بهترین لکه نرده

نگه داشتن خود را در حصار سالم و به دنبال بزرگ با رنگ آمیزی مناسب.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 اردیبهشت 1399

نگه داشتن خود را در حصار سالم و به دنبال بزرگ با رنگ آمیزی مناسب.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Fence Stain Options

عکس: istockphoto.com

نرده ها را می توان لمس اتمام به کراوات اموال خود را با هم اضافه کردن حریم خصوصی خود را به حیاط تأکید باغ خود را و یا نگه داشتن حیوانات خانگی خود را شامل. بسیاری از این حیاط خلوت سازه از چوب ساخته شده است که در معرض مداوم اشعه uv از خورشید و یا رطوبت ناشی از باران و برف و رطوبت. چپ محافظت نشده در برابر این عوامل محیطی حصار ممکن است خشک کردن کرک و بی رنگ است.

بدون در نظر گرفتن حصار سن اضافه کردن یک کت با کیفیت بالا, لکه می توانید لهجه طبیعی دانه چوب و چوب محافظت از هوازدگی. لکه حاوی رنگدانه اضافه شده است که منعکس کننده اشعه ماوراء بنفش مضر. آنها همچنین ویژگی درزگیر مخلوط و روغن های طبیعی می آمیزد که کمک به محافظت در برابر رطوبت و آسیب. بیرونی لکه های متفاوت در رنگ ها و انواع بسیاری طراحی شده برای انواع خاصی از چوب است. هنگامی که شما مجموعه ای از برای پیدا کردن بهترین حصار لکه برای حفظ حریم خصوصی شما اعتصاب علیه اشتغال در نظر گرفتن این نکات خرید و دارای امتیاز بالا توصیه.

 1. بهترین کلی: آماده مهر 512 رنگ آمیزی و سیلر
 2. بهترین با سیلر: المپیک آمیزی و سیلر
 3. بهترین رنگ تنها: کابوت استرالیا چوب لکه نفت
 4. بیشتر سازگار با محیط زیست: محیط زیست-امن چوب درمان لکه
 5. بهترین آب بر اساس: #1 عرشه از چوب های رنگ آمیزی عرشه نرده ها و دیوارها و نمای سایدینگ
The Best Fence Stain Options

عکس: istockphoto.com

قبل از اینکه شما خرید

در هنگام انتخاب یک رنگ آمیزی آن مهم است به نوع چوب در نظر میگیرد. ترین نرده های چوبی می تواند و باید رنگ آمیزی, اما این نوع از چوب خواهد شد و تعیین نوع و رنگ و مقدار رنگ مورد نیاز و همچنین زمان صرف شده در دبستان کار می کنند.

 • گردو و گیلاس و چوب ماهون برای مثال به سختی لکه اما به رخ کشیدن طبیعی دوام به عناصر. منافذ بین الیاف چوب بیش از حد کوچک برای جذب لکه مهم بدون آماده سازی و سنباده از قبل. اگر حصار خود ساخته شده است با یکی از این چوب انواع لکه ممکن است یک گزینه خوب است. این نوع از چوب به طور کلی بهتر ذاتی حفاظت از رطوبت و جذاب جنگل حتی بدون لکه.
 • چوب نرده مانند کاج و سرو جذب لکه به سرعت و به راحتی اما آب بر اساس رنگ می تواند باعث مشکلات با این جنگل است. سوزنی برگان بزرگتر منافذ پوست که جذب آب بیشتر از پهن برگان. با توجه به این بالاتر جذب رای های خود را با استفاده از آب بر اساس لکه ها ممکن است در نتیجه دیوار ناهموار رنگ آمیزی. جلوگیری از این مسئله با استفاده از روغن پایه لکه ها با سوزنی برگان.
 • چوب نرده مخلوط واکنش با لکه. توسکا چوب توس و افرا هم مشکل جذب لکه به طور مساوی. سایر پهن برگان مانند بلوط و خاکستر را بسیار بزرگتر از منافذ بین الیاف چوب است که به راحتی جذب لکه. برای مشکل hardwoods آب بر اساس رنگ بهتری ویسکوزیته برای جذب به کوچکتر کردن منافذ پوست.

نوع چوب مورد استفاده برای خود حصار می تواند راهنمای انتخاب خود را در لکه رنگ به عنوان به خوبی. به حفظ زیبا الگوهای دانه چوب برای انتخاب یک کت رنگ روشن. به پوشش دانه از چوب تیره رنگ در یک جامد لکه بهتر است.

کلید خرید ملاحظات

لازم است به عناصر خاص به حساب قبل از انتخاب یک لکه به منظور دستیابی به نتایج مطلوب را با حصار.

مبتنی بر آب در برابر نفت مبتنی بر

انتخاب بین مبتنی بر آب و نفت بر اساس رنگ می تواند گیج کننده بسیار به سرعت. سوال این نیست که کدام بهتر از دیگری است اما نه در چگونه آنها استفاده می شود و در چه سطحی.

 • لکه های مبتنی بر آب کار نمی کند به خوبی برای سوزنی برگان هر چند آنها را سریع خشک شدن راه حل برای پهن برگان است که آسان برای تمیز کردن. خود کپک و کپک-مقاوم در برابر فرمول نیز بیشتر سازگار با محیط زیست از نفت خود را مبتنی بر رقبا و نمی خواهد ترک شما با سردرد از دود. اما مبتنی بر آب لکه ها بیشتر به چالش کشیدن استفاده کنید. خود را سریع خشک کردن زمان بدان معنی است که لکه بالا بردن دانه از چوب در حالی که آن را هنوز هم در حال اعمال منجر به کمتر حتی به پایان برسد. لکه های مبتنی بر آب نیز کمتر و کمتر ارائه حفاظت از اشعه ماوراء بنفش از نفت و بر اساس لکه ها.
 • نفت و بر اساس لکه ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر دو سوزنی برگان و پهن برگان اما آنها کندتر زمان خشک شدن از لکه های مبتنی بر آب. آنها بیشتر در معرض قالب و کپک زدن اما نفوذ عمیق تر را محافظت بهتر در برابر اشعه uv. نفت و بر اساس لکه ها نیز تمایل دارند بیشتر با دوام و ماندگاری طولانی تر از آب بر اساس فرمول. آهسته خود را زمان خشک شدن نیز می تواند یک مزیت اجازه می دهد چوب به طور مساوی جذب لکه و در نتیجه به طور کلی بهتر است به پایان برسد.

درزگیر

لکه ها می تواند با یا بدون درزگیر موجود در فرمول خود را. لکه ها را با درزگیر ارائه محافظت کامل از کسانی که نمی کنند. لکه ها که اصلا درزگیر را ترک نرده ها بیشتر مستعد ابتلا به آسیب رطوبت; در حالی که آنها را می توان به حفاظت از حصار چوب از اشعه ماوراء بنفش آسیب درزگیر استفاده می شود و در بالا به ارائه حفاظت کافی از عناصر.

کدورت

کدورت از حصار لکه سطح آن را پوشش می دهد تا دانه چوب زیر و یا سطح آن لکه دیده می شود از طریق. به طور کلی opaquer یک لکه است بهتر است آن را در پوشش چوب زیر و حفاظت در برابر اشعه uv. شما ممکن است ترجیح می دهند بیشتر شفاف لکه اگر هدف شما این است به برجسته و یا لهجه دانه چوب به جای پوشش آن است.

 • جامد لکه ایجاد یک فیلم در بالای چوب است که به طور کامل ماسک دانه. این لکه ها بیشتر شبیه رنگ. این لکه ها به بهترین حفاظت از اشعه ماوراء بنفش اما همچنین بیشتر در معرض پیکور.
 • نیمه جامد لکه ها را پنهان تقریبا تمام دانه چوب و رنگ طبیعی در حالی که ارائه درجه بالایی از حفاظت از اشعه ماوراء بنفش.
 • نیمه شفاف لکه رفتن بسیار سبک تر و اجازه می دهد بیشتر از دانه چوب جزئیات و رنگ به طریق آمده است. اما با بالاتر شفافیت در حفاظت از اشعه ماوراء بنفش کاهش می یابد.
 • شفاف لکه ها روشن هستند و نه ارائه مقدار حفاظت از اشعه ماوراء بنفش. این لکه ها به طور معمول شامل درزگیر و بهتر است برای حفاظت از آب.

ویژگی های اضافی

وقتی که می آید به خرید برای لکه ها وجود دارد گزینه های دیگر در دسترس است که ممکن است به عنوان ویژگی های به عنوان کسانی که ما تا کنون مورد بحث, اما آنها کمتر مهم است.

متوسط لکه های تجاری ارائه می دهد بین چهار و هشت رنگ های مختلف برای کمک به DIYers پیدا کردن نزدیک ترین بازی به خانه خود بیرونی است. سطح کدورت اثرات محصول نهایی اجازه می دهد DIYers برای انتخاب یک رنگ است که می تواند در یک جامد و نیمه جامد یا نیمه شفاف لکه. در نتیجه هر یک از ایجاد یک نگاه منحصر به فرد بنابراین با دقت انتخاب کنید.

برای کسانی که علاقه مند به استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست مسئول و یا خود را محدود به قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر زیست لکه ارائه یک گزینه بسیار عالی است. این لکه ها نمی تکیه بر ترکیبات سخت به مهر و موم چوب در برابر آسیب. آنها با استفاده از گزینه های طبیعی که کمتر آسیب رساندن به محیط زیست و لازم نیست که قدرتمند و بوی نامطبوع از مواد شیمیایی است که می تواند موجب سردرد و یا حالت تهوع اگر استنشاق.

ما تراکم بالا

بهترین نرده لکه گزینه تحت الشعاع قرار دادن این رقابت ها از نظر اثربخشی و شهرت و قیمت.

The Best Fence Stain Option: Ready Seal 512 Stain and Sealer

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: آماده مهر 512 رنگ آمیزی و سیلر

آماده مهر 512 رنگ آمیزی و سیلر می آید در هشت فام های مختلف است و می توان با استفاده از یک رنگ سمپاش بدون رقت و یا نازک شدن. اگر با استفاده از یک قلم مو یا غلتک لکه خط رایگان و را ترک نمی کند میگذرد و یا اجرا می شود. تنها نقطه ضعف این لکه 48 - 72 ساعت زمان پخت. مناسب برای هر دو سوزنی برگان و پهن برگان نفت بر اساس فرمول هر دو یک رنگ و یک درزگیر صرفه جویی در زمان و پول شما. در حالی که زیست تخریب پذیر فرمول خوب برای محیط زیست این قیمت پایین باعث می شود آن را حتی بهتر است برای کیف پول خود را.

The Best Fence Stain Option: Olympic Stain and Sealer

عکس: amazon.com

2. بهترین با سیلر: المپیک آمیزی و سیلر

المپیک شده است ساخت لکه ها پس از سال 1938 و آن را آسان ببینید که چرا. ترکیب پیشرفته حفاظت از اشعه ماوراء بنفش از یک لکه با افزایش عایق درزگیر المپیک آمیزی و سیلر نگه می دارد و خود را در حصار امن نگه می دارد و آن را بزرگ به دنبال. لکه را می توان فقط هشت ساعت پس از شستشو و یا بارش باران و می تواند در دماهای پایین به عنوان 35 درجه فارنهایت به لطف آب و هوا-آماده فرمول. مناسب است در درجه اول برای پهن برگان آب مبتنی بر رنگ آمیزی می آید در هشت فام های مختلف و می تواند در روشن و شفاف و نیمه شفاف و یا جامد است. مهم نیست که انتخاب رنگ به شما تجدید نظر اکثر شما نمی توانید به اشتباه با این همه کاره لکه و درزگیر.

The Best Fence Stain Option: Cabot Australian Timber Oil Stain

عکس: amazon.com

3. بهترین رنگ تنها: کابوت استرالیا چوب لکه نفت

کابوت استرالیا چوب لکه نفت با استفاده از رطوبت طبیعی-دفع ویژگی های روغن بزرک روغن تونگ و نفت alkyds برای افزایش عمر حصار خود را در حالی که بهبود آن دانه چوب با پنج سایه پر جنب و جوش. استرالیا چوب نفت شامل ترانس-رنگدانه اکسید که رسوخ کردن این لکه فوق العاده با رنگ های غنی و ارائه بین سه و چهار برابر مقدار بیشتری اشعه ماوراء بنفش حفاظت از لکه ها با استفاده از رنگدانه های مصنوعی. مناسب برای استفاده در خیره پهن برگان تخصصی فرمول نفوذ به منافذ بین الیاف چوب برای ایجاد رنگ برنزه و حفاظت است که می تواند تنفس زندگی جدید را به حیاط خود را.

The Best Fence Stain Option: Eco-Safe Wood Treatment Stain

عکس: amazon.com

4. بیشتر سازگار با محیط زیست: محیط زیست-امن چوب درمان لکه

زندگی نیست را نگه دارید زمانی که شما نیاز به رنگ آمیزی نرده ها. محیط زیست امن چوب درمان لکه طول می کشد نگرانی های بهداشتی از رنگ آميزي حصار خود را در اطراف خانواده است. فرار ترکیب آلی-رایگان طراحی سازگار با محیط زیست غیر سمی و بی خطر برای استفاده در اطراف کودکان و حیوانات خانگی. حتی باغ و سبزی بستر امن هستند از این لکه دار کردن. بسته را با آب مخلوط به سه گالن رنگ اعمال می شود با یک برس ابرو اسفنج یا غلتکی. لکه عمیقا نفوذ دادن چوب یک نقره به قهوه ای زنگار ظاهر بر روی هر نوع از چوب است.

The Best Fence Stain Option: #1 Deck Wood Stain for Decks, Fences, and Siding

عکس: amazon.com

5. بهترین آب بر اساس: #1 عرشه از چوب های رنگ آمیزی عرشه نرده ها و دیوارها و نمای سایدینگ

ترکیب رنگ و درزگیر می آید در پنج نیمه شفاف پس از اتمام و فعال فراهم می کند حفاظت در برابر قالب و کپک زدن. #1 عرشه از چوب های رنگ آمیزی عرشه نرده ها و دیوارها و جانبداری ویژگی های آب بر اساس فرمول است که برای تمیز کردن آسان است و به خوبی کار می کند با سوزنی برگان و پهن برگان. آن را با استفاده از یک آب و هوا-آماده راه حل سازگار با مرطوب چوب به حداقل رساندن زمان بین تمیز کردن و رنگ آمیزی. با دوام لکه بر درزگیر و جلوگیری از محو شدن سفیدی یا پوست و محافظت از چوب در برابر رطوبت و اشعه uv—و حتی قیمت مناسب است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب