چگونه به استفاده از یک نوار اندازه گیری

چگونه به استفاده از یک نوار اندازه گیری (و خواندن نتایج آن) | باب ویلا استاد این ساده و در عین حال ابزار بسیار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399
چگونه به استفاده از یک نوار اندازه گیری (و خواندن نتایج آن) | باب ویلا

استاد این ساده و در عین حال ابزار بسیار مهم برای اطمینان از دقت برای پروژه های خود را.

How To Use a Tape Measure

عکس: istockphoto.com

شما بدون شک شنیده نجاری ضرب المثل "اندازه گیری دو بار یک بار قطع" و حتی ممکن است را ساخته اند آن را سرود برای پروژه های خود را. اما مگر اینکه شما می دانید که چگونه به استفاده از یک نوار اندازه گیری و صحیح خواندن آن نشانه گذاری بهترین تلاش های خود را می تواند کمی خارج و متاسفانه هر مقدار از "خاموش" فقط نمی. چه تر است, این به ظاهر یک ابزار توجه داشته باشید در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انجام وظایف علاوه بر این به سادگی اندازه گیری طول بین نقطه A و نقطه B. بنابراین در ادامه به بررسی این حقیر باید پیاده سازی و یادگیری به استخدام آن را به درستی—برای همه چیز از اندازه گیری داخل عرض یک قفسه کتاب, سریع, گل میخ محل به رسم یک دایره کامل.

خواندن یک نوار اندازه گیری

How To Use a Tape Measure: Measurement Increments

عکس: istockphoto.com

نمی گویند "duh!" مقدار زیادی از DIYers و حتی برخی از تجربه نجاران حرفه ای ممکن است آگاه از تمام اطلاعات در یک فرمت فلزی نوار اندازه گیری. در زیر یک پرایمر در قطعات و اندازه گیری میزان سود شما در پیدا کردن قابل اعتماد نوار اندازه گیری.

تعیین محل, مسکن, تنگ, قفل و تیغه.

 • مسکن: پلاستیک یا فلز مسکن دارای نوار. آن می تواند به عنوان سریع اندازه گیری و ابزار خود را با استفاده از پایه مسکن برای اندازه گیری مسافت های کوتاه (طول مسکن به نظر می رسد بر پایه آن برای مرجع آسان).
 • تانگ: کلیپ فلزی در انتهای نوار, همچنین شناخته شده به عنوان کلیپ و یا قلاب. هنگام خواندن نوار اندازه گیری تانگ صفر نشان می دهد.
 • قفل: دکمه در مقابل مسکن قفل نوار در محل هنگام فشرده جلوگیری از این نوار از جیبش بیشتر و یا جمع.
 • تیغه: اصطلاح فنی برای نوار خود تیغه استفاده می شود با کشیدن تنگ کشش در سراسر این فاصله را اندازه گیری و خواندن اعداد و نمادها بر روی تیغه.

خواندن یک نوار اندازه گیری افزایشی علائم برای سیستم امپریال.

در ایالات متحده شاهنشاهی سیستم اندازه گیری به طور معمول استفاده می شود در یک نوار اندازه گیری هر چند برخی از مدل ها ممکن است هر دو امپریال و متریک سیستم. یک نوار اندازه گیری با هر دو اینچ و سانتی متر معمولا امپریال اندازه گیری با رنگ قرمز در بالای تیغه در حالی که اندازه گیری های متریک در سیاه و سفید در پایین تیغه.

 • پا یا 1': پا اندازه گیری را نشان می دهد تا در 12 اینچ و نوشته شده است به عنوان 1F. این اندازه گیری به طور معمول در یک جعبه سیاه با یک مثلث کوچک یا فلش با اشاره به اینچ خط است که در آن می افتد. مثال: 1F=1', 2F=2', 3F=3'
 • اینچ یا 1": در اینچ اندازه گیری طولانی ترین خط عمودی در امپریال نیمی از تیغه. این خط نشان داده شده است تعداد زیادی نشسته در سمت چپ خط. مثال: 1=1", 2=2", 3=3"
 • نصف و یا½": دوم طولانی ترین خط نیم اینچ اندازه گیری. برخی از اندازه گیری نوار تنها نشان می دهد که خط به عنوان یک اندازه گیری شاخص, در حالی که دیگران را نشان می دهد و خط کسری نمایندگی از اندازه گیری. مثال: ½=1/2"
 • سه ماهه و یا¼": اواسط اندازه خط سوم طولانی ترین و سوم در کوتاهترین معمولی نوار اندازه گیری. این خط اقدامات یک چهارم اینچ است. آن را نیز ممکن است نشان داده شود که با یک کسری نمایندگی مشابه به نیم اینچ. مثال ¼ =1/4", ¾=3/4"
 • هشتم یا 1/8": دوم کوتاهترین خط در امپریال اندازه گیری ذکر شده است به عنوان یک هشتم اینچ است. این خط نیز ممکن است نشان داده شده با یک کسری نمایندگی. مثال: 1/8=1/8", 3/8=3/8", 5/8=5/8"
 • شانزدهم یا 1/16": کوتاه ترین خط در امپریال اندازه گیری نشان می دهد 16 اینچ می کند و به طور معمول کسری نمایندگی.

خواندن یک نوار اندازه گیری افزایشی علائم برای سیستم متریک.

 • متر یا 1 متر: یک متری مارک در واقع یکی از 100 سانتی متر مارک و یا 10 decimeter مارک. آن نشان داده شده است 1m. در برخی از نوار اقدامات سانتی متر آغاز خواهد شد در یکی از زیر متر مارک. مثال: 1m=1m
 • Decimeter یا 1dm: یک decimeter مارک است که به طور معمول نشان داده شده در رنگ قرمز بر اساس اعداد از 10. این اندازه گیری واقع شده است و در هر 10 سانتی متر خط. مثال: 10=1dm, 20=2dm, 30=3dm
 • سانتی متر و یا 1 سانتی متر: این اندازه گیری نشان داده شده است طولانی ترین خط در متریک طرف تیغه و تعداد زیادی. این اندازه گیری را می توان در هر 10 میلیمتر مارک. مثال: 1=1 cm 2=2 سانتی متر 3=3 سانتی متر
 • میلیمتر یا 1mm: کوچکترین اندازه گیری متریک در تیغه میلیمتر. آن است که نشان داده شده با یک شماره و یا کسری اما به سادگی با کوچکترین خط در متریک سمت تیغه با هر پنجم میلیمتر خط بودن کمی طولانی تر برای نشان دادن نقطه نیمه راه بین سانتی متر است.

درک این مهم اضافی اندازه گیری.

 • گل میخ اندازه گیری: مربع قرمز هر 16 اینچ نشان می دهد در مرکز میخ دیوار فاصله. بنابراین اگر برای مثال شما در حال نصب قرنیز تر و تمیز شما می توانید ذخیره کردن نوار اندازه گیری در سراسر دیوار و با استفاده از مربع های قرمز برای قرار دادن خاتم در پشت تیغه. نگه داشتن در ذهن است که دومین گل میخ در دیوار نصب شده است و 16 اینچ از پایان دیوار نیست از مرکز از اولین گل میخ.
 • تیرچه اندازه گیری: سیاه و سفید الماس واقع هر 19 3/16 اینچ نشان می دهد در مرکز تیرچه فاصله. این اجازه می دهد تا شما را به سرعت شناسایی تیرچه بدون استفاده از گل میخ یاب مفید هنگامی که استخوان floorboards.
How To Use a Tape Measure: Tips and Directions

عکس: istockphoto.com

با استفاده از یک نوار اندازه گیری

به دنبال این دستورالعمل ها برای چگونه به استفاده از یک نوار اندازه گیری به طور موثر.

به استفاده از یک نوار اندازه گیری کشش تانگ از مسکن و قلاب آن را در لبه جسم اندازه گیری می شود. کشش تیغه سراسر شیء قفل و سپس مشاهده که در آن تیغه دیدار پایان شی. نزدیکترین خط روی تیغه به پایان هدف نهایی اندازه گیری. هنگامی که شما اشاره کرده اند آن را رها کردن تنگ, برگزاری تیغه با دست خود را به طوری که آن را لگد نمی تواند باعث صدمه سپس دکمه قفل به انتشار تیغه. به آرامی اجازه می دهد که تیغه به بازگشت به مسکن.

How To Use a Tape Measure: Keeping Measurements Accurate

عکس: istockphoto.com

درست صفر قلاب ویژگی را حفظ خواهد کرد اندازه گیری دقیق است.

اولین اینچ بر روی یک نوار اندازه گیری است که در واقع کوتاه توسط 1/16 اینچ زیرا این فلز در تانگ دقیقا 1/16 اینچ. بنابراین برای اندازه گیری های گرفته شده از داخل لبه یک شی مانند اندازه گیری طول یک دیوار از گوشه ای به گوشه ای تانگ اسلاید در برابر تیغه فلزی از تانگ اضافه شده است به حساب "از دست رفته" 1/16 اینچ.

این امر شما را ترک 1/16 اینچ کوتاه برای اشیاء است که اندازه گیری از لبه خارج مانند عرشه هیئت مدیره. به حساب این تانگ اسلاید 1/16 اینچ هنگامی که آن را قلاب بر روی یک شی اجازه می دهد اندازه گیری واقعی گرفته شود. همیشه اطمینان حاصل شود که تنگ است به طور کامل توسعه یافته هنگامی که قلاب بر روی یک لبه.

دور تا گمراه در کنار بزرگتر است.

هنگام خواندن یک نوار اندازه گیری لبه جسم ممکن است سقوط بین دو خط بر روی تیغه. برای جلوگیری از برش بیش از حد کوتاه همیشه دور تا بزرگتر اندازه گیری. در بدترین حالت شما نیاز به اندازه گیری و برش را دوباره اما این به مراتب بهتر از هدر دادن یک قطعه از مواد که 1/16 اینچ بیش از حد کوتاه برای نیازهای شما.

استفاده از مسکن برای اندازه گیری داخل به جای خم نوار.

این یک اشتباه رایج هنگام مصرف داخل اندازه گیری (مانند داخل عرض یک قفسه کتاب) به جلو و تیغه بیشتر از لازم است و سپس خم آن را به تناسب در برابر یک طرف شی در حالی که تنگ است تحت فشار قرار دادند و در مقابل طرف دیگر. خم نوار می تواند منجر به برآورد به جای اندازه گیری دقیق. به جای نشستن پایه نوار اندازه گیری در برابر یک طرف جسم اندازه گیری می شود. کشیدن تنگ کردن و نگه دارید و آن را به سمت قفسه کتاب. نگاهی به خواندن از نوار و اضافه کردن آن به طول مسکن (با اشاره بر پایه آن) به خواندن دقیق. این عمل نیز مانع از نوار از خم بارها و بارها که باعث آسیب و سایش زودرس.

How To Use a Tape Measure: The Curve of the Blade Increases Rigidity

عکس: istockphoto.com

منحنی تیغه را بهبود می بخشد نوار سفتی.

نوار اندازه گیری تیغه ها کمی مقعر به افزایش تیغه سفتی زمانی که در حال استفاده است. این اجازه می دهد تا منحنی تیغه کشیده شود بیشتر بدون از دست دادن سفتی کمک به دیگر اندازه گیری با دقت بیشتر.

با استفاده از دندانه دار قلم ابزار در انتهای تیغه زمانی که یک مداد در دست نیست.

کسل کننده لبه های دندانه دار در پایان تانگ نیز می تواند به عنوان یک نشانگر است. اگر شما لازم نیست که یک مداد یا مارک ابزار دستی, اجرای لبه های دندانه دار به عقب و جلو در سراسر مواد در حال اندازه گیری به علامت نقطه.

اشتباه نکنید ناخن و پیچ گرفتن ساده برای یک سوراخ در تنگ.

تانگ همچنین دارای یک سوراخ کوچک در پایان درست بالای لبه های دندانه دار به طور خاص طراحی شده به قلاب بر روی یک میخ یا پیچ بسیار مفید هنگامی که اندازه گیری سطح صاف و بدون یک شریک. به سادگی قرار دادن یک میخ یا پیچ به سمت سطح شتاب سر از دکمه با سوراخ تنگ و جلو و تیغه را سریع و دقیق اندازه گیری.

سوراخ در تانگ نیز می تواند مورد استفاده برای ایجاد کامل محافل بزرگ اگر شما در حال تهیه یک تنبل سوزان و یا دور میز. قرار دادن یک میخ یا پیچ در وسط مواد اندازه گیری می شود و سپس قلاب تانگ به سر. جلو و تیغه را به خارج از شعاع مورد نظر (نصف قطر دایره) و دکمه قفل. با استفاده از یک مداد علامت اولیه اندازه گیری و نگه داشتن نوک مداد نشسته و به آرامی بر روی سطح مواد در این نقطه است. چرخش نوار اندازه گیری در کامل 360 درجه نگه داشتن تانگ بصورتی پایدار و محکم به سر ناخن و یا پیچ. تکمیل چرخش و شما باید یک دایره کامل.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب