بحث پخت و پز سوال که بیش از 1.8 میلیون نفر باید فکر

مهم نیست که چه مقاله یا دستور ما فقط فشار زندگی بر روی سایت و یا ترویج از طریق ایمیل و یا در Instagram و Faceb

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 اردیبهشت 1399

مهم نیست که چه مقاله یا دستور ما فقط فشار زندگی بر روی سایت و یا ترویج از طریق ایمیل و یا در Instagram و Facebook, وجود, یک صفحه در Food52 است که تقریبا به طور مداوم در لیست ده آدرس ها با بیشترین زمان واقعی بینندگان.

آن را از هشت سال پیش و آن را به طور کامل ویرایش نشد.

خط موضوع "چقدر سیر خرد شده برابر است با یک میخک?" است 1,801,965 views پس از آن نوشته شده بود مدتی در سال 2012. این اولین صفحه ای که می آید تا زمانی که شما نوع سوال به گوگل, که بدان معنی است که بسیاری از مردم واقعا می خواهید بدانید که چقدر سیر خرد شده برابر است با یک میخک.

فروشگاه داستان

پس چه کار کنیم ؟

One head of garlic, minced.
یک سر سیر خرد کرده. عکس از جیمز باج

آن را قطع نمی کند و خشک: این بستگی دارد که چگونه ریز خرد کرده سیر است و حتی اگر ریز ریز کردن استاندارد میخک اندازه ممکن است متفاوت باشد. برای ChefOno,

"میخک" [است] بی فایده اندازه گیری. نگاهی به تنوع در این صفحه—در هر نقطه از 1/4 قاشق چای خوری 1 قاشق غذا خوری—که یک تنوع از 1200%. من با استفاده از تبدیل 1 میخک برابر با 1 قاشق چای خوری. من معتقدم cook's Illustrated یکسان است.

چه چیزی جالب تر از عدم پاسخ به پاسخ (1 میخک برابر است با 1 قاشق چای خوری... نوع, گاهی, شاید... اما در پایان همه به سلیقه شما بستگی دارد, به هر حال: خون آشام ها در مقابل سیر شیطانهای) قضاوت است که پراکنده در سراسر این موضوع است.

نگاهی به این پاسخ که "رای بهترین" به عنوان مثال: "پاسخ" خواهد بود سخاوتمندانه اصطلاح در واقع. آن را بیشتر شبیه به یک خودداری از اطلاعات:

ببخشید من بازی شیر یا خط این "بسته بندی" سیر که دارای مواد نگهدارنده شیمیایی در آن در حمایت از گذراندن 20 ثانیه طول می کشد تا به ریز ریز کردن و یا گوشت چرخ کرده تازه واقعی حبه سیر.

اما سوارکاری در کنار این قضاوت یک عمل متقابل:

آن را کاملا یک کمی طولانی تر از 20 ثانیه و اگر این سیر آلی پس از آن وجود ندارد هر گونه مواد نگهدارنده.

Freshly chopped.
تازه خرد شده. عکس از جیمز باج

و که فقط قابل رویت ترین داد و بیداد. یک دیدگاه نوشت: "شما هرگز طعم سیر تازه از یک شیشه به طوری که هیچ معادل است." اما پس از آن ما باید یکی دیگر از Food52er در نیوزیلند که توضیح داد که او با استفاده از pre-سیر خرد چون سیر تازه است بسیار گران قیمت که در آن او زندگی می کند (و چون او را دوست دارد به اضافه کردن مقدار زیادی).

در تمام هزینه های اجتناب است که ننگین فوران می بینید فاسد نفت در پیچ بالای شیشه.

Anthony Bourdain, بین المللی از آشپزخانه رمز و راز

این اعتقادات قوی در مورد سیر مرا به یاد Anthony Bourdain است (در)معروف آشپزخانه محرمانه سیر عقیده:

سوء استفاده از سیر جرم است. پیر, سیر, سوخته, سیر, سیر کاهش بیش از حد طولانی پیش, سیر, شده است که شکست را از طریق یکی از کسانی که اعجوبههای ترسناکی که سیر مطبوعات در حال تمام نفرت انگیز است. [...] در تمام هزینه های اجتناب است که ننگین فوران می بینید فاسد نفت در پیچ بالای شیشه. بیش از حد تنبل برای پوست خشک)? شما سزاوار نیست به خوردن سیر.

آیا ما خیلی در مورد سیر به ویژه به دلیل آن را به عطر و طعم اساس بسیاری از غذاهای به طوری که مصرف یک میانبر در این بنیاد به معنی ناپایدار معماری بعد از? و یا آن را به دلیل سفت سیر یکی از مهمترین و نوکر حداقل لذت بخش smelliest از وظایف و امتناع از انجام این کار نشان می دهد که مقاومت به کار برای ما غذا ؟ و یا آن را به دلیل عدم درک تفاوت بین تازه-خرد شده و کارخانه-سیر خرد شده حاکی از بیشتر عدم تشخیص بین "خوب" مواد غذایی و مواد غذایی "بد" به طور کلی ؟

Four (leaf) clove(r)s.
چهار (برگ) میخک(r)s. عکس علامت واینبرگ

قبل از سیر خرد میانبر تر به نظر می رسد توهین از کنسرو لوبیا (شاید چون لوبیا خشک نگاهی طولانی به طبخ). اما آنچه در مورد فروشگاه خرید خمیر پای: این است که بیشتر یا کمتر فاحش نسبت به یک شیشه سیر ؟ با توجه به اینکه خمیر پای سخت است برای به دست آوردن حق در حالی که سفت سیر است که سخت به اشتباه premade پوسته احتمالا کمتر توبیخ. برای من, من می خواهم به جای برش کره را به آرد از 3 حبه ریز ریز کردن. جایی که ما در قرعه کشی میانبر خط ؟

من نیز نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که در مورد میلیون ها نفر از مردم که همان سوال را Sean Murray از Food52 کاربر که در اصل خواسته. آیا این امکان وجود دارد که بسیاری از آنها اجازه دهید بگویم العمل های زیر که برای 3 یا 4 قاشق چای خوری سیر خرد شده و سوال اگر آنها می خواهم که برای اجرا به فروشگاه برای خرید یکی دیگر از سر و یا اگر 1 میخک خواهد کرد ؟ شاید بسیاری از ذهن کنجکاو نبودند رسیدن به کوزه در همه.

تشویق به هر کسی که در تلاش برای بهتر آشپز خانه, مهم نیست که چه نوع از سیر استفاده می کنند.

Food52er rldougherty

یا شاید آنها بودند. در آن نباشد. (ما نمی خواهیم شما Bourdain.) من قطعا می خواهم برای شیشه و یا مطبوعات اگر من می خواستم به دو دسته از پخته ران مرغ با گوجه فرنگی و سیر (12 حبه) و یا سرد به زبان انگلیسی تهیه سوپ نخود فرنگی با سیر کرم (دو سر).

به عنوان rldougherty قرار داده و آن را "بله سیر تازه است بهترین. تشویق به هر کسی که در تلاش برای بهتر آشپز خانه, مهم نیست که چه نوع از سیر شما با استفاده از."

من می خواهم به توافق برسند.

But how many teaspoons of minced garlic from 3 whole heads?
اما چگونه بسیاری از قاشق چای خوری سیر خرد از 3 کل سر ؟ عکس علامت واینبرگ

1. قورمه با 40 حبه سیر

نه برای ضعف قلب (هر چند ما از شنیدن سیر منافع قلبی عروقی!)—هر دو به دلیل بزرگ, جسورانه,, سیر, طعم, و , چون, بله, شما واقعا باید به پوست تمام 40 میخک. اما آن را به خوبی به ارزش آن برای ذوب در دهان شما گوشت و کاملا چاشنی فوق العاده ابریشمی سبزیجات است که در نتیجه.

2. حریصا بره و لوبیا & سیر سبز

آیا این مناقصه shreddable بره شکم که باعث می شود ما عاشق این ظرف ، یا خامه, چاق و چله, طعم, بسته بندی حبوبات, شنا در lamby براث? نه—این آمار سیر رنده شده را که دوش خاکی کمی تلخ و سبزی همراه با هر دو اجزای. آن را به ارمغان می آورد برخی از مقدار مورد نیاز روشنایی و وضوح به حزب.

3. کرنوالی بازی سوپ مرغ با سیر و زنجبیل و سوخاری موسیر

سیر و زنجبیل تقویت و افزایش در غیر این صورت دلپذیر و مرغ و سوپ نیز چاشنی بازی مرغ و گوشت از خارج در. شکوفا سوخاری موسیر می دهد برخی از بحران به تمام امور, اما غالب شدن نیست معطر undertones از سوپ.

4. Shroom & لوبیا سفید میگو درشت

شما می دانید و عشق کلاسیک shrimp scampi با تمام اذوقه و نوشابه سیر, لمونی فریبندگی. اما آیا تا کنون سعی کردم آن را با اومامی-غنی قارچ و خامه ای لوبیا سفید? اگر نه ما به شدت آن را توصیه.

5. کرم سیر مرغ

سیر, کره, herbes de Provence, خردل دیژون و بله, کرم های سنگین را برای لذت سس شما می خواهید به غذا خوردن با قاشق مربا خوری. نرم افزار نکته: دو دسته از سس و بیش از اندازه آن را در هر چیزی و همه چیز فراتر از فقط مرغ—لوبیا سبز بخار پز و یا مارچوبه نان ترد, سیب زمینی پخته برای شروع.

6. ترد سیر شیب

اگر شما ماست یونانی و سیر و نمک و فلفل شما باید جدید خود را مورد علاقه و جدید خود را به تراشه. به طور جدی! آن را به شما یادآوری از معشوق حزب علوفه پیاز فرانسوی شیب اما با تعداد زیادی شخصیت و pizzazz. یک خواننده raved: "دوست داشتنی و ساده و بسیار بیشتر از مجموع اجزاء آن است. کردم gobbled ورزیدن." می تواند ما را در زمان آینده وجود دارد شیب برای gobbling?!

شما چه فکر می کنید ؟ با استفاده از قبل از سیر خرد شده یک کاردینال پخت و پز گناه ؟ چه پخت و پز میانبر شما هرگز استفاده کنید ؟

این مقاله در اصل منتشر شد در سال 2016.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب