بیش از 2000 نیروی هوایی به کار گرفته شده اند برای پیوستن به فضا نیروی

ایالات متحده در فضا نیروی دریافت کرده است هزاران نفر از درخواست پس از آن باز پنجره برنامه مه 1 برای واجد شرای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 اردیبهشت 1399

ایالات متحده در فضا نیروی دریافت کرده است هزاران نفر از درخواست پس از آن باز پنجره برنامه مه 1 برای واجد شرایط فعال وظیفه پرسنل به انتقال به سرویس, شروع با پرسنل نیروی هوایی.

"همانطور که از مه 13 فضایی آمریکا نیروی دریافت کرده است بیش از 2 ، 000 برنامه های کاربردی از سربازان در هر دو آلی و مشترک [نیروی هوایی تخصص کدهای] داوطلبانه به انتقال به سرویس جدید" فضا نیروی سخنگوی لین کربی گفت: Military.com در روز چهارشنبه.

هفته گذشته سخنگوی نشان داد که خدمات دریافت کرده بود "چند صد" برنامه های کاربردی است.

مربوط به: فضا و نیروی راه اندازی کرده است برای اولین بار در استخدام بازرگانی

"ما شاهد تعداد زیادی از افرادی که تصمیم به درخواست در مارس 4," ژنرال دیوید "DT" تامپسون, فضا, نیروی, معاون فرمانده گفت: در طول یک Mitchell موسسه "هوافضا ملت" چت ارجاع روز و هنگامی که بسیاری از مردم به افتخار "جنگ ستارگان" حق رای دادن.

"کمی از فضای طنز وجود دارد: 'مارس چهارم بود با شما'," او گفت:.

خدمات نرم افزار پنجره را مه 31.

ششمین و جدیدترین خدمات نظامی بود که امضا به وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 20, 2019 در حال حاضر عامل با کمک 16,000 نیروی هوایی دقیق به طور موقت از آنچه بود که قبلا به عنوان شناخته شده نیروی هوایی فرماندهی فضایی.

اگر چه افراد قرار گرفتند در ماه دسامبر جاری در برنامه پنجره "شامل فیزیکی [اندازی] به فضایی آمریکا نیروی" تامپسون گفت: در ماه گذشته. داوطلب خدمت سربازی اعضا را دوباره طلب کردن به طور مستقیم به فضا نیروی او گفت: در طول یک وبینار میزبانی فضا, اخبار, آوریل 23.

مشاغل از جمله عملیات فضایی (13S) و سیستم های فضایی در عملیات (1C6) در نظر گرفته "آلی فضای حرفه ای در زمینه های" واجد شرایط برای انتقال.

"که حدود 6000 تا 7000 نفر," تامپسون گفت. کسانی که برای اولین بار نقل و انتقال مجموعه ای برای شروع سپتامبر. 1.

نیروی هوایی در هوش (14N) فضای مجازی عملیات (17X) رشدی, مهندس (62E) کسب manager (63A) عملیات اطلاعاتی (1N0), geospatial هوش (1N1) و سیگنال های اطلاعاتی (1N2), فیوژن تحلیلگر (1N4) هدف تحلیلگر (1N8) فضای مجازی پشتیبانی (3D0) و سیستم های مشتری (3D1) زمینه های حرفه ای هستند نیز واجد شرایط درخواست.

"ما نیاز به مجموعه ای از تعداد کسانی که به" تامپسون گفت: معنای تنها تعداد محدودی از فضاها در دسترس خواهد بود.

Guardsmen و ذخیره که در حال حاضر در حال اجرای ماموریت های فضایی و در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با فضا و نیروی خود ادامه خواهد داد و حمایت از آن را; مقامات وزن چگونه به بهترین ترکیب آنها را. یک فضای نیروی ذخیره جزء هنوز در حال نگاه کرد.

این روند تا کنون هدفمند نیروی هوایی که در حال حاضر در حال اجرای ماموریت های مورد نیاز در فضا نیروی تامپسون روز سه شنبه گفت.

این سرویس در حال کار را در نیروهای نظامی دیگر شاخه اما شاید نه در اعداد بزرگ او اضافه شده است.

ارتش و نیروی دریایی به عنوان مثال به احتمال زیاد محدودیتی که چگونه بسیاری از فضای حرفه ای را انتقال بیش از -- تقریبا 100 از هر شعبه با توجه به گزارش های رسانه ها.

"بخشی از بحث ما با [ارتش و نیروی دریایی] بوده است ایجاد آنچه من تماس بگیرید توافق-به معیارهای برای چه توابع چه ماموریت چه واحد و چه پرسنل نامزدها برای انتقال به سرویس و چه چیزها باید به باقی می ماند پشت" تامپسون گفت.

کسانی که خدمات "می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما از هم جدا نیست و انتقال آن عناصر و توابع که در نظر آنها بسیار حیاتی و یکپارچه به ماموریت و نقش خود و آنچه آنها انتظار می رود موفق باشد; چه چیزی آنها را در نظر یکپارچه مبارزه با عنصر" او توضیح داد.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: نیروی هوایی سرهنگ که فرمان 21st فضایی بال مرده در خانه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن