ملوانان بینی خود را نقاشی شده توسط یک نیزه سه شاخه-دارای حق اعمال شاه با موهای آبی. اینجا چرا

"نظم آبی بینی" یک تعداد انگشت شماری از اعضای جدید پس از ملوانان در ناوشکن روزولت تکمیل پادشاه شمال لیست از چا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 خرداد 1399

"نظم آبی بینی" یک تعداد انگشت شماری از اعضای جدید پس از ملوانان در ناوشکن روزولت تکمیل پادشاه شمال لیست از چالش است.

ده ملوانان شرکت در یک منحصر به فرد نیروی دریایی مراسم این ماه است که در آن دو تن از رهبران خود را ایفا Boreas رکس آبی با موهای نیزه سه شاخه-حمل پادشاه شمال به عنوان آنها عبور به دایره قطب شمال. ملوانان که به اتمام یک دوره مانع و بقیه کینگ چالش شد و به طور رسمی تعیین شده "بینی آبی" توسط فرمان Master Chief جیمز Kuroski و رئیس استوار 2 متی هیکس.

جزئیات بعدی: نمایندگان مجلس با افزایش هشدار دهنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 'سلام به امریکا,' طرح

Kuroski نام منظور از آبی بینی مراسم "یک تجربه هیجان انگیز برای بدن و ذهن و روح است."

"عامل در بالای دایره قطب شمال یک افتخار است که از دست داده است در این خدمه او گفت:" در انتشار اخبار نیروی دریایی.

روزولت یکی از سه ناوشکن نیروی دریایی وارد دریای بارنتز در بالای دایره قطب شمال در این ماه. این اولین باری کشتی های نیروی دریایی تا به حال عمل وجود دارد خاموش روسیه در ساحل شمالی پس از جنگ سرد ،

خدمه جشن این مناسبت با مراسم بینی -- یکی از چندین برگزار شد در دریا هنگامی که ملوانان عامل در مناطق منحصر به فرد. هنگامی که یک کشتی عبور از خط استوا برای مثال ملوانان از طریق یکی دیگر از مراسمی که در آن آنها تبدیل از pollywogs به shellbacks.

برخی از روزولت ملوانان برای تبدیل شدن به بینی آبی در بالای دایره قطب شمال نیز shellbacks که سیستم های اطلاعاتی تکنسین کلاس اول راسل الیوت گفت: باعث می شود آنها را بخشی از دو گروه در نیروی دریایی اخوان.

"[این مراسم] را به خدمه هم به عنوان یک خانواده و هر کس در حال حاضر دارای یک داستان به خود و فرزندان و نوه حتی نوه بزرگ یک روز" او گفت:.

به عنوان نیروی دریایی را افزایش می دهد حضور خود را در قطب شمال بیشتر ملوانان به احتمال زیاد یک شات در پیوستن به این منظور از آبی بینی-اما تنها اگر آنها تکمیل وظایف Boreas رکس و افراد خود را اختصاص دهید.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی کشتی های حمل و نقل از طریق دریای بارنتز در نزدیکی روسیه برای زمان 1st پس از جنگ سرد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن