تفاوت بین تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی توضیح داد

تمیز کردن در مقابل مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی: تفاوت بزرگ | باب ویلا برای تمیز کردن بهار پایه رویکرد خود

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399
تمیز کردن در مقابل مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی: تفاوت بزرگ | باب ویلا

برای تمیز کردن بهار پایه رویکرد خود را تمیز کردن در مقابل مطابق با اصول بهداشتی در مقابل مواد ضد عفونی کننده—در هدف. سپس تمیز با محصولات مناسب در موثر ترین سفارش. ما رو راهنمایی در مورد خلاص شدن از شر میکروب ها و نگه داشتن خانه خود را تمیز و امن است.

Cleaning vs. Sanitizing and Disinfecting

عکس: istockphoto.com

وجود دارد هیچ زمانی بهتر از بهار برای تمیز کردن خانه از بالا به پایین. پاکسازی و دور از گرد و غبار و خاک و خرده که تجمع یک چیز است; اگر شما در حال تلاش برای کاهش خطر ابتلا به باکتری های مضر و ویروس ها است که کمک به متوسط آنفولانزا یا coronavirus شما نیاز به انجام برخی از تمیز کردن عمیق تر. اگر چه تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی همه مربوط به شرایط قابل تعویض هستند. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه این روش تمیز کردن متفاوت است و چگونه شما می توانید حق استفاده از پاک کننده ها و تکنیک های به نگه داشتن خانه خود را تمیز و سالم.

تمیز با اهداف مختلف در ذهن است.

صفحه اصلی خود ممکن است نگاه بی عیب اما نامرئی میکروب ها را می توان دروغ گفتن در انتظار برای آلوده کردن فرد بعدی که می آید در تماس با آنها. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) این مهم است به درک تفاوت بین "تمیز کردن" "ضد عفونی کننده" و "چراغ" به طوری که خانه خود را به نظر می رسد بی عیب و نقص است و یک محیط زیست سالم که در آن خانواده خود را می توانید در مورد وظایف روزانه خود را بدون هیچ گونه نگرانی در آنها ممکن است انتخاب کنید تا آخرین بیماری که ساخت دور.

تمیز کردن حذف قابل مشاهده و خاک و دوده و جرم و آلودگی را از کف کابینت و سایر سطوح خانگی.

اساسی ترین از همه کارهای خانه, کارهای آن شامل وظایف مانند جارو, انجام, ظروف, غبار, شستن پنجره ها و طیف گسترده ای از کارهای خانگی است که نگه داشتن خانه خود را به دنبال تازه و تمیز.

محصولات مورد استفاده برای تمیز کردن شامل, اما نه محدود به:

 • همه منظوره آشپزخانه و یا حمام تمیز کننده
 • ماشین ظرفشویی مواد شوینده
 • مبلمان لهستانی
 • کف پاک کننده
 • جوش شیرین و خانه پاک کننده
Cleaning vs. Sanitizing and Disinfecting Products

عکس: istockphoto.com

ضد عفونی کشته شدن میکروب ها با استفاده از مواد شیمیایی است که ثابت شده است برای از بین بردن ویروس ها و باکتری ها و یا سایر میکروارگانیسم ها.

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تنظیم مواد شیمیایی طراحی شده اند که برای ضد عفونی کردن و سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده ضد عفونی کننده خواهد شد و سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ثبت بنابراین خریداران می تواند اعتماد به نفس آنها در حال استفاده از یک محصول تایید. اگر یک محصول به بازار عرضه شده است به عنوان یک "میکرب کش" یک "ضد عفونی کننده" و یا اگر برچسب ادعا می کند آن را "کشته شدن میکروب" آن را باید سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ثبت که به طور معمول در بر داشت در نزدیکی پایین از برچسب. این شماره به شما اطمینان که محصول را کشتن میکروب اما یک ضد عفونی کننده نمی کشتن تمام میکروب ها پس از بررسی برچسب محصول برای دیدن آنهایی که آن را از بین ببرد مانند ویروس ها یا باکتری است.

ضد عفونی کننده محصولات می تواند شامل یک یا بیشتر از موارد زیر جوانه-کشتار مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب آنها:

 • کلر سفید کننده
 • ایزوپروپیل الکل
 • هیدروژن پراکسید
 • فرمالدئید
 • گلوتارآلدئيد
 • فنل

مطابق با اصول بهداشتی است که روند کاهش میکروب ها در سطوح برای دیدار با استانداردهای بهداشت عمومی.

مطابق با اصول بهداشتی شامل استفاده از یک ضد عفونی کننده برای پاک کردن اسباب بازی های کودکان در یک مهد کودک تنظیم و یا برای پاک کردن جداول در یک رستوران. این فرآیند مشترک زیادی با ضد عفونی اما مطابق با اصول بهداشتی محصولات نیاز را از سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ثبت. به جای آن در صنعت خدمات غذا اگر کلمه "ضد عفونی کننده" به نظر می رسد بر روی برچسب محصول آن را باید سازمان حفاظت محیط زیست مورد نیاز از کاهش تعداد موجودات زنده توسط 99.999 درصد در عرض 30 ثانیه. اگر در نظر گرفته شده برای استفاده در منزل ضد عفونی کننده باید کشتن 99.9 درصد از موجودات زنده در عرض پنج دقیقه. این محصول منحصر به فرد مشخص خواهد شد که در آن و نحوه استفاده از آن برای بهترین نتایج.

مطابق با اصول بهداشتی محصولات عبارتند از:

 • دست عفونی
 • مایع عفونی که حاوی پاک کننده های در نظر گرفته شده برای استفاده پس از یک سطح تمیز شده است
 • تمیز کردن محصولات است که اصطلاح "پاکسازی" در برچسب خود را
Which Comes First? Cleaning vs. Sanitizing and Disinfecting

عکس: istockphoto.com

کاملا تمیز کردن سطوح از گرد و خاک و دوده و نشت قبل از ضد عفونی و یا مطابق با اصول بهداشتی.

ضد عفونی کننده و عفونی در نظر گرفته شده برای تمیز کردن تا زمانی که آنها در حال استفاده بر روی سطوح کثیف آنها کمتر موثر است زیرا میکروب ها می توانند در messes مانند پس مانده مواد غذایی باقی مانده است. استفاده از یک محصول تمیز کردن به حذف قابل مشاهده و خاک و دوده از سطح اول و پس از آن درخواست یک ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده به عنوان کارگردان بر روی برچسب. بسته به مواد تشکیل دهنده فعال از یک ضد عفونی محصول ممکن است نیاز به اقامت در یک سطح تا 10 دقیقه برای اطمینان آن را از بین می برد تمام میکروب ها.

استثنا به روند فوق است که شما نیاز به ضد عفونی اغلب مانند در طی شیوع ویروس. در این مثال نگه داشتن خانه از خاک و آوار هنوز هم مهم است اما شما لازم نیست که در خلاء و گرد و غبار در هر زمان شما را ضد عفونی کنید. برای مثال در طول یک بیماری شیوع نگه داشتن یک ظرف از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب در آشپزخانه و هر حمام و پاک کردن لوله ها و کشو می کشد و دستگیره های درب هر وقت یکی از اعضای خانواده آنها را لمس. تمیز کردن سطوح دیگر به عنوان مورد نیاز و سپس ضد عفونی کردن و یا پاکسازی پس از تمیز کردن.

مرتبط: 13 چیزهایی که برای تمیز کردن در خانه خود را پس از شما بیمار است

تنظیم فرایند تمیز کردن زمانی که یکی از اعضای خانواده بیمار است.

اگر با وجود بهترین خود را تمیز کردن و ضد عفونی تلاش های یکی از اعضای خانواده بیمار می شود که این زمان به تمرکز بر حفظ دیگر اعضای خانواده از بیمار شدن. به دنبال توصیه می شود برای تمیز کردن/ضد عفونی/مطابق با سفارش روزانه برای خانه به طور کلی و پاک کردن اغلب در لمس اشیاء ، اما با استفاده از همان روال تمیز کردن در اتاق مورد استفاده توسط بیمار و عضو خانواده است.

 • جدا کردن فرد بیمار. فرد بیمار باید در یک اتاق خواب جداگانه و با استفاده از یک حمام جداگانه اگر در همه ممکن است برای نگه داشتن میکروب های موجود تا پس از بیماری.
 • به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح مشترک اما نه بلافاصله. زمانی که خانواده باید به اشتراک گذاشتن یک حمام CDC توصیه می کند انتظار تا زمانی که ممکن است پس از فرد بیمار با استفاده از آن را قبل از تمیز کردن و ضد عفونی. انتظار یک ساعت یا طولانی تر به شما بدهد هوابرد میکروب ها یک فرصت برای حل و فصل آن را کمتر احتمال دارد که کسی را استنشاق آنها. هیچ کس دیگری باید استفاده از حمام قبل از آن را تمیز و ضد عفونی. هنگامی که شما تمیز کردن آن به دنبال توصیه می شود برای تمیز کردن/ضد عفونی/مطابق با سفارش و توجه ویژه ای که ضد عفونی.
 • پاک کردن فضاهای شخصی بعد از بیماری می گذرد. پس از شما عزیزان بهبود به طور کامل تمیز کردن اتاق خواب که در آن فرد بیمار باقی ماند (و حمام شخصی, اگر قابل اجرا باشد).

بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب