تفاوت بین لوله مسی انواع توضیح داد

4 لوله مسی انواع: تفاوت چیست ؟ – باب ویلا

یادگیری همه چیز در مورد نوع اصلی از لوله های مس و چگونه آنها به طور معمول استفاده می شود در داخل و خارج از خانه.

The Copper Pipe Types Option

عکس: depositphotos.com

لوله های مسی استفاده شده است به عنوان تامین آب در خطوط در خانه های دهه, و شما احتمالا دیده می شود آنها را در زیر کابینت های خود را و یا سربار در زیر زمین خود را. اکثر مردم می دانند که لوله های آمده در قطرهای مختلف اما آنچه شما نمی ممکن است متوجه است که برخی از انواع لوله های مسی در حال ضخیم تر از دیگران بیش از حد. دانستن تفاوت بین لوله مسی انواع و بهترین نرم افزار برای هر, کمک خواهد کرد که شما را به یک انتخاب آگاهانه هنگامی که شروع یک لوله کشی تعمیر و یا نوسازی پروژه در خانه خود را.

The Copper Pipe Types Option: Type K Copper Pipe

عکس: lowes.com

1. نوع K لوله مس

از تمام مس, لوله, انواع نوع K دارای دیوارهای ضخیم و با دوام ترین. لوله ضخامت دیوار متفاوت بوده و با توجه به قطر لوله. ½ اینچ از نوع K لوله ضخامت دیوار از .049 اینچ در حالی که ¾ اینچ تا ضخامت .065 اینچ است. ضخامت آن نیز باعث می شود نوع K سنگین ترین و گران ترین نوع از لوله مسی. شما نمی خواهد پیدا کردن نوع K, مس, لوله های زیر سینک یا متصل به دیگر وسایل لوله کشی; تا حدودی به این دلیل آنها را به عنوان آسان برای کار با دیگر انواع مس اما عمدتا به علت هزینه گران. نوع K ضخامت آشنایی خود را برای استفاده تجاری لوله کشی تهویه مطبوع و سیستم های بارانی اما معمولا در آب زیرزمینی اصلی تاسیسات. یک لوله نازک تر می تواند سقوط و یا زیرزمینی اما نوع K را دوام خواهد اجازه می دهد آن را به آخرین طولانی تر معنی آن نیست و نیاز به حفر می شود تا هر چند سال.

تشکر شده توسط سبز نشانه های نوع K لوله در دسترس است در هر دو شکل سفت و سخت و انعطاف پذیر در رول. شما اغلب پیدا کردن انعطاف پذیر رول از نوع K استفاده می شود برای آب های زیرزمینی برق چرا که آنها آسان تر به اجرا در یک سنگر نیاز به هیچ اتصالات و می تواند با فشرده سازی و گشاد و اتصالات. سفت و سخت فرم از نوع K لوله بیشتر احتمال دارد به استفاده تجاری داخلی برنامه های کاربردی و سیستم های بارانی.

بهترین برای: آب زیرزمینی خطوط اصلی.
ویراستاران’ انتخاب: کویل مولر ساده نوع K لوله مسی (موجود در لاو) استفاده می شود در زیرزمینی برنامه های کاربردی مانند آب و برق به دلیل سهولت استفاده و دوام.

The Copper Pipe Types Option: Type L Copper Pipe

عکس: lowes.com

2. نوع L لوله مس

در حالی که نه کاملا به عنوان ضخامت به عنوان نوع K با دیوار ضخامت .045 اینچ برای یک ¾ اینچ قطر لوله آن است که هنوز هم بسیار با دوام است و می تواند در بسیاری از راه. نوع L است فربه به اندازه کافی برای استفاده در زیرزمینی برنامه های کاربردی اغلب استفاده می شود برای تعویض و یا تعمیر خطوط آب. اگر یک خانه شناخته شده است به مسائل مربوط به آب مانند آب سخت, نوع L مس است که اغلب برو به انتخاب به دلیل آب سخت را می پوشند نه از طریق ضخیم تر و دیوار به راحتی به عنوان آنها را از طریق نوع M لوله.

مشخص شده با رنگ آبی و مجهز به داخل آب سیستم های تامین آب گرم سیستم گرمایش و حفاظت از آتش از قبیل سیستم های بارانی, نوع L شایع ترین استفاده از لوله مسی انواع. می آید در هر دو انعطاف پذیر رول و سفت و سخت لوله با سفت و سخت لوله معمولا مورد استفاده برای داخلی لوله کشی آب و انعطاف پذیر استفاده می شود رول زیرزمینی و خارج از خانه.

بهترین برای: بیشتر از هر چیزی, اما به خصوص داخلی خطوط آب.
ویراستاران’ انتخاب: 10 فوت طول مولر ساده نوع L لوله (موجود در لاو) هستند و با دوام انتخاب برای داخلی لوله آب نصب و راه اندازی و تعمیرات.

The Copper Pipe Types Option: Type M Copper Pipe

عکس: lowes.com

3. نوع M لوله مس

نوع M دارای یک ضخامت دیوار از .032 اینچ برای یک ¾ اینچ قطر لوله و آن را یک دیوار نازک تر از هر دو نوع K و نوع L مس. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک نقطه برای “منفی” لیست آن را واقعا نمی باشد: کمتر وجود دارد مس در نوع M, مس, لوله, ساخت آن سبک تر و کمتر سفت و سخت و آسان تر برای کار با. بهترین از همه, آن هزینه های کمتر نسبت به دیگر لوله مسی انواع!

نوع M دهکدهای قرمز نشانه گذاری می آید و در انعطاف پذیر رول و سفت و سخت لوله. در حالی که آن را اغلب استفاده می شود در هوای زیرزمینی برنامه های نوع M مس لوله مناسب کامل است و مقدار زیادی دوام اگر شما به دنبال برای اجرای یک سیستم آب در خانه خود را. در واقع قیمت مقرون به صرفه آن نقطه باعث می شود آن را محبوب ترین لوله مسی برای آب های داخلی سیستم.

بهترین برای: آب های داخلی خطوط.
ویراستاران’ انتخاب: قیمت نسبتا پایین در Mueller ساده نوع M لوله مسی (موجود در لاو) باعث می شود آن را یک انتخاب محبوب برای اجرا داخلی خطوط آب.

The Copper Pipe Types Option: Copper DWV Pipe

عکس: homedepot.com

4. مس DWV لوله

نامه DWV ایستاده برای تخلیه زباله و دریچه—یک یادآوری مفید است که DWV لوله تایید شده است برای استفاده از تنها در تخلیه و دریچه خطوط. به عنوان تنها مس نوع لوله استفاده نمی شود در سیستم های آب DWV لوله مرتب کردن بر اساس از “مرد عجیب و غریب است.” مس DWV لوله می آید در قطر بزرگتر از انواع دیگر از مس است و توسط رنگ زرد نشانه گذاری. این شهر همچنین دارای دیواره نازک تر نسبت به سایر انواع لوله مسی با ضخامت دیوار از .040 برای یک قطعه از 1¼-اینچ لوله قطر کوچکترین موجود برای DWV. دیواره های نازک در DWV لوله مسی تنها می تواند مقاومت در برابر فشار حداکثر امتیاز از 15 psi از این رو محدوده باریک استفاده کنید. آن است که اغلب دیده می شود در خانه های قدیمی, اما اگر شما یک جدیدتر خانه زحمت رفتن به دنبال مس DWV لوله را تخلیه یا دریچه خطوط آن بوده است اما حذف در ساخت و ساز جدید جایگزین لوله های پی وی سی.

بهترین برای: به طور معمول تنها در تخلیه و دریچه سیستم از خانه.

ویراستاران’ انتخاب: هر چند به ندرت نصب این روزها رصدخانه مس DWV لوله (موجود در انبار) است که هنوز هم گاهی اوقات استفاده می شود در مشاغل تعمیر.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>