۱۳ دلیل برای اینکه

نسخههای آی پد و آیفون این بازی در سال ۲۰۱۲ به صورت قابل دانلود در دسترس علاقهمندان قرار گرفت. در سال ۲۰۰۸ شرک

توسط مدیر سایت در 8 اردیبهشت 1402

نسخههای آی پد و آیفون این بازی در سال ۲۰۱۲ به صورت قابل دانلود در دسترس علاقهمندان قرار گرفت. در سال ۲۰۰۸ شرکت «ری اَکت گیمز» لایسنس تولید بازی آرکون را از شرکت «فری فال آسوشیئتز» جهت ساخت بر روی پلتفرمهای مختلف دریافت کرد و در ژوئن ۲۰۰۹ نسخه آی فون آن منتشر شد. شرکت «ری اَکت گیمز» توسط «چاد لی» که قبلاً بر روی نسخه غیرانتفاعی بازی «آرکون: تکامل» کار میکرد، تأسیس گردید. بازی «آرکون: کلاسیک» برای ویندوز در ماه مه ۲۰۱۰ و توسط شرکت «ری اَکت گیمز» منتشر شد که شامل گیم پلی جدیدی بود که در نسخه اصلی وجود نداشت، از جمله پشتیبانی از چهار بازیباز، چهار سطح مختلف از هوش مصنوعی، صفحههای بازی متنوع جهت انتخاب، مهرههای قابل ارتقاء در نبردها و … بازی «آرکون: کلاسیک» تا زمان حاضر نیز در سایت استیم جهت خرید وجود دارد. پخش بو و ماندگاری عطر بر اساس غلظت، شدت و طول عمر ترکیبات معطر (اسانس طبیعی / مواد اولیهٔ مصنوعی) مورد استفاده در آن است: هر قدر درصد ترکیبات معطر افزایش مییابد، شدت و ماندگاری آن نیز زیادتر میشود. این بازی ابتدا در سال ۱۹۸۳ برای آتاری ۸ بیت تولید شد، سپس برای اپل ۲، کمودور ۶۴، آمستراد سی پی سی، اسپکتروم، آمیگا، مکینتاش، پی سی-۸۸ و نینتندو ای اس نیز پورت گردید.

ابتدا قرار شد باز هم گومز نقش هانا بیکر را بازی کند اما گومز دیگر تمایلی به انجام این کار نداشت و تنها قبول کرد به عنوان تهیهکننده اجرایی با پروژه همکاری کند. این محصول ابتدا به مرحله تست عمومی رسید ولی برای مدتی از اینترنت محو شد تا اینکه در ژانویه ۲۰۰۸ مجدداً رونمایی شد که از کد اصلی بازی (نسخه آتاری ۸ بیت و با رضایت جان اینجا کلیک کنید فریمن) استفاده میکرد. توسط شرکت «Curve Software» ساخته شد. در بعضی از این برندها عطار و صاحب شرکت یکی هستند، هرچند در بعضی از آنها طراحی عطر به عطارهای خارج از شرکت سپرده شدهاست. در سال ۱۹۸۳ میلادی و یکی از پنج بازی اولیهای است که توسط شرکت الکترونیک آرتز منتشر گردید. اگر این بوها در عطری وجود داشته باشد ناشی از ترکیبات مصنوعی است. هنگامی که حریف بازیباز هوش مصنوعی است، رایانه به آرامی و طوری بازی میکند که تا جای ممکن به پیروزی بازیباز کمک کرده باشد. در ۱۹۸۴ میلادی خوانندگان مجله «سافت لاین» بازی آرکون را به عنوان معروفترین برنامه آتاری در سال ۱۹۸۳ انتخاب کردند. منتقد ماهنامه آمریکایی «بایت» بازی آرکون را یکی از بهترین بازیهای رایانهای معرفی کرد که تا حالا بازی کردهاست و ارزش تکرار بالای آن را مورد ستایش قرار داد.

در ۱۹۹۶ «کامپیوتر گیمینگ ورلد»، آرکون را جزو ۲۰ بازی برتر کل تاریخ قرار داد. ↑ ۱٫۰ ۱٫۱ ۱٫۲ ۱٫۳ ۱٫۴ ۱٫۵ ۱٫۶ "لیست کامل تولیدکنندگان و ناشران بازی به همراه تاریخ انتشار نسخههای مختلف" (به انگلیسی). تعدادی از مهرهها دارای تواناییهای مخصوصی هستند، مثلاً ققنوس میتواند تبدیل به یک توپ آتشین شود که همزمان باعث ضربه زدن به دشمن و ایجاد سپر دفاعی برای خود میشود. اسلحههای بازی هم دارای قدرت آتش، سرعت و میزان بُرد هستند، برای مثال پیادهنظام سریع حمله میکنند اما قدرت حملههایشان بسیار کم و اندک میباشد و اسلحههای آنان (شمشیر یا گرز) دارای قدرت و بُرد محدودی هستند. هر جادو ممکن است فقط یک بار در طول یک بازی توسط این صفحه spellcasterها ایجاد شود. این در صورتی است که این روند در سریال هفتهها به طول میانجامد. او همچنین برای نزدیک شدن به داستان با دختران نوجوان و جوان زیادی مصاحبه کرد و از آنها خواست بدترین اتفاقاتی را که نمیخواهند تجربه کنند را برای او بازگو کنند. همچنین طرفداران سیزده دلیل برای اینکه به مخاطبانی که از دیدن سریال و خواندن کتاب لذت بردهاند توصیه کردهاند که کتاب و فیلم مزایای گوشهگیر بودن را بخوانند و نگاه کنند.

در ۷ مه ۲۰۱۷ خبر رسید که سریال در اواسط سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.نتفلیکس همچنین تیزر کوتاهی از فصل دوم را پخش کرد. راتن تومیتوز گزارش کرد که تنها ۱۲٪ نسبت به فصل سوم نظر مثبتی داشتهاند که این درصد از روی ۱۴ نقد به دست آمدهاست. زنی سرسخت که بعد از خودکشی دلخراش دخترش دست به تحقیق و جستجو میزند تا علت خودکشی او را دریابد. از زمان این کشف، عطر از مخلوطی از روغنها، گیاهان یا گلبرگهای خرد شده که یک ترکیب قوی معطر را به وجود میآورند به دست میآید. هر یک از خانوادهها به نوبه خود به زیر گروههایی تقسیم شده و در اطراف چرخ مرتب گردیدهاند. جسیکا همواره در حال فرار از گذشته خود و اتفاق تلخی است که برایش افتاده اما وقتی هانا در یکی از نوارها این موضوع را بیان میکند، او سرانجام مجبور به مواجه با واقعیت میشود. بعضی مواقع و به ندرت هم ممکن است یک طرف با زندانی کردن آخرین مهره باقیمانده طرف مقابل به پیروزی برسد. هنگامی که مهره یکی از بازیبازان مهره حریف را هدف حمله قرار میدهد، برخلاف شطرنج مهره هدف واقع شده اتوماتیک وار از صفحه برداشته نمیشود، در عوض خانه مزبور تبدیل به میدان نبرد شده و دو مهره باید نبردی را به صورت تمام صفحه آغاز نمایند (نبردها حالت اکشن داشته و توسط بازیبازها کنترل میشوند) تا پیروز نبرد و فاتح آن خانه از صفحه بازی مشخص شود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کلیک کنید دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 8 اردیبهشت 1402