پس از اعتراض آلاسکا, مدرسه, مدیره, معکوس ممنوعیت 2 نظامی کلاسیک رمان

یک آلاسکا هیئت مدیره مدرسه تصمیم به حذف چهار تحسین رمان و یک مجموعه داستان کوتاه تلقی بیش از حد "بحث برانگیز"

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 خرداد 1399

یک آلاسکا هیئت مدیره مدرسه تصمیم به حذف چهار تحسین رمان و یک مجموعه داستان کوتاه تلقی بیش از حد "بحث برانگیز" از دبیرستان زبان انگلیسی خواندن لیست معکوس شده است.

این 6-1 رای جمعه توسط Matanuska-Susitna Borough مدرسه در منطقه پالمر آلاسکا معکوس عمل گرفته شده توسط هیئت مدیره در ماه گذشته به جلو و پنج کتاب است. این هیئت همچنین رای به دوباره این موضوع در سال آینده ،

جزئیات بعدی: بمب افکن را در مرکز صحنه در نیروی هوایی نیروی جدید استخدام استراتژی

Livestream از هیئت مدیره رسیدگی مطرح سن استدلال در چه مواد خواندن مناسب است برای ذهن جوان. بزرگسالان نمی تواند در آن به توافق برسند و یا حتی اینکه آیا آنچه را که آنها انجام داده بود در ماه آوریل در واقع واجد شرایط به عنوان یک ممنوعیت پس از پنج کتاب هنوز موجود در کتابخانه های مدارس.

این کتاب در سوال شد جوزف هلر طنز "Catch-22," در جنگ جهانی دوم; تیم اوبراین مجموعه داستان کوتاه "چیزهایی که آنها انجام" بر اساس او ویتنام تجارب; رالف الیسون "مرد نامرئی"; و مایا آنجلو را "من می دانم که چرا در قفس پرنده آواز می خواند."

پنجمین کتاب اسکات فیتز جرالد را نقطه عطفی 1925 رمان "گتسبی بزرگ" که به فروش می رسد ضعیف در زمان است اما پس از آمدن به تحسین از سوی برخی از منتقدان به عنوان "رمان بزرگ آمریکایی."

اولیه اعتراض به "Catch-22" بودند که آن شامل "نژادی تهمت" و "صحنه های خشونت;" اوبراین کتاب بود "ناسزا و منابع;" آنجلو کار ممکن است در نظر گرفته شود "anti-white;" الیسون رمان تا به حال نژادی تهمت; و "گتسبی" تا به حال از زبان نامناسب و مراجع است.

منطقه مدرسه مستقر در پالمر حدود 40 مایلی شمال شرقی لنگرگاه است ثبت نام بیش از 19,000 دانش آموزان از کودکستان تا 12 درجه است.

بدون رفتن به شایستگی از استدلال رئیس جمهور هیئت مدیره توماس Bergey گفت: رای به حذف این کتاب تا به حال به لغو در زمینههایی که آن را نقض روش تحت دولت اساسنامه.

"ما نیاز به بازنگری سیاست ما" در این کتاب ذکر شده برای دبیرستان زبان انگلیسی رشته های انتخابی گفت: Bergey. هیئت مدیره پذیرفته حرکت به مشورت در مورد این مسئله و رسیدن به یک تصمیم زمانی در مارس سال آینده.

عضو هیئت مدیره جیمز هارت نیز رای به لغو این رای قبلی اما گفت كه مسائل است که باید با آن برخورد در آینده در نزاکت از خواندن لیست.

او گفت که او تا به حال به عنوان خوانده شده "گتسبی بزرگ" و هیچ مشکلی با آن نیز در جلسه خوانده عبور از Angelou کتاب توصیف جنسی تخلف از یک کودک.

در این دست از افراد زیر سن قانونی است که مناسب؟"

"این واقعا پایین می آید به نزاکت. آن را تا به چیزی برای انجام با مسابقه" هارت گفت.

عضو هیئت مدیره رایان اندیشیدن تنها "هیچ" رای rescinding عمدتا استدلال کرد که این کتاب تا به حال نه واقعا ممنوع شده است. "حقایق این کتاب را می توانید در ادامه به تدریس" اگر معلمان بود تصویب اصل برای نگه داشتن آنها را در لیست مطالعه, او گفت:.

این جلسه در لمس مسائل سنگین از آزادی اندیشه و بیان شده است که بحث از این کشور موسس تمام راه را به دیوان عالی کشور آمد اما به هیچ نتیجه گیری.

یکی از کتاب هایی که در ابتدا تلقی بیش از حد بحث برانگیز ممکن است ارائه برخی از راهنمایی اگر نه هر پاسخ.

هلر طنز ارائه شده تا همه منظوره و نانوشته توضیح برای ذهن ترا درهم میشکنند تصمیم گیری و روش های نظامی است. وجود دارد به هیچ وجه آسان -- از هر چیزی. به این دلیل بود "Catch-22."

شخصیت اصلی در کتاب Yossarian در نهایت گرفتن-22 به او توضیح داد و در ترس از آن عظمت و دامنه.

Yossarian فکر می کند او در بر داشت یک راه برای خارج شدن از پرواز بیشتر ماموریت های بمب گذاری برای ترس از کشته شدن و یا معیوب با این ادعا که استرس رانده است او دیوانه است. ارتش روانپزشک Doc Daneeka او می گوید آن بوده است و قبل از سعی و نمی تواند آن را انجام می شود.

"شما معنی گرفتن وجود دارد?"

"مطمئن شوید که گرفتن وجود دارد," Doc Daneeka پاسخ داد. "Catch-22. هر کسی که می خواهد به خارج شدن از وظیفه مبارزه با واقعا دیوانه است."

هلر نوشت که "تنها یک وجود دارد گرفتن که گرفتن-22 که مشخص شده است که یک نگرانی برای خود ایمنی در مواجهه با خطراتی که واقعی و فوری بود و روند منطقی داشته باشید."

"Orr دیوانه بود و می تواند مبتنی است. همه او تا به حال به انجام درخواست و به عنوان به زودی به عنوان او, او دیگر خواهد بود و می توانست به پرواز در ماموریت های بیشتر. Orr خواهد بود دیوانه به پرواز در ماموریت های بیشتر و عاقل اگر او نبود, اما اگر او عاقل بود او تا به حال به آنها پرواز. اگر او پرواز آنها او دیوانه شد و به ندارد; اما اگر او نمی خواست به او عاقل بود و به."

"Yossarian منتقل شد بسیار عمیق با سادگی مطلق از این بند Catch-22 و اجازه احترام سوت."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: آلاسکا مدرسه منطقه رای به ممنوعیت 2 نمادین نظامی کتاب

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن