Eamonn هلمز ناودان بیش از 5G coronavirus نظرات این صبح

اجازه دهید آن صورت, صبح, طول می کشد به اندازه کافی از یک ضربه زمانی که هالی و فیلیپ دور و بدون یکی از آنها تعو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399

اجازه دهید آن صورت, صبح, طول می کشد به اندازه کافی از یک ضربه زمانی که هالی و فیلیپ دور و بدون یکی از آنها تعویض واسطه بی پایه و اساس تئوری های توطئه در مورد 5G باعث coronavirus.

در طول روز دوشنبه پخش Eamonn هولمز بازیگران شک در "جریان اصلی رسانه ای" گزارش های که تا به حال به سرعت رد این تصور که نسل بعدی تلفن همراه فن آوری داده ها بود پشت شیوع بیماری است. هلمز گفت: تئوری که تا به حال دیده می شود تلفن همراه دکل تخریب در انگلستان و فراتر از آن نمی توان رد کرد و مورد انتقاد رسانه ها "شکنجه کردن" مفهوم.

"آنچه که من را قبول نمی کند این است که رسانه های جریان اصلی بلافاصله سیلی که به عنوان درست نیست زمانی که آنها نمی دانند این درست نیست" هولمز گفت: در طول پخش در ITV (از طریق بی بی سی). "هیچ کس باید حمله یا آسیب و یا انجام هر چیزی شبیه به این, اما آن را بسیار آسان به آن می گویند درست نیست چرا که آن را مناسب روایت دولت. که همه من می خواهم بگویم به عنوان کسی که با یک ذهن جستجوگر."

بعد از آن در روز دوشنبه هلمز را تکذیب کرد, پخش كردن, تئوری های توطئه ادعا او به سادگی سوال تاسیس نظر. "من آن را گسترش... من حق را به گوش دادن و سوال" او در پاسخ به یک صدای جیر جیر نقد و نظرات خود را در مورد این موضوع.

هلمز بود در پاسخ به این صبح مصرف کننده ویرایشگر آلیس آبجو که به نام vandalising از دکل "فوق العاده احمقانه است." The Irishman نظرات را به خود جلب کرد خشم بسیاری از مفسران آنلاین از جمله این دانشمندان که قبلا رد امکان 5G اجرای داشتن می تواند تاثیر.

"امواج الکترومغناطیسی هستند یک چیز ویروسهای دیگری هستند و شما نمی توانید یک ویروس خاموش تلفن, دکل, دکتر سیمون کلارک دانشیار در سلولی و میکروبیولوژی در دانشگاه خواندن بی بی سی گفت. "همین طور معقول مطالعات موفق به اثبات این ادعا که سیگنال های ساطع شده توسط 5G دکل قادر به سرکوب سیستم ایمنی بدن ما."

استفان Powis ملی پزشکی مدیر NHS انگلستان قبلا گفت: "5G داستان کامل و مطلق زباله. آن را بی معنی است. این بدترین نوع خبر جعلی. واقعیت این است که شبکه های تلفن همراه کاملا انتقادی به همه ما به خصوص در زمانی که ما در حال درخواست از مردم برای ماندن در خانه و به دیدن اقوام و دوستان است.

"اما در خصوص کسانی که همچنین شبکه تلفن استفاده می شود که توسط ما خدمات اورژانس و بهداشت و درمان ما کارگران است. و من کاملا با خشم کاملا منزجر که مردم خواهد بود اقدام علیه زیرساخت های بسیار است که ما نیاز به پاسخ به این بهداشت و درمان اضطراری. مطلق است و مطلق زباله, و من نمی توانم آن را محکوم قوی تر از شرایط استفاده از آن است."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب