشت بهار. یا شمع برگ افتاده در منطقه ای از حیاط محافظت از باد که در آن آنها می توانند تجزیه به شکل قالب برگ. طول می کشد تا شش تا 12 ماه به شکستن اما نتیجه بازده عالی تهویه خاک برای مالچ باغ. بریده چمن به عنوان طولانی به عنوان آنها درمان شده با علف کش و یا هر گونه ماده سمی دیگر را انتخاب خوب است. آنها را یک یا دو روز به خشک کردن قبل از مالچ در اطراف گیاهان.

Tips for Mulching the Garden Around Trees

عکس: istockphoto.com

نمی آتشفشان مالچ در اطراف درختان.

آتشفشان مالچ—هنگامی که woodchip مالچ است انباشته بالا, تنگ و ضخیم در اطراف تنه درخت به طوری که آن را شبیه به شکل یک آتشفشان—مشترک است اما متاسفانه مخرب عمل است که مانع از آب و اکسیژن از رسیدن به ریشه. بیشتر آنچه که به عنوان چوب جنگلی مالچ شروع به فروپاشی و تجزیه درجه حرارت در مالچ افزایش می یابد, در معرض تنه درخت به آسیب رساندن درجه حرارت. نتیجه این است که یک درخت است که ممکن است قادر به حمل آب و مواد مغذی است. هنگامی که محوطه سازی اطراف درختان و دو تا سه اینچ woodchip مالچ—دست زدن به تنه درخت و توزیع به چکه خط (این منطقه به طور مستقیم در زیر بیرونی دور از شاخه)—به اندازه کافی برای نگه داشتن ریشه های سرد و حفظ رطوبت.

Best Tips for Mulching the Garden

عکس: istockphoto.com

آیا در نظر گرفتن سلامت و رفاه حیوانات خانگی خود را.

اکثر انواع مالچ بسیار امن برای ما چهار پا دوستان است. در واقع بسیاری از سگ ها و حتی برخی از گربه ها ممکن است اندک اندک خوردن در یک تراشه های چوب یا دو با هیچ عوارض جانبی. American Veterinary Medical Association (AVMA) توصیه مالکان برای جلوگیری از کاکائو مالچ نیز نامیده می شود کاکائو پوسته با توجه به سمیت آن برای سگ و گربه. مثل شکلات و دیگر حیوان خانگی سم آنها حاوی کافئین و تئوبرومین است که می تواند باعث مشکلات قلبی و گوارشی مسائل. خوردن بیش از حد هر مالچ به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه استفراغ و اسهال. دلپذیری, انواع مالچ مانند woodchips یا سنگ می تواند تهدید کننده زندگی انسداد روده.

نمی مالچ با سنگ.

بله آنها فراوان و زیبا اما سنگ ارائه هیچ منافع را به خاک و می تواند انجام بیش از آسیب خوب در باغ خود را. سنگ گرما به سرعت در خورشید و نگه دارید و بر روی حرارت که به نوبه خود می تواند به افزایش دمای خاک و در نتیجه تاکید تشنه گیاهان. Windblown دانه های علف های هرز نیز نستله در میان سنگ ها و ریشه ها در تمام گوشه و مخفیگاه ساخت وجین و حتی بیشتر از کارهای عادی و روزمره. به خصوص برای جلوگیری از سنگ در اطراف مشترک بنیاد گیاهان مانند آزالیا ادریسی و yews; این گیاهان رشد در خاکهای اسيدی (کسانی که با سطح pH زیر هفت) و سنگ مالچ افزایش pH خاک های اسیدی خاک بیشتر قلیایی است. انتخاب کردن برای یک مالچ ارگانیک به جای استفاده و جمع آوری آن سنگ برای سنگ یا باغ کاکتوس که به آن تعلق دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر