بهترین علف خوار رشته برای طرمرس

شما حداکثر عملکرد از رشته خود را صاف و به دنبال چشم انداز زمانی که شما با استفاده از نوع مناسب از رشته در ماشین خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Weed Eater String Option

عکس: depositphotos.com

رشته شما با استفاده از خود را خوار علف های هرز می تواند تاثیر بزرگی در خود هفتگی حیاط کار می کنند. با استفاده از این محصول اشتباه است که یک دستور العمل برای نا امیدی. این رشته به طور مداوم شکسته و یا میله داخل قرقره مسکن شما را مجبور به توقف و بازنگری غالبا. برش به نظر می رسد خشن و ناهموار و مجدد هماهنگی مبارزه است. نوع راست صاف کننده رشته خواهد مدت زمان طولانی بدون نیاز به جا شود. آن را تر و تمیز و پاک و به راحتی. بهترین از همه, که می آید زمان برای بازنگری رشته, آن را سریع و ساده است.

این راهنمای پوشش می دهد کارشناس خرید مشاوره در مورد پیدا کردن بهترین علف خوار رشته برای دیدار با نیازهای شما و همچنین به عنوان تلفیقی از بالا-دارای صاف کننده رشته ها در بازار است.

  1. بهترین کلی: طوفان .095-اینچ 6-تیغه صاف کننده خط 3-پوند قرقره
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Maxpower 333695 مسکونی دور .095-اینچ خط
  3. ارتقا انتخاب کنید: Oregon 22-855 سنگین مگنوم Gatorline مربع خط رشته
  4. بهترین برای لبه: Husqvarna تیتانیوم نیروی صاف کننده خط .095 اینچ
The Best Weed Eater String Option

عکس: depositphotos.com

آنچه به دنبال در هنگام خرید علف خوار رشته

اولین چیزی که شما باید انجام دهید قبل از خرید رشته را برای شما صاف است به مشورت کتابچه راهنمای مالک خود و یا از سایت سازنده برای رشته اندازه آن را متناسب با دستگاه خود را. با این اطلاعاتی در دست دارد و پنج جنبه های صاف کننده رشته را در نظر بگیرید در حالی که شما فروشگاه: شکل دوام, مواد, جوش, مقاومت و خط اندازه.

شکل

صاف کننده رشته در می آید گرد و چند وجهی و پیچیده اشکال است. شکل خط تحت تاثیر عملکرد در راه های مختلفی از جمله پاکی از برش دوام رشته و حتی سطح سر و صدا. مهم این است که برای مطابقت با رشته شکل با شرایط زیر آن استفاده می شود.

  • دور string می آید در تمام اندازه ها. آن است که مقرون به صرفه و با دوام و آسان به بازنگری. دور رشته بهترین است برای چمن با بیشتر چمن و فقط چند علف های هرز. آن را به عنوان کارآمد در weedy خواص به دلیل لبه های صاف تمایل به پاره از طریق علف های هرز به جای برش پاک. دور رشته نیز بیشتر احتمال دارد به بر افروختن و جوش هم وقتی پیرایش همراه بتن دیوار و یا نرده ها.
  • چند طرفه رشته بهتر است به صورت متری با علف های هرز و چمن ضخیم. لبه های تیز برش از طریق علف های هرز برای یک نگاه پاک کن. آن را می شکند و آسان تر از دور رشته در حالی که پیرایش در امتداد سطوح سخت پس از آن ممکن است بهترین انتخاب که در آن وجود دارد مقدار زیادی از موانع به کار در اطراف.
  • پیچ خورده رشته فراهم می کند و یک پاک کن برش از دور رشته در ضخامت علف های هرز است و قابل مقایسه با دوام در اطراف سطوح سخت است. آن کاهش مقاومت هوا باعث می شود آن را به کار گیرند با کمتر سر و صدا و لرزش از رشته های دیگر اشکال. همراه با برقی یا شارژی صاف کننده, پیچ خورده, رشته می تواند یک انتخاب عالی که در آن سر و صدا یک نگرانی است.

دوام

استفاده مداوم میان سنگین علف های هرز و سطوح سخت است که تفاوت در دوام و واقعا نشان می دهد. با دوام تر رشته اجازه می دهد تا شما را به انجام کار بیشتر در هر قرقره. صاف کننده رشته دوام متفاوت بوده و بر اساس مواد از آن ساخته شده است به شکل رشته مواد در حال کمرنگ و اصطکاک با سطوح ثابت مانند سنگ یا بتن می باشد. با توجه به همان شکل و مواد ضخیم تر رشته های با دوام تر خواهد بود.

برای, بزرگترین, دوام, دور, رشته استاندارد است. آن را حاوی مواد بیشتر با کمتر از سطح منطقه پس از آن یک لباس دیگر زمان است. دور string ساخته شده از نایلون تقویت یا غیر نایلون پلیمری یا رشته با یک سخت مواد هسته ای را نشان می دهد دوام بیشتر از اساسی نایلون.

مواد

اساسی صاف کننده رشته ساخته شده است سخت نایلون منفلمنت. برای سال ها این بوده است که استاندارد صنعت, اما تولید کنندگان در حال ساخت پیشرفت مداوم به افزایش دوام و قابلیت. ساده, نایلون, خط است که هنوز هم موثر است اما قوی تر مواد در حال حاضر در دسترس است.

بهتر است مواد افزایش قدرت برش و بهره وری. کامپوزیت تقویت شده با نایلون دارای یک درجه بیشتر از مقاومت به شکستگی. برخی از محصولات عبارتند از: تقویت مواد مانند آلومینیوم که آغشته به نایلون. دیگر صاف کننده رشته ساخته شده از غیر نایلون پلیمر یا کوپلیمرهای برای افزایش دوام. برخی از صاف کننده رشته ساخته شده است با یک سخت مواد هسته ای برای جلوگیری از شکستگی.

جوشکاری مقاومت

جوش رخ می دهد که صاف کننده رشته تبدار و چوب با هم در هماهنگی. آن را ناشی از عامل صاف کننده در سرعت بالا در حالی که برش در امتداد یک سطح مقاوم در برابر مانند یک حصار یا بتن پیاده رو برای یک زمان طولانی. اضافه اصطکاک باعث گرمای بیش از حد ایجاد می کند که نرم string و در نهایت باعث می شود آن را به هم بچسبند. جوش خط تغذیه نمی از قرقره بنابراین شما باید به آن را حذف و restring قرقره.

در حالی که مواد مورد استفاده در ساخت, صاف, رشته ها منطقی جوش مقاوم در برابر برخی از انواع رشته باید یک درجه بالاتر از مقاومت در برابر بیش از دیگران است. با توجه به همان مواد به شکل خط بیشتر جوش-مقاوم از دور به دلیل افزایش سطح منطقه است. دور رشته دارای کمترین مقدار سطح اجازه می دهد گرما ایجاد می کند رخ می دهد با سرعت بیشتری.

خط اندازه

خط قطر است که یک شاخص خوب از دوام. با توجه به همان مواد و شکل یک خط ضخیم تر طول می کشد. خط ضخیم تر نیز هزینه های بیشتر. نظر خود را برش شرایط چگونه اغلب شما می خواهید به بازنگری و چقدر می خواهید به صرف زمانی که تصمیم گیری در سمت راست خط ضخامت. همه اندازه متناسب با تمام طرمرس بنابراین مطمئن شوید که به خواندن سازنده جهت قبل از خرید رشته را برای خود صاف کننده.

نور وظیفه علف خوار رشته .065 به .085-اینچ قطر خوب است برای کوچک و متوسط متری با چند علف های هرز. وظیفه متوسط صاف کننده رشته از .085 به .110-اینچ قطر است یک انتخاب خوب برای بزرگتر متری و متری با ضخامت چمن و علف های هرز. سنگین رشته بیشتر از .110-اینچ در قطر است بهترین راه حل برای بزرگ و خواص با علف های هرز از جمله گیاهان چوبی تعداد زیادی از نرده ها و دیوارها و لبه.

ما تراکم بالا

اتمام لیست زیر بهترین علف خوار رشته ها در بازار است. این محصولات باید استرلینگ شهرت برای کیفیت ارزش عملکرد و ملاقات با کاربران واقعی زندگی نیاز دارد.

The Best Weed Eater String Option: Cyclone .095-Inch, 6-Blade Trimmer Line 3-Pound Spool

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: طوفان .095-اینچ 6-تیغه صاف کننده خط 3-پوند قرقره

طوفان .095 اینچ 6-تیغه خط صاف کننده اطمینان می توان انجام هر گونه پیرایش وظیفه. این برنامه شامل یک copolymer فرمول آن را ارائه می دهد افزایش استحکام و مقاومت به سایش در مقایسه با قدیمی از مد افتاده نایلون رشته—پس از آن طول می کشد در تمام طول روز طولانی است. نزدیک به شکل گرد را فراهم می کند مقدار زیادی از دوام به نگه دارید تا در برابر سایش در حالی که لبه جدول و نرده های خطوط.

شش لبه در امتداد طول رشته ارائه حداکثر بهره وری برش برای چمن ضخیم و سنگین علف های هرز و حتی وودی نهال و انگور. و لبه های کمک گرما و تقریبا از بین بردن جوش. این که آیا شما یک مقدار زیادی کوچک در شهر و یا چند هکتار در کشور CyClone .095 اینچ 6-تیغه صاف کننده خط یک انتخاب بزرگ است.

The Best Weed Eater String Option: Maxpower 333695 Residential Round .095-Inch Line

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Maxpower 333695 مسکونی دور .095-اینچ خط

اگر شما می خواهم برای صرفه جویی در هزینه خرید به صورت فله, شما نا امید نمی شود در Maxpower .095-اینچ دور صاف کننده خط. این 855-پا رول را بازنگری خود را صاف 42 بار و در تنها $31.76 هر رول شما فقط پرداخت $0.76 هر دوباره پر کردن!

اما این هیچ محصول ارزان—آن را یک ارزش بزرگ برای سختی .095-اینچ nylon monofilament دور صاف کننده خط. اگر چه آن اشک از طریق متراکم و سنگین پوشش گیاهی آن نیز نشانی از یک جامد کار پیرایش چمن و جزئی علف های هرز. به همراه آن ارائه می دهد بزرگ مقاومت سایشی و استحکام کششی در حالی که پیرایش در اطراف دیوار بتنی محدودیت و سنگ. همین دلیل است که ما به نام Maxpower .095-اینچ دور خط صاف کننده بهترین بنگ برای جفتک انداختن.

The Best Weed Eater String Option: Oregon 22-855 Heavy-Duty Magnum Gatorline Square String Line

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Oregon 22-855 سنگین مگنوم Gatorline مربع خط

ما را ارتقا دهید انتخاب کنید که به صورت جدی کار حیاط. اورگان .155-اینچ مربع صاف کننده خط بالا را ارائه می دهد بهره وری برش برای تمیز کننده مستقیم کاهش با تلاش کمتر است. آن است که فوق العاده با دوام و با مقاومت بالا و هسته داخلی که در برابر شکستگی معنی که شما زمان بیشتری را صرف پیرایش و زمان کمتر قرقره پیچ در پیچ. مربع مشخصات برش از طریق پوشش گیاهی با, تمیز, حتی پاس.

این رشته فوق العاده است برای پیرایش خواص بزرگ و سنگین پوشش گیاهی و بوته و یا تمیز کردن باغ سبزی در پایان فصل است. نه هر trimmer می توانید مسئولیت رسیدگی به بزرگ .155-اینچ قطر string بنابراین مطمئن شوید برای بررسی خود را صاحب دستی قبل از خرید. برای مشاغل و طرمرس این است که محصول خود را.

The Best Weed Eater String Option: Husqvarna Titanium Force Trimmer Line, .095-Inch

عکس: amazon.com

4. بهترین برای لبه: Husqvarna تیتانیوم نیروی صاف کننده خط .095 اینچ

یک جراحی-تیغه edger بهترین انتخاب برای تنظیم اولیه چشم انداز لبه های همراه محدودیت گردشگاهها و bedlines. بعد از آن لبه آسان است برای حفظ یک string trimmer. این صاف کننده رشته است که ساخته شده از یک کلاس تجاری می شناسند مواد برای طول عمر بیشتر و عملکرد بهتر. آن را دریافت نمرات بالا برای دوام و طول عمر و ارزش.

ترکیبی از برتر سایش-مقاوم در برابر مواد و ایده آل دور شکل اجازه می دهد تا Husqvarna تیتانیوم نیروی صاف کننده خط .095-اینچ به نگه دارید تا به خوبی در حالی که مشغول به کار در سراسر بتن و سنگ. این شیاردار string سریع شتاب و سطح پرواز اجازه می دهد برای کاهش مصرف سوخت و ساکت تر عمل است. اگر شما تعداد زیادی از لبه به انجام این رشته کمک خواهد کرد که شما کار انجام می شود به سرعت و کارآمد. این بسته همچنین شامل یک راحت خط-ابزار برش.

سوالات متداول در مورد جدید خود را علف خوار رشته

حالا که شما اطلاعات بیشتر از شما تا کنون فکر کردم شما می خواهم نیاز به در مورد رشته خوار علف های هرز و ما محصول میدارد تنها چیزی که سمت چپ است به انتخاب خود را. قبل از اینکه شما در اینجا چند مفید و پاسخ به سوالات رایج شما کمک خواهد کرد که شما به بالا و در حال اجرا خود را با صاف کننده جدید رشته است.

س: چگونه می توانم نصب جدید علف خوار رشته ؟

برخی از رشته پرچین نیاز به قبل از برش طول خط. دیگران با استفاده از یک یا دو طول خط که باد بر روی یک قرقره. شما ممکن است نیاز به حذف بلوک از مسکن و یا شما ممکن است نیاز به آن را در محل. مراجعه به کتابچه راهنمای مالک خود و یا وب سایت سازنده را برای دستورالعمل های دقیق برای خاص خود را صاف نام تجاری و مدل.

Q. راهی که باید من باد علف خوار رشته ؟

وزش رشته در جهت مخالف چرخش آن. در اکثر موارد باید آن را زخم عقربه های ساعت. بسیاری از صاف کننده تولید کنندگان زدن یک کلید بر روی قرقره را نشان می دهد مناسب جهت وزش این رشته است.

Q. چگونه اغلب من باید به جای علف خوار رشته ؟

به عنوان طولانی به عنوان آن است که تغذیه درستی و در دستور کار خوب شما فقط نیاز به جایگزین رشته هنگامی که آن اجرا می شود. پیر رشته یا رشته ای که شده به عناصر خود برای مدت طولانی می تواند شکننده شده و ممکن است نیاز به جا شود.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>