قانونگذاران می خواهند جلسات در روسیه ادعا می کند مجموعه ای از نعمت های خود در اعزام نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

اعضای کنگره از هر دو طرف خواستار پاسخ دوشنبه در کاخ سفید دانست و در مورد اتهام که روسیه schemed به پرداخت طال

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 تیر 1399

اعضای کنگره از هر دو طرف خواستار پاسخ دوشنبه در کاخ سفید دانست و در مورد اتهام که روسیه schemed به پرداخت طالبان و دیگر شبه نظامیان به کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

"ما نیاز به پاسخ" Rep. دن Crenshaw, R-تگزاس بازنشسته نیروی دریایی مهر و موم ستوان فرمانده که از دست چشم در افغانستان گفت: در retweeting ارسال توسط Rep. لیز چنی R-وایومینگ در ادعا كرد ،

جزئیات بعدی: سنا پیشنهاد ممکن است به تاخیر اندازی ACFT

چنی نوشته شده است که "اگر گزارش مورد نعمت بر ما نیروهای درست است" و سپس در کاخ سفید نیاز به توضیح "که می دانند و هنگامی که."

نیویورک تایمز برای اولین بار در گزارش ژوئن 26 که روسیه به GRU اطلاعات نظامی تا به حال یک برنامه به ارائه مستقیم به داعش و کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است. زیر بار گزارش روز شنبه گفت: initial هوش در فضل برنامه آمد از آمریکا و نیروهای ویژه در افغانستان است.

وزارت دفاع شده است سکوت در موضوع ارجاع سوال به کاخ سفید است.

آیا نیروهای آمریکایی کشته شدند, به عنوان یک نتیجه یا هر نعمت بودند پرداخت می شود باقی مانده است معلوم نیست اما اطلاعاتی ایالات متحده -- انکار کرد سفارت روسیه در واشنگتن به عنوان "مسخره" -- به گفته رسیده کاخ سفید در ماه مارس است.

در یک سری از توییت های شنبه و یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نه او و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس در جریان شدند هوش و دوباره به نام نیویورک تایمز "خبر جعلی."

"هیچ کس در جریان و یا گفته من @VP پنس یا رئیس ستاد @MarkMeadows در مورد به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روس ها به عنوان گزارش از طریق یک "منبع ناشناس" توسط Fake News @nytimes. همه انکار آن وجود داشته است بسیاری از حملات بر ما" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در جلسه روز شنبه, دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به نظر می رسد برای تایید است که اطلاعاتی ایالات متحده در روسیه فضل برنامه وجود داشته است اما گفت که تایید نشده و بنابراین نمی شد جریان را به تهمت و یا پنس.

او گفت که نه مدیر Gina Haspel ملی, مشاور امنیت رابرت اوبراین و نه کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع حال جریان تهمت و پنس "در روسی ادعا فضل هوش است."

McEnany همچنین گفت: هوش نشده بود تایید شد و مخالفت در جامعه اطلاعاتی در اعتبار آن.

کاخ سفید اظهارات تنها به نظر می رسید به سوخت بیشتر خواسته برای پاسخ از هر دو طرف راهرو در کنگره است.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت که "ضروری کنگره به پایین از" فضل اتهامات.

"من انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چنین اتهامات جدی و اطلاع رسانی کنگره بلافاصله برای اطمینان از این اخبار و گزارش" گراهام گفت.

برای مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها تهمت بیانیه آمده است که او در مورد اتهام روسیه فضل برنامه بود شواهدی از عدم انجام وظایف اداری.

"مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و به عنوان فرمانده ارشد" Rep. Jason کلاغ D-کلرادو سابق تکاور ارتش که در خدمت تورهای در عراق و افغانستان گفت: در توییتر. "او همچنان یک خطر برای نیروهای ما امنیت ملی و ملت است."

"یک بار دیگر به نظر می رسد که رئیس جمهور تهمت موفق به ایستادن به [رئیس جمهور] ولادیمیر پوتین" سناتور. جک رید D-R. I. سابق تکاور ارتش و عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح سنا گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

"مردم آمریکا شایسته پاسخ" نی گفت. "چه رئیس جمهور تهمت و کابینه اش در مورد این روسیه-حمایت عملیات زمانی که آنها آن را می دانم, و چه, اگر هر چیزی انجام شده است در پاسخ ؟ و اگر رئیس جمهور نبود جریان در شخص و یا در نوشتن چرا که نه؟"

در نامه دوشنبه به Haspel و جان Ratcliffe, مدیر ملی اطلاعات مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و درخواست جلسه فوری برای همه اعضای کنگره ادعا فضل برنامه.

"کنگره نیاز به دانستن آنچه که جامعه اطلاعاتی می داند در مورد این تهدید قابل توجهی برای سربازان آمریکایی و متحدان و چه گزینه های در دسترس هستند برای نگه داشتن روسیه پاسخگو" پلوسی گفت.

سناتور. Tammy Duckworth, D -, ایلینوی, یک عضو کمیته نیروهای مسلح سنا خواستار آن شد که کمیته برگزاری جلسات در آنچه که او به نام "فضل دروازه."

Duckworth سابق ارتش سرهنگ که از دست هر دو پا در عراق متهم در ژوئن 27 بیانیه ای که "روسیه مخفیانه پرداخت داعش و کشتن سربازان آمریکایی. مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده برای ماه اما ظاهرا انجام می شود هیچ چیز به آنها را متوقف کند."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و جلسه توجیهی در گزارش نعمت در برابر نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب