نیروی دریایی جدید در تلاش برای سرکوب نژادپرستی و تبعیض جنسی نمی 'شکست,' دریاسالار می گوید

یک تیم جدید مونتاژ به بررسی سیاست های نیروی دریایی در تقریبا در هر مرحله از ملوان حرفه ای است به احتمال زیاد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 تیر 1399

یک تیم جدید مونتاژ به بررسی سیاست های نیروی دریایی در تقریبا در هر مرحله از ملوان حرفه ای است به احتمال زیاد منجر به تغییرات قابل توجهی به عنوان سرویس رهبران برای پایان دادن به سیاست های ناعادلانه قرار داده است که هر کسی در یک نقطه ضعف به دلیل نژاد یا جنسیت.

وظیفه یک نیروی دریایی تاسیس شد هفته گذشته در این جهت از رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday. این حرکت به دنبال Gilday را به منظور ایجاد یک سیاست ممنوعیت مؤتلفه پرچم از فضای کاری و کشتی و هواپیما و بقیه به عنوان ملت چنگ زدن با گفتگو در مورد نژاد پرستی پس از کشته شدن چند سیاه و سفید آمریکایی به دست افسران پلیس.

جزئیات بعدی: برای اولین بار نامزد دریافت جایزه منجر به آکادمی نیروی هوایی

نیروی دریایی نیروی کار را بررسی سیاست نه مناطق: استخدام; قبل از الحاق مشاوره و بورس تحصیلی; مدیریت استعداد; آموزش و پرورش; جزئیات; تناسب اندام, گزارش و ارزیابی; تبلیغات; نظامی عدالت; و مراقبت های بهداشتی.

تلاش است که توسط رهبری عقب Adm. آلوین Holsey فرمانده اعتصاب حامل گروه یک. دیگر رهبری کلیدی پر خواهد شد توسط سروان. T. J. Dixon, خدمت به عنوان رئیس نیروی کار از کارکنان نیروی Master Chief Huben فیلیپس به عنوان ارشد مشاور و Jane Roberts خدمت به عنوان ملکی مشاور.

نیروی کار-که شامل سیاه, اسپانیایی, سفید, و, مرد و زن, اعضای-به گزارش یافته های خود را به Gilday از طریق فرمانده نیروی دریایی پرسنل میلر ، جان نوول.

"این نه figureheads -- که چرا آنها وجود دارد" نوول به خبرنگاران گفت: جمعه. "ما فکر می کنیم که تنوع است که ما ساخت به نیروی کار مهم است. پس از آن نه فقط در مورد نژاد ، قومیت ، جنسیت -- آن را نیز در مورد 'شما از کجا ؟ چه شد خود را به آموزش و پرورش ؟ چه لنز شما از طریق نگاه?'"

بیست و اعضای دیگر از سراسر برخی از نیروی دریایی بزرگترین دستورات را پشتیبانی نیروی کار.

نوول گفت: در صحبت کردن به سیاه shipmates آن آشکار شد که نیروی دریایی خود را به یک مشکل فرهنگی با تعصب.

"همانطور که ما در نگاه ارشد, رتبه," او گفت: "ما می دانیم -- و قطعا ادراک و من فکر می کنم این واقعیت است -- که وجود دارد این است که نژادپرستی نظاممند. بر روی هدف نیست اما من فکر می کنم گاهی اوقات ناخواسته است که چرا این ایده است که " چه از موانع است که ما می توانید حذف کنید؟'"

که شامل اقدامات اعم از نگاه کردن به برنامه های محروم جوامع وقتی که می آید به استخدام و برنامه های کمک هزینه تحصیلی به احتمالا خلاص شدن از عکس مورد نیاز برای تبلیغات نوول اضافه شده است. نیروی کار را نیز دریافت بازخورد از کسانی که در شرکت های خصوصی و, در دانشگاه ها, او گفت:.

نیروی کار را در اولین لیست از نوشته توصیه هایی خواهد بود با توجه به نوول در پایان ماه ژوئیه. آن را نیز باید ارائه, پیشرفت, نقد و بررسی به Gilday توسط Sept. 17 و گزارش نهایی توسط Dec. 10.

نوول اذعان کرد که نیروی دریایی مونتاژ گروه در گذشته به بررسی سیاست های خود را تنها به این یافته ها منجر به تغییر قابل توجهی. او گفت که او متقاعد شده ملوانان نمی بینم نتایج حاصل از این نیروی کار "محو شد."

"من فکر می کنم این است که سطح های مختلف از گفت و گو در سطوح ارشد و همچنین تمام راه را به پایین به deckplates," نوول گفت. "این چیزی است که باعث می شود من امیدوار. خط پایین این است که رهبری ارشد متعهد است."

ناوگان Master Chief وس Koshoffer با نیروی انسانی و پرسنل آموزش و پرورش گفت: نیروی دریایی دارای شتاب برای ایجاد تغییرات مثبت برای مسافت های طولانی. و تغییرات وی افزود: ضروری است.

زمانی که برخی از ملوانان به اشتراک گذاری خود را روز به روز تجربه در جامعه و نیروی دریایی می توان آن را دشوار برای شنیدن Koshoffer گفت.

"من خودم به عنوان یک رهبر است که مراقبت," او گفت:. "من سعی کردم منصفانه باشد و هدف در سراسر زندگی حرفه ای من و فراگیر در هر سطح. بنابراین برای رسیدن به اینجا را در مرتب کردن بر اساس یکی از رهبران ارشد موقعیت در نیروی دریایی و سپس به شنیدن ملوانان بحث در مورد آنچه که آن را واقعا دوست دارم برای آنها ... چگونه آنها را درمان و یا چگونه آنها رویکرد زندگی ... یک بیدارباش برای من کاملا صادقانه.

"شما هرگز نمی توانید استراحت oars خود را در این موضوع" Koshoffer گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی کار به بررسی استفاده از ارتقاء عکس; تفنگداران دریایی هنوز هم نیاز به آنها

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن