بهترین صفحه اصلی, کیت ابزار دستی مالکان

با یک جامد مجموعه ای از ابزارهای رایج در بر داشت در بسیاری از خانه کیت ابزار شما می توانید تعمیرات و تکمیل پر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 خرداد 1399

با یک جامد مجموعه ای از ابزارهای رایج در بر داشت در بسیاری از خانه کیت ابزار شما می توانید تعمیرات و تکمیل پروژه های DIY را با سهولت.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Home Tool Kit

عکس: depositphotos.com

این که آیا شما خود را اجاره و یا خانه خود را به یک جعبه ابزار است که سرمایه گذاری ضروری اجتناب ناپذیر رفع و پروژه های مورد نیاز در اطراف خانه از حلق آویز پرده به نصب و راه اندازی یک باغ تخت. بهترین صفحه اصلی جعبه ابزار باید برای آماده کردن شما برای اکثر (اگر نه همه) مشاغل خانگی شما می خواهید به انجام به انجام لیست است که بسته به خانه سن و سطح راحتی خود را با تبادل نظر و بهبود. اگر اولویت خود را خم بیشتر به سمت مشاغل کوچک مانند مونتاژ مبلمان و تعویض دستگیره های درب, شما به احتمال زیاد نیاز به یک تا حدودی اساسی tool kit. به عنوان شما به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتری در شما مهارت های DIY شما می توانید اضافه کردن قدرت و ابزار دیگر.

هنگامی که شما برای اولین بار در فروشگاه برای یک جعبه ابزار انتخاب به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان. به دنبال این راهنمایی برای حرکت بازار و به یاد داشته باشید به تمرکز بر روی ابزار شما نیاز برای پروژه های اساسی و تعمیرات خانه قبل از شما گسترش دهد. سپس در ادامه به دیدن توصیه هایی برای پنج برجسته استارت مجموعه.

 1. بهترین کلی: استنلی 65 قطعه صاحب خانه DIY ابزار کیت
 2. نفر دوم: Workpro 100 قطعه کشو آشپزخانه خانه جعبه ابزار
 3. بهترین برای مالکان جدید: سیاه و سفید+دکر 8V مته و ابزار کیت
 4. بهترین ارزش: آپولو ابزار 39-قطعه تعمیر عمومی دست ابزار مجموعه
 5. بهترین برای DIYERS: هلال 170 Pc. هدف کلی مجموعه ای از ابزار
Best Home Tool Kit

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات

قبل از تصمیم گیری در یک خانه کیت ابزار مهم است که به در نظر گرفتن چه ابزار شما با استفاده از اغلب همراه با چند عوامل دیگر به اطمینان حاصل شود که شما انتخاب می کنید بهترین کیت برای نیازهای شما.

ابزار در خانه جعبه ابزار

این که آیا شما انتخاب می کنید یک پایه یا پیشرفته جعبه ابزار بهترین آنهایی که این ابزار ضروری:

 • پنجه چکش: شما نیاز به این برای بسیاری از مشاغل از جمله ها و از بین بردن ناخن.
 • نوار اندازه گیری: اندازه گیری دقیق حیاتی برای اطمینان حاصل شود که شما سفارش صحیح اندازه پنجره سایه تعیین مربع از اتاق شما را به طرح و رنگ و به درستی فضای دیوار آویختن و بسیاری از مشاغل دیگر.
 • پیچ گوشتی: شما نیاز به یک فیلیپس و پیچ گوشتی سر تخت. شما با استفاده از این برای سفت کردن لولا و دستگیره های درب راست الکتریکی صفحات, تعمیر صندلی شل, پاهای, مونتاژ مبلمان و اسباب بازی و بسیاری از کارهای دیگر. در حالت ایده آل شما می خواهید به انواع اندازه ها در دست, اما شماره دو اندازه شایع ترین مورد استفاده در مبلمان است. اگر شما حداقل فضا برای ابزارهای خرید ترکیبی پیچ گوشتی به جای کامل مجموعه پیچ گوشتی. ترکیبی پیچ گوشتی یکی با تعویض راهنمایی در اندازه های مختلف. شما می توانید آن را به صورت منظم ترین خانه تعمیرات و نگهداری.
 • یک کلید سحر و جادو, همچنین شناخته شده به عنوان یک آچار آلن: شما با استفاده از یک کلید سحر و جادو به سرعت سفت یا شل کردن پیچ و مهره, پیچ و اتصال دهنده ها. آنها در دسترس هستند در اندازه های مختلف و به عنوان یک کیت.
 • سطح: با استفاده از یک سطح برای اطمینان از تصاویر خود را آویزان راست وسایل خود را ندارد در زاویه ها و قفسه های خود را نمی شیب.
 • سوزن بینی انبردست: اینها ایده آل برای ظریف وظایف مانند طلا و جواهر تعمیر.
 • ابزار چاقو: این استفاده می شود برای شکستن جعبه برش به بسته بندی و درزبندی لوله.

مفید ابزارهای اضافی

 • دقت پیچ گوشتی (هر دو فیلیپس و سر مسطح): بسیاری از الکترونیک شامل کوچک پیچ. به اندازه های کوچکتر از پیچ گوشتی های مورد نیاز برای این پیچ ها را شامل می شوند نیست در اکثر خانه کیت ابزار. دقت پیچ گوشتی اجازه می دهد تا شما را به سفت کردن پیچ کوچک حتی در عینک.
 • آچار قابل تنظیم: شما با استفاده از آچار قابل تنظیم به شل و یا سفت آجیل و پیچ و مهره. در نظر گرفتن 8 اینچ اندازه که دسته مشاغل و طول می کشد محل در کل مجموعه آچار.
 • قدرت مته: بله شما می توانید با استفاده از یک پیچ گوشتی برای سفت کردن و حذف پیچ اما قدرت مته کاهش نیاز به زمان و تلاش است.

بسیاری از تولید کنندگان کم هزینه تر مجموعه ابزار برای جبران کیفیت پایین ابزار با فراوانی از اقلام است. به عبارت دیگر این کمیت بر کیفیت است. چوب به محاکمه و درست علامت های تجاری که دارای شهرت عالی. شناخته شده ترین تولید کنندگان ابزار باید نقاط قیمت برای مطابقت با تمام بودجه ها. شروع با یک مجموعه ای از ابزار از معتبر ابزار تولید کننده و اضافه کردن به عنوان مورد نیاز است.

اندازه

همانطور که قبلا ذکر آن مهم به نظر چه شغل شما مقابله خواهد شد قبل از شما سرمایه گذاری در یک ابزار کیت. شما متوجه خواهید شد که برخی از کیت شامل هر دو متریک و امپریال اندازه. آن دستی که هر دو به دلیل بسیاری از مبلمان کیت های ساخته شده در خارج از کشور.

ذخیره سازی

مجموعه ای از خانه ابزار به طور کلی شامل یک کیف قابل حمل. تولید کنندگان را در برخی موارد از پلاستیک سفت و سخت با نقاط اختصاص داده شده برای هر ابزار. سایر موارد حمل نرم طرفه پارچه duffle bags یا zip پارچه موارد است. پارچه موارد سخت تر برای تمیز کردن, اما شما می توانید فشرده سازی آنها را به جا به فضاهای تنگ. در نظر بگیرید که در آن شما برنامه ای برای ذخیره کیت. منطقه ذخیره سازی را تعیین می کند حمل مورد برای شما است.

ما تراکم بالا

بهترین صفحه اصلی ابزار کیت شامل همه چیز شما نیاز برای پروژه های اساسی و تعمیرات, اما نمی خواهد خود را درهم و برهمی خانه با نیازی اضافی. شما می توانید مقابله با خانواده شایع ترین پروژه های با کیت توصیه می کنیم زیر. در ادامه به دیدن که کیت به بهترین وجه مناسب نیازهای شما.

Best Home Tool Kit STANLEY

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: استنلی صاحب خانه DIY ابزار کیت

برای بیش از 175 سال استنلی ابزار شده اند در این کمربند از سازندگان حرفه ای و صفحه اصلی DIYers. 65-قطعه کیت شامل تمام ابزار اساسی به علاوه 30 بیت پیچ گوشتی, 10 آلن آچار/سحر و جادو کلید هشت چرخ ضامن دار پیوست و بیشتر. این متوسط قیمت کیت معادل ده استنلی فردی ابزار همه با هم بسته بندی شده در یک جمع و جور سفت و سخت کیف قابل حمل. جعلی با کیفیت بالا فولاد به پایان رسید و در لهستانی بالا نیکل کروم یا کروم سیاه و سفید, این ابزار تولید به استنلی مشخصات جلسه و اغلب بیش از موسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI) مشخصات فنی.

Best Home Tool Kit WORKPRO

عکس: amazon.com

2. بهترین فشرده: Workpro کشو آشپزخانه خانه جعبه ابزار

این Workpro کشو آشپزخانه کیت به شما همه چیز شما نیاز برای تعمیرات خانه در یک اندازه جمع و جور. بله, آن را با 100 قطعه اما این بدان معنا نیست که آن را بزرگ و حجیم. این کیت دارای تمام اصول اولیه شما نیاز دارید از جمله پنجه چکش سوزن بینی و استاندارد انبردست, آچار 9 اینچ مغناطیسی سطح و چند بیت پیچ گوشتی. این شهر همچنین دارای چهار precision پیچ گوشتی و آچار قابل تنظیم. این کیت دارای ساختاری سبک بوده اما با دوام و نرم طرفه کیسه ذخیره سازی که tucks منظمی دور به یک کشو با سهولت. این Workpro مجموعه ای است از قیمت پایین تا اواسط محدوده زمانی که می آید به خانه کیت ابزار.

Best Home Tool Kit BLACKDECKER

عکس: amazon.com

3. بهترین برای مالکان جدید: سیاه و سفید+دکر صفحه اصلی جعبه ابزار

وجود دارد هیچ چیز مانند داشتن خانه اول خود را, اما خرید ابزار برای صفحه اصلی تعمیرات و نگهداری می تواند تبدیل به گران است. سیاه و سفید+دکر تولید با کیفیت ابزار در متوسط قیمت از سال 1910. این کیت با قیمت مناسب در اواسط برد حاوی تمامی اساسی دست ابزار شما نیاز دارید به علاوه 8-ولت لیتیوم-یون مته. 8-ولت مته نیست قوی ترین مته در بازار, اما آن را ایده آل برای استفاده به مونتاژ مبلمان چسبیدن به میله پرده و حتی تعویض درب کابینت.

Best Home Tool Kit Apollo

عکس: amazon.com

4. بهترین ارزش: آپولو ابزار تعمیر عمومی دست ابزار مجموعه

آپولو مجموعه ابزار شامل مفید ترین ابزار برای پایه DIY تعمیرات خانگی مانند پیچ سفت. این کیت شامل تمام ابزار اساسی شما نیاز دارید به علاوه دقت پیچ گوشتی و یک جفت قیچی. مجموعه ای است که به راحتی در بسته بندی محکم و در مورد. آن را مناسب برای grads کالج در اولین آپارتمان و یا به عنوان یک ابزار فوق العاده را به در ماشین و یا RV. با این آپولو مجموعه ابزار شما می توانید تمام ملزومات برای یک قیمت مناسب.

Best Home Tool Kit Crescent

عکس: amazon.com

5. بهترین برای DIYERS: هلال هدف کلی مجموعه ای از ابزار

هلال محترم توسط تجار و مالکان به طور یکسان برای ابزار و دوام آن ابزار است. این مجموعه شامل یک جامد مجموعه ای از ابزار است که شما را قادر به کار بر روی موتورهای دوچرخه و مبلمان و وسایل نقلیه و بیشتر. این شهر همچنین دارای یک ترکیب از متریک و امپریال ابزار. آن را فاقد پایه ابزار دست مانند یک چکش و یک نوار اندازه گیری. آیا استفاده از این کیت اگر شما اولین بار DIYer. این پیشرفته کیت روی گرانتر پایان طراحی شده برای چاشنی DIYers که می خواهند خود را به گسترش مجموعه ابزار.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب