بهترین مدفوع چوبی برای منزل شما

این که آیا شما یک نوار خانه و یا می خواهید برای اضافه کردن فضا برای گاه به گاه ناهار خوری در آشپزخانه شما, این لیست بالا مدفوع چوبی می تواند کمک به شما انتخاب بهترین مدفوع چوبی برای فضای خود را سبک و عملکرد است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Wooden Stool Option

عکس: amazon.com

با میله و ناهار خوری شمارنده محبوب تر از همیشه barstools را تبدیل به یک جزء اصلی تجهیز و دلیل خوب است. شیک و کاربردی این قطعات ساده ارائه لکه های آرامش بخش و سرگرم کننده و همچنین به عنوان ناهار خوری گاه به گاه. آنها نیز ایستاده به عنوان به طور منظم و یا اضافی ناهار خوری و صندلی برای آشپزخانه های کوچک و آپارتمان فضاهای. در حالی که فلز و پلاستیک مدفوع باید منافع خود را کلاسیک چوبی مدفوع ظریف است, بی انتها, عملی است. مدفوع چوبی همچنین اضافه کردن یک گرم و جذاب عنصر طراحی برای آشپزخانه خود را و یا نوار منطقه است. قبل از اینکه شما حرکت شبیه چمچه زنی های چوبی مدفوع و یا مجموعه ای برای خانه خود در نظر بگیرید صندلی سبک و تطبیق پذیری. بهترین مدفوع چوبی تعادل فرم و عملکرد, به طوری که آنها نگاه خوب است اما ارائه راحتی و قابلیت اطمینان. همچنین باید بودجه و ارتفاع بار نیاز دارد. پیدا کردن راست قطعه از مبلمان طول می کشد پس از این توصیه ها برای برخی از مدفوع چوبی ممکن است مفید باشد.

ما تراکم بالا

The Best Wooden Stool Option: Winsome 29-Inch Square Leg Bar Stool

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Winsome 29 اینچ مربع پا مدفوع نوار

جامد چوب ساخت و ساز می تواند یکی از چندین پس از اتمام چوب و مسرت مربع پا مدفوع نوار گرم گردو جفت خوبی با بسیاری از نوار و یا کانتر آشپزخانه انواع. تمیز و حداقل با مربع و دور صندلی چوبی این مدفوع را ساده و در عین حال لمس مدرن به فضا. خود را کلاسیک طراحی چوب زیبایی خشنود است اما محکم. و در 29 اینچ بالا آنها با توجه به استاندارد ترین نوار ارتفاعات. زیرا آنها نامزدی و کاربردي-رایگان این مدفوع حفظ مشخصات پایین در آشپزخانه و اتاق نشیمن tucking به راحتی در زیر نوار بالا آشپزخانه زمانی که استفاده نمی کنید به صرفه جویی در فضا. به عنوان یک پاداش آنها در یک مجموعه ای از دو به طور کامل مونتاژ.

The Best Wooden Stool Option: Ashley Furniture Signature Design Swivel Barstool

عکس: amazon.com

2. ارتقا انتخاب کنید: Ashley Furniture طراحی امضا مفصل گردنده Barstool

اگر درجه یک و تصفیه شده barstool بدون تشریفات مناسب سبک اتاق اشلی مبلمان طراحی امضا مفصل گردنده Barstool باید متناسب با سمت راست در. این قطعه بی انتها کنه جعبه سمت راست پس از آن, راحت, شیک, بادوام و متنوع است. آن را نیز گران تر از مدل های دیگر در این لیست اما با همین دلیل خوب است: آن مواد عبارتند از: چوب, مهندسی چوب و فلز به همراه یک کیف چرم faux وبهلسترد پشتی صندلی. آن را طراحی شده برای سال گذشته. 360 درجه مفصل گردنده برای صندلی می دهد طیف گسترده ای از حرکت به پرستاران به طوری که آنها می توانند در جریان مکالمه. با تشکر از گرد پشتی و تشک بادی مجهزند صندلی, نشستن روی نیمکت چوبی مدفوع احساس راحت و محکم حتی wiggly برای کودکان و نوجوانان. این اشلی مدفوع می آید در دو ارتفاع—شمارنده و میخانه—و همچنین به عنوان چهار رنگ پس از آن مکمل می تواند انواع مختلفی از دکوراسیون خانه است.

The Best Wooden Stool Option: Linon Home Decor Keira Pad Back Folding Counter Stool

عکس: amazon.com

3. ترین های قابل حمل: Linon دکور خانه کایرا پد عقب تاشو ضد مدفوع

این Linon دکوراسیون خانه کایرا پد عقب تاشو ضد مدفوع قابل حمل گزینه برای هیچ-ریشه دار کردن راحت barstool که در فروشگاه ها به راحتی. از چوب ساخته شده با وینیل-صندلی خالی و پشتی این یکی دنج و در عین حال محکم ضد ارتفاع صندلی (24 اینچ در صندلی) است که می تواند نگه دارید تا 250 پوند است. این مدل از مدفوع ارائه می دهد و دوام و ثبات در طراحی صرفه جویی در فضا. هنگامی که استفاده نمی کنید آن را به سادگی به چین و فروشگاه های دور در برابر یک دیوار گنجه. در تنها 18 پوند آن را بیش از حد سنگین به حمل از یک اتاق به اتاق و مدفوع مجموعه تا دوباره در ثانیه است. مدفوع وینیل پد تمیز کردن سریع و آسان با یک پاک کردن با یک پارچه مرطوب به عنوان مورد نیاز است. این مدفوع می آید به طور کامل مونتاژ.

The Best Wooden Stool Option: Boraam Bali Bar Height Swivel Stool

عکس: amazon.com

4. متنوع ترین: Boraam بالی نوار ارتفاع مفصل گردنده مدفوع

این Boraam بالی نوار ارتفاع مفصل گردنده مدفوع, معاصر, قطعه ای از مبلمان با یک نگاه طبیعی برای آشپزخانه و نوار مناطق و یا فضاهای زندگی. گردد از چوب جامد با فلز kickplate در footrests از مدفوع خوش تیپ و شیک ولی محکم و مفید است. آن را با یک مفصل گردنده 360 درجه عنصر منحنی صندلی گشاد, پاهای, ترکیبی فراهم می کند که انعطاف پذیری و راحتی و تعادل می باشد. با تشکر از طراحی مدرن آن این چوبی مدفوع می تواند با اواسط قرن یا معاصر دکور. مدفوع و حتی به عنوان یک تابعی لهجه قطعه در یک اتاق زندگی می کنند. این Boraam بالی مدفوع موجود در استاندارد ارتفاع بار (29 اینچ) و آشپزخانه ارتفاع (24 اینچ) و همچنین چند با توجه به یک اتاق ،

The Best Wooden Stool Option: Ball & Cast HSA-1102B-2 Swivel Stool

عکس: amazon.com

5. ارگونومیک انتخاب کنید: توپ های بازیگران HSA-1102B-2 مفصل گردنده مدفوع

کلاسیک گاه به گاه و فوق العاده راحت توپ های بازیگران HSA-1102B-2 مفصل گردنده مدفوع است علاوه بر ایده آل برای آشپزخانه شمارنده سلیمان و یا میله های زندان. Ruggedly ساخته شده از چوب جنگلی جامد با یک بالشتک صندلی و کمی خمیده خالی پشتی این است که محکم مدفوع با برخی از پشتیبانی و سبک است که شرکای خوبی با بسیاری از خانه décors. این برنامه شامل یک مفصل گردنده 360 درجه است که اجازه می دهد تا مدفوع به طور کامل و بی سر و صدا چرخد barstool می تواند پیچ و تاب و با آن کاربر به صورت مکالمه وظایف و یا تلویزیون است. به راحتی با تشک بادی مجهزند faux چرم صندلی پاک به راحتی با پاک کردن با یک پارچه مرطوب از زمان به زمان. توپ و ریخته گری می آید در دو صندلی ارتفاع—24 اینچ و 29 اینچ—و انواع رنگ ها.

The Best Wooden Stool Option: Nathan James 21403 Hylie Nailhead Pub-Height Stool

عکس: amazon.com

6. بهترین نوار HEIGHT: Nathan James 21403 Hylie Nailhead میخانه-Height مدفوع

این برنامه شامل 4 اینچ ضخامت نسبتا نرمی صندلی و قاب چوبی با برانکار به Nathan James Hylie Nailhead نوار مدفوع هر دو شیک و فوق العاده راحت است. این صندلی وبهلسترد می آید در رنگ های مختلف از جمله بژ و سیاه و سفید و خاکستری و بیشتر پس از این چوبی نامزدی barstool می توانید با معاصر یا خانه رعیتی بالا شمارنده آشپزخانه و کافه ها. جامد پاینوود قاب به معنی این barstool ویژگی های سبک اما محکم طراحی است که می تواند پشتیبانی تا 250 پوند است. پارچه صندلی اقدامات 29 اینچ بالا و کافی زین بالشتک و footrests برای آسایش و راحتی. اثاثه یا لوازم داخلی امکانات شیک nailhead جزئیات. به طور کلی این راحت و محکم چوبی مدفوع می توانید اضافه کردن کلاس و جذابیت به یک میخانه, میز, نوار و یا آشپزخانه.

The Best Wooden Stool Option: Acme Furniture Set of 2 Gaucho Stools, 18 Inch

عکس: amazon.com

7. بهترین و کوتاه قد: Acme, مبلمان, مجموعه ای از 2 Gaucho مدفوع 18 اینچ

گردد از جامد rubberwood با گرم گردو پایان اوج مبلمان Gaucho مدفوع است یک راه حل برای صندلی در فضای ناهار خوری. محکم و جمع و جور اما تنها 18 اینچ بالا در صندلی مدفوع بزرگ شده به جداول ناهار خوری به عنوان مهمان وارد. این مدفوع چوبی را کمی فضا و وزن کمتر از 18 پوند است. اگر چه مجموعه ای از دو مدفوع بودجه دوستانه قطعات نگاه حق بیمه بیشتر با تشکر بسیار عالی ساخت و ساز و مواد با کیفیت بالا. آنها مطابقت خوبی با مقدار زیادی از اتاق ناهار خوری آشپزخانه یا اتاق نشیمن سبک به خصوص روستایی و خانه دکور. مدفوع وارد unassembled اما با هم به راحتی و با ابزارهای لازم و سخت افزار.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>